O czym chcesz poczytać na blogach?

Items

Najlepszy blog o stardoll!


Co to mają być za łańcuszki?? Przecież to tylko jakieś brednie , a ten kto wysyła takie coś innym jest naiwny. Ostatnio wiele ludzi na stardoll wysyła mi podobne łańcuszki , a ja mam tego dość!!!!!!!!Nie wysyłajcie do mnie takich wiadomości , bo będę to zgłaszała do admina!!!!
10:11, berbla10
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 marca 2010
Instrukcja spoilerów!

Jeżeli chcecie zobaczyć spoilery Hot Buys to wystarczy że wejdziecie na tą stronę http://cdn.stardoll.com/flash/items/0/XXXXX

Poradnik pisania

(bohaterowie), Items (przedmioty) czy Locations (miejsca) do opisania kolejnych pomysłów i „warstw” naszej opowieści.

Przykładowo, zakładka Characters umożliwia szczegółowe opisanie każdego z bohaterów. Dzięki tej funkcji możemy wzbogacić nasze początkowe mgliste wyobrażenia o takie informacje jak: imię, status bohatera (pierwszo- czy drugoplanowy), krótki opis, biografia, a nawet dołączyć zdjęcie, które pomoże nam w opisie wyglądu zewnętrznego bohatera. Wygląda to następująco:

Zakładki Items i Locations pozwalają nam w podobny sposób opisać przedmioty i miejsca pojawiające się w tekście, a także dołączyć ich zdjęcie.

yWriter pomaga również w ustrukturyzowaniu tekstu. Podczas pracy z programem, dodaje się kolejne rozdziały i przyporządkowuje do nich sceny. Lista rozdziałów znajduje się w oknie po lewej stronie. Aby dotrzeć do miejsca, nad którym chcemy pracować, nie trzeba więc przewijać długiego dokumentu, wystarczy jedynie kliknąć w nazwę wybranego rozdziału, a następnie – wybranej sceny.

~~~martcia-tusia blog~~~

 Ja wiem,......

.... je wiem, że jestem okropna. Nie pisałam notek całe wieki, ale ja zupełnie zapomniała o istnieniu tego okropnego( ;] ) bloga! A więc małe podsumowanko. Co zdarzyło się od czasu ostatniej notki(już nawet nie pamiętam kiedy to było ;]):
1. Załorzyłam nowego bloga oceniającego inne(www.oceniamyblogi.blog.onet.pl), na którego serdecznie zapraszam!
2. Stałam się uczniem internetowej szkoły magii Witchart, która bardzo mi sie spodobała.(jestem tam pod pseudonimem Eovina Items)
3. Nie wyzdrowiałam.
4. Wczoraj miałam Wielkie Rewolucje Żołądkowe z trzema przykrymi, śmierdzącymi skutkami(domyślcie się z jakimi ;])
5. Dzisiaj rano byłam na prawdziwym lodowisku! Było super! ;]
6. Byłam na pokazie tańca i śpiewu afrykańskiego. Ale byly jaja! ;]
7. Najważniejsze zostawiłam na koniec: WŁADCA PIERŚCIENI DOSTAŁ 11 OSKARÓW!!! Był nominowany w 11 kategoriach i dostał wszystkie 11 statułetek w tym na najlepszy film roku. Pomimo tego, że sie cieszę moja opinia na temat tego filmu pozostaje taka sama(czytaj notka niżej). POZDROWIONKA.

insia.blogschiza tygodnia 2008-01-17 22:42:22

nisiak i jego grupa: 1A1/1F2 mieli 5 zaliczeń w ciągu 4 dni. spali po 3 godziny dziennie - niektórzy dospali w busie między rękawem a kieszenią ;-) wskutek czego na przykład projektują mhroczną nazwę dla mhrocznego słownika M. M. ma już korpus 400 leksemów (lexemes, lexical items). Moim ulubionym leksemem (lexeme, lexical item) z mhrocznego słownika M. (Finster dictionnaire) jest miazmat. Nazwę ustaliliśmy po konsultacjach z cwaniakiem z 1A3/1N2. Bo sombrissime nie jest tak mhroczne jak Finster, jest? (echo question, non-Kernel.)
nisiak zaliczył.
nisiak kocha pana K.
nisiak pławi się w domu.
nisiak jest kaleką i od tygodnia na przykład chodzi i się uszkadza - ulubionym uszkodzeniem nisiaka jest szrama przez większą część uda.
nie, nie jestem im@ł.
nisiak nie lubi ludzi z metra...
nisiak lubi ludzi ze schodów na ilsie :)
.

wicked-karen.blog

Sie odbedzie...) 2004-07-04 23:37:53

No i stalo sie...ku uciesze jednych, a niedosycie drugich, Euro 2004 dobieglo konca.Ale jakiego konca! Gdybym na samym poczatku postawila na Grecje 2 zl na zakladach, teraz pewnie cieszylabym sie posiadaniem ok.50 zl. No ale coz...kto stawial, ne? Jestem perfidnie zadowolona, bo sprawdza sie powiedzenie, ze " 22 facetow biega po boisku przez 90 min za pilka, a i tak w koncu wygrywaja Niemcy"...nawet jesli sa pod postacia trenera :3. No, a teraz Karen czeka na olimpiade...*^^*
Zgodnie z zasada "im mniej mamy, tym wiecej wydajemy", kupilam dzis sobie two items of clothing : sliczniutki, czarny sweterek z glebokim dekoltem (na przecenie w Terranovie) i niebieskie jeansy, bo te stare rozwalaly sie juz od pol roku (tez na przecenie, i do tego w sklepie, gdzie podobno ubieraja sie dziewczyny z Sistars O.o"). Wszystko przez te przeceny...:P
A jutro Aquapark!! Wodne szalenstwo przez 3 godziny, zjezdzalnie, Dzika Rzeka, pluskanie, brodzenie, pseudoplywanie i pieszczoty pod woda - ide z Michalem, jakby ktos chcial nakablowac :>
A za ponad tydzien Bieszczady...!!! Nie bylam w gorach od 6ciu lat i po prostu nie moge sie doczekac!! Ale o tym pozniej, jak bedzie.

Sim-Świat - bloog.pl

Zawsze chciałaś/łeś miećbłyszczące podłogi w swoich simsach?? Teraz masz na to szanse Wystarczy że sciągniesz je stąd...
http://www.muranomobilia.com/products/others/millenium/millenium.html

Gdy pokarze ci się to okno...

...Kliknij "Available at TSR", wtedy pokaże Ci się...


gdy już zobaczysz to okno, kliknij na "View All Items" (pamiętaj by się zalogować - rejestracja jest darmowa i zajmuje chwilę...)
Po chwili pokaże ci się to okno...


Gdy klikniesz na niebieską ikonkę instalatora, mesh zacznie się pobierać (bez niego nie możliwe jest działanie szklanej nakładki). Gdy pobierzesz juz mesh, mozesz pobrać plik właściwy (pamiętaj, że tylko dwa pierwsze pliki można pobrać za darmo! za inne trzeba płacić!). Pobrane pliki należy umieścić w folderze Downloads!
Prawidłowy plik znajduję się tu...

Życzę miłego sciąganie i zabawy z nakładkami szklanymi... Jeśli macie.