O czym chcesz poczytać na blogach?

Izis

sztukamruczenia blog

Z Sosnowca

Czy to nie wspaniała historia?


Tagi: klikanie, kliknij

skomentuj (3)


2010-08-30 13:42:14
Egipska bogini w swoim domu

Kociak ze skrzynki na gaz, Gazinka - była u nas trzy miesiące. Mały marmurkowo-biały cud, który tak głośno darł się, że nie mogłam przejść obojętnie.

Ilekroć przechodzę koło tamtej uśmiecham się sama do siebie.

Dzisiaj nasza Gazinka już nie jest nasza i ma na imię Izis. Szaleje w nowym domu razem z drugą egipską boginią, burą Bastet. I z prosiakami, jak je czule nazywają opiekunowie - czyli świnkami morskimi. Trochę tęsknimy, ale codzienne relacje z nowego domu wynagradzają nam brak małej asystentki przy sprzątaniu kuwet.

(...)
Izis zaliczyła pierwszą drzemkę w klatce prosiaków, ale na razie bez przytulanek. Śpi również w szafie, na półce z moimi ulubionymi swetrami... oczywiście jest ładniejsza niż wszystkie one razem wzięte, ale żeby się położyła po prostu - ok, ale nie.... Izis ma własną wizję.

Element Quatro - simowy serial fantasy - by Cleaudi - Onet.pl BlogPremiera: 24 grudnia 2010

Opis: Od tej pory Magnis zaczyna "walczyć" na własną rękę.
Znalazła jedyną osobę, która mogłaby być jej Yentielką,
ale i tak do swojego wnętrza musi dojść sama.
Cleaudi
nihil

06 listopada 2010
coś z ósemką
(ja się narobię tych screenów ... Oo)

Cała historia odejścia i powrotu (no może nie takiego od razu powrotu)
Magnis do Załogi Q. Wymiar Dżinów, w tym jeden zakochany w Załodze Q.
Władczyni Ognia wykorzysta każdego Asa, by odzyskać to, co zostało jej
odebrane ... oraz zemścić się na Izis.


(nie ma jak zasnąć na stojąco ... )
Cleaudi

Blog Chochlik966

A kształt chowa cienkie odnóża, które są podporami. Jasne słońce pieści barwy traw i, przeglądając się w kroplach rosy, oświetla energetyczne tarcze. 
  Odwłok rozpęka się na dwoje. Z ciemności wnętrza wyskakują krępe postacie.
  Jedna z nich, podchodzi do przodu transportowca. Budzi z letargu swój symbiont — syntetyczny organizm wrośnięty w jej ciało i połączony ze wszystkimi układami na poziomie struktury genetycznej — a ten wysuwa mackę i dotyka na krótko pancerza pojazdu. Dowódca Izis wysłuchuje danych promu, po czym nakazuje mu powrót na Prometeusza.
  Symbiont chowa mackę. Prom wysuwa podpory znów upodabniając się do pająka. W górę i w dół, w górę i w dół. Pojazd kołysze się coraz szybciej. Rozlega się głośny świst i pojazd znika.
  Aktywują się osobiste pola siłowe i łąka ulega dezintegracji. Teraz nad wzgórzem przewala się w ciszy zielono-niebieski huragan.
  Izis ponownie budzi symbiont, by skontaktować się z przełożonym. Symbiont przekazuje bezpośrednio.

Anilalah | Malowanie Sercem

Każdy ma swoją wiedzę w sobie… mamy swoje kody… nasze dusze przyszły tu z  programem, który tylko my sami  możemy odkodować… więc ocenianie innych nie ma sensu… każdy doświadcza siebie po swojemu… szczególnie, kiedy osoba pozwala sobie żyć w cierpieniu i nie chce zmian… poszanowanie wolnej woli drugiego człowieka, szczególnie kiedy jest to ktoś bliski, to wyjątkowe wyzwanie…

