O czym chcesz poczytać na blogach?

Izrael

Wolna Palestyna

W Izraelu, ponieważ kraj ten nie posiada konstytucji. Smutny jest też fakt, że zapewnienie praw człowieka i stworzenie państwa palestyńskiego były warunkami, od których spełnienia zależało uznanie suwerenności Izraela, w czasie, kiedy powstawał. Jako że państwo to nie wypełniło żadnego z nich, straciło swój status państwa legalnie istniejącego. Mówimy tu o nielegalnym państwie, które 16 października 2009 zostało uznane przez komisję do spraw praw człowieka przy ONZ za organizację szerzącą terror (zob Artykuł 1690 raportu Goldstone’a i inne).

Christopher Bollyn: Napisałeś, że izraelscy obywatele są inwigilowani przez Mossad i Shin Bet w ten sam sposób, co mieszkańcy wschodnich Niemiec przez Stasi czy mieszkańcy Związku Sowieckiego przez KGB. Czy tajne służby w Izraelu są najwyżej w hierarchii sprawowania realnej władzy? Komu naprawdę służą? Czy otrzymują rozkazy od rodziny Rothschildów, magnatów finansowych, którzy odegrali wiodącą rolę w organizowaniu i kreowaniu państwa Izrael?

Roy Tov: Tego można dowiedzieć się nie tylko z mych publikacji. Shin Bet samo to przyznało. Po zamordowaniu Rabina, Avishai Raviv, agitator pracujący dla Shin Bet, pojawił się w.

adaequatio intellectus nostri cum re

Nieprawdą jest, że Hamas zdobył władzę an drodze wyborów! Hamas wygrał wybory, ale był podporządkowany prezydentowi, a rząd był mieszany... aż do krwawego przewrotu! Hamas to organizacja jawnie terrorystyczna! Niestety, większość ludności ją poparło a terez płacą za to cenę. Niestety, ludność cywilna, która ma szalony rząd, też płaci za to cenę. Lecz cele Hamasu to nie jest dbanie o swoją ludność, ich cele to zadawanie strat Izraelowi, prowadzenie dżihadu - wiecznej świętej wojny przeciwko niewiernym, przeciwko kulturze zachodniej – przeciwko WAM WSZYTKIM!  

 

Hamas nie walczy jak żołnierz z żołnierzem, lecz jak tchórz, nie walczy przeciwko wojsku, lecz ludności cywilnej – swojej i izraelskiej. Hamas kradnie pomoc międzynarodową, rozdaje swoim ludziom lub sprzedaje z zyskiem. Hamas zasłania się dziećmi, Hamas jest

IZRAEL - bloog.pl

Miasta Sychem, do którego można było wyruszyć, wychodząc przez nią z Jerozolimy.

Brama Nowa
Otwarta w 1889, by umożliwić lepszą komunikację pomiędzy instytucjami chrześcijańskimi, mającymi swoje siedziby poza murami starego miasta Jerozolimy i klasztorami i patriarchatami dzielnicy chrześciajńskiej. Zamknięta po 1948, została ponownie otwarta w 1967. Brama Nowa wychodzi na ulicę Ha-Zanhanim, ku północnemu zachodowi. Jest bramą otwartą dla ruchu kołowego.Przez Bramę Nową wchodzi się na teren dzielnicy chrześcijańskiej.
 

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2771766,trackback

komentarze (16) | dodaj komentarz | Trackbacki (1)

Dlaczego Arabowie upodobali sobie Izrael?

niedziela, 30.

Z pamiętnika chrześcijańskiej syjonistki

Z czego przesiedział miesiąc!!!!! Trzech sprawców zostało skazanych na karę śmierci i powieszonych, obecnie władze Autonomii Palestyńskiej sławią ich jako bohaterów!

