Izmir

Polska siatkówka - Onet.pl Blog

Decyzja w sprawie Lozano podjęta...
Dzisiaj wszyscy kibice mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ dzisiaj PZPS zadecydował, że nie będzie zmian na stanowisku selekcjonera naszej męskiej kadry.  Raul Lozano zdał już raprot z turnieju kwalifikacyjnego oraz przedstawił szczegółowy plan przyszłej pracy z drużyną. Na jego podstawie działacze PZPS postanowili zaufać Argentyńczykowi.

Plotki o zmianie trenera pojawiły się już dzień po powrocie siatkarzy z Izmiru. Kilku działaczy otwarcie mówiło, że los Lozano jest już przesądzony. Jednak wszyscy zadawali sobie pytanie, czy jest sens zmieniać trenera pół roku przed olimpiadą. Na szczęście PZPS także wziął tę kwestię pod uwagę i dał ostatnią szansę Argentyńczykowi.

Karola (18:40)
prawdziwy kibic

Polska Siatkówka - Onet.pl Blog

Uśmiech nie schodził z twarzy reprezentantów. Nareszcie rozluźnieni, chętnie żartowali, ciągle śpiewali "Polacy mamy medale" i "Polacy mistrzem Europy". Opowiadali o kulisach sukcesu.

"Ty to masz nerwy. Wchodzisz na ostatnie piłki na parkiet i serwujesz tak, że rywale nie wiedzą o co chodzi" - zwracali się kibice do
Pawła Woickiego.

"Właśnie ich nie mam! Ktoś, kto ze spokojem siedzi i obserwuje mecz, ten dopiero ma nerwy. Ja się rwę na boisko. Tam jest znacznie łatwiej opanować emocje. Najgorsze jest obserwowanie z boku" - odpowiadał z uśmiechem rozgrywający polskiej reprezentacji.

Po godzinnym locie z Izmiru do Stambułu reprezentantów czekała przesiadka do Warszawy. Wtedy zaczęły się jednak.

...

No to jeszcze raz wszystkiego co najlepsze Kuba!
;*
Olka
15 komentarzy

06 lutego 2010
Powrót. / Zaległości, zaległości, zaległości...
Witajcie moi kochani!
Uff. Już jestem, wróciłam, już zabieram się za nadrabianie zaległości.

...

Puchar CEV:

27.01.10r.

O sporym pechu mogą mówić siatkarze kędzierzyńskiej ZAKSY. W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu CEV podopieczni Krzysztofa Stelmach a przegrywali w setach 0:2, zdołali się jednak podnieść doprowadzając do tie-breaka, w którym powadzili przez większość seta. Ale to nie wystarczyło by wywieźć z Izmiru zwycięstwo.

Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Siatkówka Moim Życiem!!! - Onet.pl Blog

Sie nie zapomni, ale czy dziewczyny kiedykolwiek wczesniej sie na niego skarzyly?Pracowal z nimi tyle lat...I mial do nich dobre podejscie zarówno psychologiczne jak i sportowe...Dopiero afera z Gosią Glinką go zniszczyła..Nie żebym miała pretensje do Gosi, ale szkoda, ze tak wielki trener sie juz skonczyl...Nadszedł teraz czas na Marco, zobaczymy czy sie sprawdzi, bo narazie mozemy go osadzac po mianowicie 3 wiekszych turniejach: GP, ME i MŚ, na ktorych nie bylo ani bardzo zle, ani dobrze... Miejmy nadzieje ze nie zawiedzie nas, szczegolnie teraz - podczas kwalifikacji do Pekinu.

Pozdrówki;*:*:*;*

Karolina:) (16:37)
2 Ooo:) sporo...Dziękuję:*

09 stycznia 2008
Izmir...Halle...

Turniej panów w Izmirze jak już raczej wszyscy wiedzą sie rozpoczął..Na samym poczatku niestety przegralismy z.

strefaDoniQ - Onet.pl Blog

Rozluźnienia. Chłopaki czuli już zwycięstwo, a Hiszpanie zaczęli wreszcie walczyc. No ale niech będzie. Każdemu się jeden set może zdarzyc w ten sposób przegrany. Ale akcje z tie-breaka, są niewybaczalne. Świetna gra, asy, bloki.... Zmania stron boiska i wszystko siada. A nasz trener, poazał swoją klasę, wpuszczając przy stanie 9:8 dla Hiszpanów, na boisko, tak dla rozładowania atmosfery chyba,  Wike. Nie można było od niego oczekiwac, że nagle zdziała cuda... albo, że zastąpi Murka. Potem na lewe przyjęcie wchodzi Gruszka, a biedny Zagumny ma zmieniony cały skład ataku...

Panie Lozano postaraj się pan następnym razem! Chłopaki w góre serca! Musimy grac dalej. I aby do zwycięstwa, i uśmiechniętych twarzy jutro!

DominiQ (23:07)
2 a jednak kibicujemy!

04 stycznia 2008
Trudny Izmir....

Floatem na bramkę - Onet.pl Blog

(w pierwszym meczu zespół też nie stracił ani jednej partii) i zagwarantował sobie miejsce w wielkiej czwórce. Dzisiaj natomiast rozegrać się miały losy ostatnich dwóch miejsc w łódzkim turnieju.

Pierwsze spotkanie, w moim mniemaniu miało być smutną formalnością.  Okazało się natomiast thrillerem godnym Kubricka!  Mowa oczywiście o meczu Arkas Izmir- Lokomotiv Nowosybirsk.  Pierwsza potyczka (miała miejsce 21 lutego) skończyła się łatwym zwycięstwem Rosjan (3:0) , druga (dzisiejsza)… to zupełnie inna historia.  Początkowe dwa sety zapowiadały rychły koniec meczu, jednak Turcy wykazali się wielką determinacją i chyba jeszcze większą ambicją doprowadzając do remisu 2:2. To co stało się później to klasyczne „pójście za ciosem”. Wygrany na przewagi tie break (16:14) i decydujący o wszystkim „złoty set „ sprawiły, że teoretycznie niemożliwe stało.