O czym chcesz poczytać na blogach?

Ivy league

STARDOLL

Nowy kinowy film w, którym główną rolę gra Miley Cyrus. Film opowiada o zbuntowanej nastolatce Veronice Miller ( Miley Cyrus ), która zostaje przymuszona do spędzenia wakacji ze swoim oziębłym i nieczułym ojcem. Dziewczyna poznaje gracza siatkówki plażowej Willa Blakelee ( Liam Hamsworth) żyjącego marzeniami o Lindzie Bluszczowej ( Ivy League ). Z czasem bohater staje się obiektem westchnień 'Ronnie'.

Życie siedemnastoletniej 'Ronnie' ( Miley Cyrus) zostaje wywrócone do góry nogami po wstrząsającej informacji o rozwodzie rodziców i.

Lalio203's Blog

Παραγωγῆς μελλοντικῶν ἡγετῶν μέ τήν δύναμη τῶν μέσων διεθνοῦς
προπαγάνδας, τά ὁποῖα διαθέτουν δημιούργησαν μιά τρομερή βιτρίνα γιά
κάποια πολύ συγκεκριμένα πανεπιστήμια τῶν ΗΠΑ. Τό περίφημο Ivy League
περιλαμβάνει 8 ἀπό αὐτά ἀπρόσιτα γιά τούς πολλούς, προσιτά γιά τούς
ἐκλεκτούς τῆς Λέσχης καί ἀσφαλῶς δέν εἶναι τυχαῖο ὅτι ἐλέγχονται πλήρως
μέ προέδρους σιωνιστές Ἑβραίους. Στό Τάφτ.

big.blog

Ends 2003-04-21 22:56:26Ends, some people will rob their mother
For the ends, rats snitch on one another
For the ends, sometimes kids get murdered
For the ends, so before we go any further
I want my ends

I knew this cat named Darrell, he didn't have a dollar
He was Harvard material, Ivy League scholar
Had a Ph.D., had an M.B.A.
But now he's waiting tables cause their's rent to pay
Companies downsizing, inflation's rising
Can't find a job, he's feeling kind of stressed
Doesn't even feel the effects when he says
Forgot to count how many times he been blessed
So he falls off track, starts smoking the crack
And.

Przystanek Wolność | Just another WordPress.com site

1989 roku, to elity te nie były w stanie zbudować w Polsce sprawnego państwa.

Po pierwsze, w polskim ustroju brak mechanizmów sprzyjających edukowaniu i współpracy nowych elit technokratycznych. Mamy zjawisko młodych Polaków, przeszkolonych głównie w Collège d’Europe i Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Dużo gorzej z liczebnością Polaków z dyplomami Ivy League, Oksfordu, Cambridge, London School of Economics, Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie czy Ludgwig-Maximilians-Universität w Monachium. Polskie państwo dla skutecznego forsowania swoich interesów wobec partnerów i dla sprawnego zarządzania wewnętrznego potrzebuje tych ludzi i powinno ich wspominać nie tylko deklaratywnie, ale mocą prawa dając im możliwość.

Miley Cyrus - bloog.pl

Czyli od rozwodu jej rodziców. W Nowym Yorku była przyłapana na kradzieży i chodziła nocami do nocnych klubów. Od małego uczyła się gry na pianinie od swojego ojca, który był w tym prawdziwym mistrzem. Po jego odejściu Ronnie znienawidziła ten instrument. Dziewczyna poznaje gracza siatkówki plażowej - Willa, żyjącego marzeniami o studiowaniu na Ivy League. Z czasem bohater staje się obiektem westchnień Veroniki. Z czasem dowiaduje się o sekrecie jaki chłopak trzyma od kilku miesięcy oraz o tajemnicy swojego ojca ... Życie Ronnie przewraca się do góry nogami 

 

W głównych rolach : 

  • Miley Cyrus - Veronica "Ronnie" Miller 
  • Liam Hemsworth - Will.

m1976 blog

Juz sa- czyli moje wyniki.Teraz tylko czekac.

************************************************

Zupelnie niespodziewanie udalo mi sie zalatwic jeden LOR (letter of recommendation) stad. Te z Polski to i tak pojda do smieci, bo nikt tu sie z nimi nie liczy ale ten jeden ma wartosc bo jest od dobrego lekarza wspolpracujacego z dobrymi szpitalami tutaj (jeden to Ivy League!).Ciesze sie.


**********************************************

Brat wyjezdza za 2 tygodnie. Szkoda, zawsze to jakby "kawalek" mojej rodziny tutaj. Ale juz zapowiedzial, ze wraca. Z doswiadczenia wiem ze za kilka miesiecy bedzie chcial jeszcze bardziej tu wrocic. Kombinujemy co tu zrobic zeby go tu dobrze ustawiac w przyszlosci. Jest kilka opcji..

martine blog

Nie tak.patrzę na pocztówkę z Yale University od Madzi.Kiedyś to było moje marzenie,kolejna poprzeczka.ja jestem jak Isimbajewa.podnoszę poprzeczkę tylko dlatego,żeby udowowdnić sobiem,ze moge jeśli chcę.kiedyś to było tak blisko,dziś tak odległe i "wrogie".kiedyś marzenie,a dzisiaj?dzisiaj mam to głęboko gdzieś.wcale nie marzy mi sie studiowanie na jednym z Ivy League.nie jestem predatorem,tylko normalną dziewczyną.nie muszę już sobie nic więcej udowadniać.i wcale nie chcę jechać.obracam tę pocztówkę w dłoniach i myślę "ty jesteś tam a ja tutaj.i chyba wcale nie chcę cię zobacztć na żywo."nie wiem gdzie rzuci mnie los.i nie chcę wiedzieć.chce być po prostu z tymi,których kocham.czy to tak wiele?czy ciągle muszę.