Po masakrze kilkoro Żydów wróciło do Hebronu, ale ostatecznie wyprowadziło się stamtąd (lub raczej zostało wyrzuconych) w 1948 r. w czasie wojny o niepodległość i żydowskie rodziny wróciły do Hebronu po wojnie 6-dniowej w 1967 r. Znamienny jest fakt, że mieszkańcy Hebronu w czasie wojny 6-dniowej byli tak pewni, że w razie oporu siły żydowskie pomszczą masakrę 1929 r., że poddali miasto gdy tylko izraelscy żołnierze pojawili się w polu widzenia. Hebron padł bez jednego strzału. Nie było żadnej zemsty.

Przerażający jest fragment wywiadu z 92-letnią Abką z Hebronu nadany przez telewizję Al-Aksa 13 maja 2010 r. - umieszczam go poniżej:
Dziennikarz: Proszę nam powiedzieć kim pani jest.
Sara Jaber: Jestem z Hebronu. Rodzina Jaber.
Dziennikarz: Jak się pani nazywa?

Taziuta

Spisek na "bezprecedensową skalę" mający na celu wysadzenie samolotów lecących z Wielkiej Brytanii do USA. Spisek miał zostać zrealizowany wkrótce. Brytyjskie służby aresztowły 21 osób. Jak dowiedziała się ABC pięciu terrorystów jest wciąż na wolności i są intensywnie poszukiwani…”

Śledztwo trwało kilka miesięcy. Aresztowania nastąpiły dzisiaj. Dzisiaj też news ten zabił wszystkie inne. Od razu nasuwa się pytanie – dlaczego te aresztowania nastąpiły dzisiaj, a nie wczoraj czy jutro? Co to znaczy, że spisek miał być zrealizowany wkrótce? To znaczy jutro, czy za tydzień, czy za miesiąc?

Dlaczego tak ważne było aby właśnie dzisiaj ogłosić światu, że udało się udaremnić zbrodnię na niewyobrażalnie wielką skalę? Czy nie ma to żadnego związku z tym, że dzisiaj w nocy kolumny izraelskich czołgów wjechały do Libanu i dokonują tam regularnego podboju tego kraju? Ani z.

Izrael

Nabożeństwa - informacji udziela Chrześcijański Ośrodek Informacji.

Komentarzy: 0 Ściana Płaczu 2008-04-25 Ściana Płaczu, zwana też Ścianą Zachodnią lub Murem Zachodnim (po hebrajsku HaKotel Hama'aravi lub po prostu HaKotel), to nic innego, jak zwykły kamienny mur. Jest to jednak jedno z najbardziej niezwykłych miejsc w całej Jerozolimie, a także w całym Izraelu.

To fragment zbudowanego w 20 r. p.n.e. przez Heroda Wielkiego muru otaczającego dziedziniec Drugiej Świątyni. Rzymianie zniszczyli świątynię w 70 r., lecz ponieważ, jak twierdzą teksty rabiniczne, szechina (boska obecność) nigdy nie opuściła tej ściany, jest ona uważana za najświętsze ze wszystkich miejsc żydowskich. W okresie osmańskim ściana stała się celem pielgrzymek, miejscem, do którego Żydzi przychodzili opłakiwać swoich przodków i zniszczenie Jerozolimy - stąd właśnie pochodzi nazwa Ściana Płaczu. W tym czasie zabudowania przysunęły się bliżej ściany, pozostawiając.

Stop Syjonizmowi

  Z 1976 r. Opublikowany przez C.H.Weismana w 1992 r.
  • Wywiad z H.W.Rosethalem z 1976 r. Opublikowany przez C.H.Weismana w 1992 r. Część druga: Ukryta Tyrania
 • Międzynarodowe żydowskie dynastie pieniądza. Henryk Pająk
 • Prawdziwa sprawa przeciwko Żydom
 • Żyd Tułacz. Prawda czy mit
 • Pochodzenie nazwisk żydowskich
 • Antysemityzm?
 • Antypolonizm
  • Podręcznikowe kłamstwa o polskim antysemityzmie. Dr Leszek Wichrowski
  • Komentarze żydostwa w Haaretz pod wywiadem z Sikorskim
 • Talmud
  • Struktura Talmudu
  • Talmud obnażony
 • Żydowski faszyzm
  • Czy Izrael jest państwem demokratycznym? Dr Dariusz Ratajczak