O czym chcesz poczytać na blogach?

Izdebski

dura-sex-sed-sex blog

Usunęła penisa i jądra. Zrobiło się gorąco, Wolska zaczęła wypowiadać się w mediach, zaczęła żałoważ swojego kroku i braku walki o męskość swojego dzieła. Prezydent w odpowiedzi na medialne wynurzenia Wolskiej wręczył jej koszulkę ze zdjęciem rzeźbionego penisa i podpisem "Tylko tego mi brak!".

Cała Polska zawrzała. Wszystkie opcje polityczne w Zielonej Górze śmiały się z purytanizmu prezydenta, feministki ożywiły się i słowo "seksizm" znowu zagościło w mediach. Rzecz jasna pod adresem włodarza winnego grodu.

Nie można nazwać tego walką. Polacy przypuścili istny szturm na decyzję Kubickiego. Opalińska, Izdebski, Polak, Kucharska-Dziedzic, Szczuka, Majewska, Kaim, Starowicz... Wszystkie te jakże znane w świecie walki o realne równouprawnienie osoby beształy zielonogórskiego SLD-owczyka jak burą sukę.

Rezultat?

Kubicki po tygodniu przepychanek na łamach prasy, w eterze rozgłośni radiowych i na wizji niemal wszystkich ogólnopolskich telewizji - ugiął się. Przeprosił sms-em Wolską i pozwolił na ponowne przymocowanie penisa i jąder.

A ja się zapytuję. Kiedy prezydent zrobił z siebie większego idiotę? Zlecając usunięcie przyrodzenia? Czy uginając się i zezwalając na ich powrót na ich miejsce?

Poza tym... Dziwi.

Dawno, dawno temu... - bloog.pl

2005 spędziłyśmy z 2 OWDH „Szarpie-B.V" im A.K i POGZ „Dudki Elemudki"., na której Adriana Sikora oficjalnie została zastępową  zastępu „Sawitri".  Marzec był miesiącem, w którym odbył się rajd szczepu , gdzie zastępowa zastępu „Gwiazdy" została Justyna Nurkiewicz, a przyboczną Anet Olszewska. W maju 2006 oficjalnie powstał 21 Olsztyński Grunwaldzki Szczep Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Szarpie", w którego skład weszła 1 OGDH „Pędzące", 2 OWDH „Szarpie-B.V" oraz 28 OGZ „Dudki Elemudki". Komendantem szczepu został Jakub Zięty. Podczas Wigilii 2006 drugą przyboczna drużyny została Marta Izdebska (Wigilia szczepu  oczywiście J).  Zimowisko spędziłyśmy nie tylko ze szczepem, ale także z 55 OGDH Poż. „Dżed".

 Minął rok harcerski i w czerwcu 2007 nową drużynową została Aneta Olszewska, a opiekunem Karolina Bąk. Wtedy także nasza drużyna podzieliła się na dwa piony metodyczne: harcerski ("Pędzące") i starszoharcerski (powstała nowa drużyna 8PODH, której druzynową została Marta Mączyńska). Dziewczyny ze starszych zastępów przeszły do nowo powstałej drużyny, a w skład „Pędzących" wchodziły dwa zastępy" „Gwiazdy" i „Sawitri".  Od tego momentu z Anetą na czele poznawałyśmy smak.

Wszystko od a do z - Onet.pl Blog

Seksualnej w wieku dorosłym są kontakty hetero- lub homoseksualne, a kontakty z partnerem „drugiego bieguna” seksualnego mają charakter epizodyczny.
Całowanie -
Pocałunki to gwarancja udanego seksu, szczęśliwego związku i dobrego samopoczucia. Dla kobiety sa o wiele ważniejsze. To dla niej nie tlyko dowód twojej miłości czy pożądania, ale też gwarancja poczucia bezpieczeństwa i psychologicznej akceptacji, która procentuje monogamią.
Defloracja - Nasze dziewczyny, wg badań prof. Zbigniewa Izdebskiego, tracą dziewictwo średnio w 19. roku zycia i ten pierwszy raz ma dla nich duże znaczenie.

Erekcja - lub wzwód jest to usztywnienie i powiększenie się narządu zbudowanego z tkanek jamnistych w wyniku zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi z organu.

Określeniem erekcja najczęściej nazywa się wzwód penisa u mężczyzn (rzadziej powiększenie się łechtaczki lub brodawek-sutkowych[ u kobiet).

Szescstopni

Niełatwo poderwać profesora

To, że studentki, a czasem też studenci, dorabiają usługami seksualnymi, nie jest niczym nowym. Gdy media dobrały się do wyników badań profesora Jacka Kurzępy ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu zrobiło się głośno o zjawisku, które insiderom było znane od bardzo dawna. Warto przeczytać wywiad, który się ukazał w Gazecie Wyborczej pod koniec lutego. Dwa lata temu w artykule we Wprost wypowiadał się na ten temat profesor Zbigniew Izdebski z Uniwersytetu Zielonogórskiego. Można też zerknąć na artykuł w czasopiśmie Semestr. Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o Brooke Magnanti, która pojawiła się we wpisie o kobietach naukowcach, których żaden nauczyciel nie poda dzieciom za wzór.

Dzisiejszy komiks Zacha Weinera na Saturday Morning Breakfast Cereal zwraca uwagę na zbliżony problem. Komiks długi, i tu się nie mieści, ale warto przeczytać.

Ciekawe, czy ktoś w Polsce badał jak często pracownicy uczelni dostają podobne propozycje, i czy reagują równie wspaniale.


Dzień dobry, profesorze.
Co mogę dla ciebie.

dr Mariusz Popławski

Konferencję Naukową pt. "Metropolie – Wyzwanie Polskiej Polityki Miejskiej", która odbędzie się w dniu 10 maja 2010 r. w sali sali konferencyjnej Biblioteki Głównej UMK. Początek o godzinie 10:00.

  • Spotkanie rozpocznie Pan prof. dr hab. Roman Bäcker – Dziekan Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych.  • Wystąpienie inauguracyjne wygłosi Kierownik Katedry Systemu Politycznego RP Pan dr hab. Alfred Lutrzykowski, prof. UMK.

W gronie Prelegentów znaleźli się (w kolejności wystąpień):

  • Pan prof. dr hab. Hubert Izdebski(UW) – Dwadzieścia lat samorządu terytorialnego – potrzeba rozwiązania problemu metropolii;
  • Pan prof. dr hab. Ernest Knosala(US) – Metropolie w świetle projektów ustaw;
  • Pan Adam Stańczyk, Urząd Marszałkowski – Aglomeracja bydgosko-toruńska – wyzwanie polskiej polityki miejskiej;
  • Pan dr Bogdan Cybulski – Czy ustawą należy tworzyć metropolie?;
  • Pani dr Marta Lackowska (UW) – Siedem grzechów metropolitalnych;
  • Pani dr Katarzyna Kuć-Czajkowska(UMCS) – Kryteria wyodrębniania.