O czym chcesz poczytać na blogach?

Jack daniels

Paweł Biega

Wynika? Że biorąc pod uwagę krótsze dystanse mam VDOT na poziomie 44 anawet 45, a biorąc pod uwagę dłuższe dystanse – 40 do 41. Czyli że jestem lepiej przygotowany do krótszych biegów, niż do maratonu czy nawet połówki. Metoda Danielsa bazuje na najwyższym VDOT, czyli nawet nie popadając w hurraoptymizm, wychodzi mi 44. A to oznacza, że w maratonie mogę liczyć na wynik 3:32:23! Piętnaście minut lepiej niż moja życiówka! Nie sądzę, bym był w.

Kategorie:Plan treningowy, Trening Tagi: bieganie, jack daniels, książka, opinie, plan treningowy, recenzja
.

project- wildlife

Rany Boskie! Co za przygoda! Fascynujące, choć chyba wolę, jak to opisujesz, niż gdybym miała się temu przyglądać na żywo. Uważaj Natalio! Chcielibyśmy jeszcze móc Cię czytać.

Odpowiedz

 • Jack Daniels
  mar 07, 2012 @ 22:54:47

  Nie rozumiem tylko jednego – aby uratować lwicę trzeba było zabijać antylopę? Trochę to bez sensu, życie za życie…

 • sektazuo.blog

  Coś z tym zrobic ubrała go w fioletowy turban i wysłał ĄCZA na szkolenie do Krainy Patagoni Psychodelicznych Konieczyn Dolnych


  skomentuj (0)

  CZORNY JACK DANIELS 2009-04-21 16:34:35

  Ostanio nasza Czarna Koleżanka która uwielbia ŁISKI wybrała sie na wycieczke ze swoim kumplem JACKIEM DANIELSEM po świecie na jego szybkim ROMECIE T 2000 TDI pojemność 2400 gnali tak przez.

  ALKOTEKA.PL

  Bobo zaczęła dodawać aromatyczny trunek z lokalnej destylarni do swoich potraw. O niezwykłości postaci Mary Bobo świadczy nie tylko jej spryt, ale także pewien zaskakujący fakt z jej życia. W wieku 98 lat pojawiła się w reklamie whiskey Jack Daniel’s na łamach Playboy’a! Tym samym zapisała się w historii jako jedna z najstarszych kobiet, które zagościły na stronach tego magazynu. Swój pensjonat prowadziła do śmierci w 1983 roku – miała 102 lat. Jaki był jej.

   on Marzec 30, 2012 at 7:07 am  Dodaj komentarz  
   Tags: alcohol, Alkohol, alkoteka, bar, barman, Barmani, bars, Bary, Bitters, bourbon, cocktail, cocktails, cosmopolitan, cukier, drinki, drinks, finlandia, ice, jack daniels, jerry thomas, koktajl, Koktajle, lód, lynchburg, mixology, mixology magazine, mojito, molecular mixology, Poland, Polska, Przepisy, rum, tequila, usa, vodka, warszawa, wódka, whiskey, whisky

   The URI to.

   recenzje-teatralne.blog

   Wydaje się umierać autentycznie. Dopiero jej słowa: „Nie mam mózgu. Ostatnią myśl zjadła mi z tyłu żaba” ujawniają w pełni prześmiewcze intencje twórcy.

   Humor chwilami jest gruby i nachalny. Jack Daniels (Tomasz Tyndyk), rzekomy potentat na rynku złota, w rzeczywistości oszust, popija whisky marki, a jakże, Jack Daniels. Nie pozwala jednak dopić tego szlachetnego trunku tubylczej Aparurze. Ku jej złości wylewa resztę bursztynowej.