O czym chcesz poczytać na blogach?

Ivan i delfin

.::Eurowizja::.

Polska - powoli Eurowizyjne emocje opadają, jesteśmy już po konkursie i na następny czekać musimy cały rok. Lecz rozpoczął się właśnie Internetowy Festiwal Piosenki 7 (IFP). Jak co pół roku w konkursie wybrana zostanie najlepsza piosenka, na którą zagłosuje najwięcej osób - podobnie jak na Eurowizji. Dziś.


20.Chorwacja - Boris Novkovic*
21.Bułgaria - Kaffe
22.Irlandia - Donna i Joseph
23.Słowenia - Omar Naber
24.Dania - Jakob Sveistrup*
25.Polska - Ivan i Delfin

* - awans do finału
18:04,

Blog kLaUdI

Notki
Większa rodzina Ivana 2007-09-18

Piątek, 14 września (07:33)

Ivanowi Komarence (31 l.), byłemu wokaliście grupy Ivan i Delfin i uczestnikowi "Tańca z gwiazdami", powiększyła się rodzina. Jego mama Galina adoptowała 10-letnią dziewczynkę Lidę. Dziewczynka jest już oficjalnie siostrą Ivana.

"To pasierbica mojego brata Siergieja, córka jego byłej.

Gangsta blog!

2005-09-17 07:45:53

wczoraj większość ludu dowiedziała się o śmierci Arka Gołasia. jest to dla nas smutna wiadomość gdyż był on wspaniałym graczem i świetnie grał w siatkówkę. wszyscy ubolewamy nad tym faktem

Arkadiusz Gołaś urodził się 10 maja 1981 roku. Pochodził z Ostrołęki. Był żonaty od 21.

Beznadziejnie.

jutro i pojutrze czyli 17 i 18 września w moim rodzinnym mieście skierniewice odbędzie się święto kwiatów owoców i warzyw. wystąpią na nim Ivan i Delfin (:[) Maryla Rodowicz (:[), zespół Queens (:[) oraz nasze lokalne zespoły (:]]]) które bardzo fajnie geają (nie są to zespoły ludowe!!!) jeśli ktoś ma ochotę.

so much for my happy ending

. zmieniłam sobie szablonek bo postanowiłam , że jakoś może sobie poradze z tym ż e ten głupi kokoszka i jego przyjaciel paweł cały czas mnie przezywają od ci... ;-( nio i cio ja mam robić ?
komentujcie

wasza bardzo smutna czekoladzia....

p.s. gdzie ten jeden jedyny którego szukam ? nikogo nie mam ....

.

komentujcie

-Pomysłodawczyni Czekola


weraa 2005-02-05 15:32:25
skomentuj (2)
New szablonik..... i cio dalej? :-) Ivan :D
Hejka!
cio tam u Was słychać moi drodzy czytacze ? :-) u mnie jak zwykle nudy.... nikt nic nie pisze... poprostu zawiodłam się i tyle... zgrałam kilka cool zdjątek Ivana z Ivan i Delfin ... najbardziej podoba mi się to :


weraa 2005-02-07 16:53:09
skomentuj (3)

komentujcie

-Pomysłodawczyni Czekola


weraa 2005-02-05 15:32:25
skomentuj (2)


New szablonik..... i cio dalej? :-) Ivan :D
Hejka!
cio tam u Was słychać moi drodzy czytacze ? :-) u mnie jak zwykle nudy.... nikt nic nie pisze... poprostu zawiodłam się i tyle... zgrałam kilka.

Zwiras paradise... :D

Mnie tym bardziej nie stanowią. Trudno, po następnym incydencie i Czarna bedzie wiedziała któż to jest taki dowcipny ;] Zmieniając temat na mój ulubiony xD - rzecz jasna Ivan i Delfin poradzili sobie koncertowo na moim ulubionym festiwalu muzyki rozrywkowej, a największe wrażenie wywarł na mnie bynajmniej nie goły tors Ivana, a basista stylizowany na.