O czym chcesz poczytać na blogach?

Isuzu

Kącik otaku- wszystko o Japonii i Anime oraz ciekawe artykuły dziennikarskie! - Onet.pl Blog

Endemicznych wilkach... nieznanych nikomu... Brzmi tajemniczo,tak. Ale uwierzcie- tylko brzmi.

 

I tak się życie pomaleńku toczyło naszemu bohaterowi...uczęszczał do liceum, gdzie od razu zdobył sympatię całej klasy, zarówno jej męskiej jak i żeńskiej części, nauczyciel również go polubił, jedynie przewodnicząca klasy, tajemnicza Nemuru Kushinada okazywała mu jawną niechęć,czym Hiroshi naprawdę się zmartwił.. Oj biedaczek... Warto wspomnieć, że od razu po przyjeździe do miasteczka, po wyjściu z auta, na Hiro-kuna rzuca się niejaka Isuzu Tsumuhana, twierdząc, że to z pewnością miłość od pierwszego wejrzenia. Nastolatka ta szybko zaprzyjaźnia się z bohaterem. Niestety, nie tylko ona pała ogromnym uczuciem do Kuzumiego... Dziwne skłonności względem bohatera przejawia bowiem brat Isuzu, Issei, przystojny młodzieniec uwielbiający dziewczyny. Nie liczcie jednak na jakiś ukryty związek męsko-męski, nie nie, to nie to anime.

 

Pewnego dnia, kiedy Hiroshi wchodzi do klasy, i jak zwykle zbiera się wokół niego wianuszek przyjaciół, zauważa on, że brakuje jednego chłopaka, z.

In torque we trust

Archiwa

 • Tagi

  4x4 Audi bmw Calendar carbon citroen commercial DR Drift Drivers republic Dubai essen Fabulous Fiat ford FWD Girls gt-r gtr heavy hitters honda isuzu lambo Lamborghini Lexus mag MAXI tuning Mercedes Mpower Nissan nonsens pickup renault SEMA Styling syrena Szybcy i wściekli Top Gear Toyota tuning Turbo V8 VIP vw WojnaPP
 • Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj.

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz jak dotąd
  Dodaj komentarz

  Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. Adres TrackBack


  Dodaj komentarz

 • Autowizja

  »
  wtorek, 27 kwietnia 2010
  Dlaczego japońskie samochody?

  Japonia jest domem dla wielu firm produkujących samochody. Oprócz samochodów także w produkcji motocykli, silników itp. Japoński przemysł motoryzacyjny jest jednym z najwybitniejszych producentów na całym świecie. Głównymi producentami samochodów w Japonii jest Toyota, Nissan, Isuzu, Subaru, Honda, Mitsubishi, Suzuki, Mazda i należą do największych producentów samochodów na świecie. Toyota Motor Corporation, powszechnie znany jako Toyota została założona przez Kiichiro Toyoda w 1937 roku. Toyota wyprzedziła niedawno General Motors z USA czołowego producenta, jak również najlepszego sprzedawce samochodów na świecie. Od wielu dziesiątków lat, Toyota zdobywała bogate doświadczenie w produkcji wysokiej jakości samochodów. Samochody Toyota odzwierciedlają prostotę oraz podkreślają modny design w stylu klasycznej kultury japońskiej. Toyota Land Cruiser Prado i inne są.

  Psy kudłate i łaciate

  Sensownie by zareagował, należałoby dosłownie wykrzyczeć. Nic dziwnego, że wielu myśliwych twierdzi, iż ich psy lepiej reagują na sygnały rękami niż a komendy słowne — przecież nie słyszą ani słowa z tego, co mówi właściciel, kiedy w uszach ciągle jeszcze dzwoni im odgłos wystrzałów.

  Wygląda na to, że w pewnych okolicznościach psy mogą mieć nam za złe rujnowanie ich słuchu głośnymi dźwiękami. Szczekanie dużego psa może osiągać siłę 100 decybeli i, podobnie jak wystrzał z dubeltówki, narasta błyskawicznie, stając się dźwiękiem bodźcowym. W doniesieniu Isuzu Kawabaty ze Szkoły Medycznej Saitama w Japonii czytamy o dwóch przypadkach utraty wrażliwości słuchowej na dźwięki o niskiej częstotliwości. Sprawa dotyczy 56-letniej kobiety i 69-letniego mężczyzny. Oba przypadki łączyło to, że ich słuch przez długi czas był bezpośrednio do ucha atakowany szczekaniem dużego psa.

  Wrodzone upośledzenie słuchu zależy od czynników genetycznych. Ostatnie badania, przeprowadzone na Stanowym Uniwersytecie Luizjany w Baton Rouge przez Georga Straina na próbie 17000 psów, potwierdziły wcześniejsze doniesienia, że wrodzona głuchota ma związek z.