O czym chcesz poczytać na blogach?

Izaak

  5000 myśli  


znaczy: silnym ruchem umieść gazetę na monitorze
23:32:40 ylka
zdmuchnęłam go - czy zrobiłam dobrze, droga komisjo Bravo!?
23:33:02 izaak
nie! bo zaraz wróci
23:33:07 ylka
ee
23:33:10 izaak
jest jak okres - zawsze wraca ;d
23:33:16 ylka
następny list
23:33:21 ylka
mam doła, droga redakcjo Bravo
23:33:33 ylka
jeden z waszych pracowników zdołował mnie swoją odpowiedzią
23:33:35 ylka
co robić?
23:33:37 ylka
;p
23:33:45 izaak
dlaczego, odpowiada droga redakcja Bravo
23:33:59 izaak
wywalimy pracownika, wskaż tylko który, odpowiada droga redakcja Bravo ;d
23:34:03 ylka
bo napisał, że źle zrobiłam
23:34:11 ylka
naruszył moją godność
23:34:13 ylka
eee
23:34:15 ylka
ten tego
23:34:19 ylka
zamkłam się w sobie
23:34:24 ylka
mój świat runął
23:34:40 izaak
haahahahahah
23:34:40 izaak
;d
23:34:50 ylka
Bravo
23:34:53

Blog MalenkaAgatka

I Andersena, a nawet sam Harry Potter. Czarodziej z tych opowieści ma moc o wiele większą niż Voldemort i wszyscy czarownicy z Hogvartu razem wzięci. I także ma różdżkę, gdyż ksiądz pokazał im na lekcji kolorowy, frapujący obrazek starca z siwą brodą siedzącego na chmurze i potrząsającego różdżką, z której piorun spływał ku ziemi. Ale Jego różdżka jest naprawdę magiczna. Ksiądz mówi coraz to nowe i coraz ciekawsze rzeczy. ...oto stuletni Abraham płodzi syna. Cała klasa, na słowo ”płodzi”, chichocze i szturcha się łokciami, ale Złotko jest bardzo przejęta. Sara rodzi Izaaka, a klasa znowu powraca do swoich zwykłych zajęć: pisania liścików, czytania “Harry‘ego” i liczenia posiadanych pokemonów. W klasie jest cicho, przyjemnie, normalnie. I wtedy nagle czarodziej żąda całopalnej ofiary. Abraham ma wywieść małego synka w góry, zabić, rozpalić ogień i złożyć go w ofierze. Złotko wstrzymuje oddech. To niemożliwe... niemożliwe... Przecież TEN czarodziej nie jest Voldemortem, nie może żądać czegoś takiego! Katecheta musiał się pomylić! “Ojcze”, mówi mały Izaak, ”masz ogień i drwa, ale gdzież baranek na ofiarę.

Świat według trzydziestolatka

Tego produktu na ladę, prawie zgłupiałem...pogrubiające, wydłużające, z proteinami, wodoodporne, z witaminami, ze szczoteczką zakręcającą końcówki...był tego ogrom, a ja nie wiedziałem co mam wybrać. Kobieta gdy zobaczyła że robię się zielony na twarzy, pomogła mi i wybrała dwadzieścia najlepszych, co mi wcale nie ułatwiło zadania, gdyż ja wiedziałem tylko tyle, ze nie ma być wodoodporny i droższy od 3.50 zł. Po jakichś parunastu minutach na chybił trafił wybrałem tusz firmy Maskara. Co się potem okazało to one wszystkie są Maskara!!!
Koniecznie to muszę dopisać do życia Izaaka, a niech ma ja musze cierpieć, to niech i on odczuje co to znaczy kupować kobiece kosmetyki!!! Jestem ciekaw co to będzie jak Izaak zostanie ojcem? Na razie tego w planach jednak nie ma, ale zwarzywszy na to, że autor ma owym ojcem zostać już niedługo to i może Izaakowi przydarzy się ten niebywały cud ludzkości!!!
Pozdrawiam
WILL SHAKESPEARE

skomentuj (7)

ZAKOCHANY SHAKESPEARE CZĘŚĆ SZESNASTA; czyli wycieczka do wielkiego sklepu :))) 2005-06-16 22:37:21

Nasze mieszkanie przeżyło w.

blog muzyczny aktualności humor polityka - Onet.pl Blog

Ignacy Szlajfer, Albert Grunbaum, Eta Lewkowicz-Ajzenman,  Józef Rozenwaks,  Fidelis Wentland,  Florian Mederer,  Ignacy Wittlieb,  Eliasz Kotoń, Chaim Hirszman, Henryk Mendelbaum, Herszel Zimmerman, Izaak Stolzman,  Leon Chajn,  Helena Wolińska, Stefan Michnik,  Aaron Ajnsztajn, Florian Kirschke,  Oswald Sznepf,  Emanuel Weinberg,  Mosze Altschuler,  Feliks Finkelstein,  Izaak Nutman,  Salomon Wilf,  Izaak Goldfinger,  Marian Rozenblitt,.

Kurwika z gałki ocznej. Badanie usuniętego kurwika wykazało, że nie był złośliwy.

  

Do podpalenia samochodu Zofii Pitery przyznała się organizacja o nazwie „Brygady Męczenników Al-Capone”