Kiedy namalowałam ODĘ DO RADOŚCI nie umiałam jej zinterpretować… moja przyjaciółka będąc u mnie, zasygnalizowała, że wspiera mnie żeńska energia… przedstawiła się IZIS… tyle wtedy wiedziałam: RADOŚĆ i IZIS…”A wiedzenie” co do malarskiej wizji napłynęło z czasem…ah wyobrażam sobie, że teraz w momencie malowania mam dostęp do takiej wiedzy od razu… inspiracja to również niebagatelna skarbnica wiedzy…

Im bardziej zagłębiam się w swoją żeńską energię, tym bardziej odnajduję, poznaję i akceptuję energię męską  w sobie…

Blog WestLife111

Dzień w szkole bardziej lubię... No ale co tam. Przygotowania pełną parą. (Jak zwykle sprzątanie spadło na mnie) ale co tam:) dałam radę. Siśka dziś zadzwoniła <co jej się stało???> tego nie wiadomo:D ale co tam. Fajnie mi się gadało. Jest git. Muszę się wyspać... Jak myślicie... Misiek dziś zadzwoni???? Mam nadzieję że tak bo z deka mi się za nim tęskni.. Nawet bardzo :(


K*O*C*H*A*M******M*O*J*E*G*O*********M*I*S*I*A* :)  


Eh... :( Tęskni mi się... A wczoraj moja Izis ze szpitala wróciła... Kocham Ją:*:*:* No dobra. To ja kończę bo nie mam weny do pisania... Nastroju zresztą też nie:(

Komentarzy: 0 O Oleńce:) 2007-12-17 Ta notka jest dla siostrzyczki Rafałka:) w.

Idę tam, gdzie chcę!

MONA LIZA = AMON (egipski bóg płodności) + L'IZIS (egipska bogini płodności Izis, Izyda) 

Jezus i Maria Magdalena? (do której, nie umiem powiedzieć dlaczego, od dzieciństwa żywię sympatię i ogromny sentyment).  To akurat - gdyby się potwierdziło - byłoby dla mnie szokiem POZYTYWNYM.

Jaką rolę w tym wszystkim NAPRAWDĘ odegrał Kościół?????? 

MOJA MAMA (NIEZMORDOWANA CZCICIELKA IDEI RADIA MARYJA)  DOSTAŁABY CHYBA ZAWAŁU, GDYBY DOWIEDZIAłA SIĘ, ŻE JEJ PRAWIE CZTERDZIESTOLETNIA CÓRKA - ZAMIAST NIEŚĆ WRAZ Z NIĄ "KAGANEK OŚWIATY" - WŁAŚNIE SIĘ ZASTANAWIA, CZY JEGO ŚWIATłO JEST AUTENTYCZNE!

Ile w tym faktów? Może to nie lektura dla takich laików historycznych jak ja...

00:37, izis71
Link Komentarze (2) »

canislupus | e-blogi.pl

Się przed bramą na zewnątrz. Wszedł więc ów drugi uczeń, znany arcykapłanowi, pomówił z odźwierną i wprowadził Piotra do środka."


,"A Piotr dodał:Jak to możliwe, żeby Nauczyciel rozmawiał w ten sposób z kobietą o tajemnicach, które nawet nam są nieznane? Czy mamy zmienić nasze zwyczaje i słuchać tej kobiety? Czy rzeczywiście ją wybrał i wolał ją od nas?”


Przez co toczyła straszną wojnę z św.Piotrem. Na wzór pogańskich wierzeń pełniła rolę najbliższej kapłanki Jezusa, na wzór bogini Izis. Jezus, podobnie jak bóg Ozyrys zmartwychwstał po 3 dniach, i była przy nim Magdalena. To był jeden z ważniejszych pogańskich rytuałów symbolizujący otwieranie umysłu, odrodzenia myślenia. Jest wiele dowodów na to, że po śmierci Jezusa Maria Magdalena wyruszyła do Francji. Przybyła do Marsylii, jednak największy jej kult znajduje sie na ziemii Langwedocji, która to kryje jeszcze wiele tajemnic. Są pewne przesłanki, które pozwalają wierzyć, że w momencie przybycia do Francji nosiła dziecko Jezusa pod sercem. Czy się urodziło? Czy.