O czym chcesz poczytać na blogach?

Istota

___Zwierzęta ze schroniska___ - Onet.pl Blog

Jestem z siebie dumnyi istoty też.Nauczyłem się nowego słowa.
- Mamo? – pytam zadowolony.
Istoty głaszczę mnie po łebku. Bardzo się cieszę.
Wpewnej chwili słyszę niemiły i czuję odpychający zapach. Dozimnychprętów podchodzi duża istota. Dwie miłe istoty odchodzą szybko.Piszczęcicho opuszczając ogon i cofając się. Czuję, że ta istota jestzła.Szczerzę ząbki i próbuję szczeknąć tak jak Mama szczekała nazłychobcych.
- Ale wojowniczy – zaśmiała się zła istota.
- Tak… Niedawno hycel go przywiózł. Znalazł go przy suce ze wścieklizną – do złej istoty podeszła kolejna istota.
Kręci mi się w głowie. Nigdy nie widziałem tylu istot razem.
- To jest jakaś rasa czy kundel zwykły? – pyta nieprzyjemnym głosem zła istota zbliżając się do zimnych prętów jeszcze bardziej.
Odsuwam się warcząc.
-Tak To rottwailer w całkiem niezłym stanie. Można by go poduczyćtopotem byłby posłuszny i niebezpieczny – powiedziała druga istotarobiącdziwną minę.
Przestraszony szukam dwóch miłych istot. Nie ma ich. Stoją daleko.
Daleko też stoją, gdy zła istota wynosi mnie ze sobą z miejsca pełnego hałasu i dziwnych zapachów. Smutno im.
- Mama – piszczę.

Multi multa sciunt, nemo omnia.

Pomimo tego,że mają gorsze życie niż ja, mają większe problemy...dalej walczą z życiem...walczą z życiem o to, by móc żyć.I walczą, a usmiech który gosci na ich ustach...nigdy nie znika.

Dziękuję wam,wy, którzy żyjecie.Dziękuję wam, wy, którzy żyliście.Dziękuję wam, wy, którzy będziecie żyć.Niech cykl nigdy nie ustanie, niech dźwięk życia nigdy nie ucichnie, niech bezgłośny śmiech zawsze gosci w naszych sercach..
By Mojo 2004-03-11 00:09:52
skomentuj (0)


W pokoju świata.
W pokoju świata przemieszczała się Istota.

Powstała, a wraz z nią powstał pokój świata.

W pokoju świata wszystko było takie,jakim być powinno.

Istota przechadzała się po pokoju, cały czas kreując jego postać.

W pokoju świata wszystko powstawało, wraz z myślami istoty.

Któregoś dnia, Istota pomyślała o tym ,by nadać kształt nie tylko materii.

W pokoju świata nie istniał czas.

Gdy Istota nadała formę myśli, oczarowana swoim własnym tworem, uformowała kolejne.

W pokoju świata nie istniały emocje.

W końcu Istota skończyła.

Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

Oferowany przez ewolucję, by móc wyrazić swoje indywidualne ambicje. Jesteście dziećmi buntu, który zintegrowaliście jako alternatywę w stosunku do ewolucji. Jeśli nie istniałby bunt, nie istniałaby możliwość odkrywania, czego tak naprawdę pragniemy. Niegodziwość, jako wtórny skutek buntu, stanowi projekcję ego wtedy, gdy jest się uwięzionym w jurysdykcji moralnych i etycznych zasad nie wyrażających wolności wyboru. Jesteśmy władcami ciemności, którzy używają negatywnej energii, by kontrolować cywilizacje i światy takie jak wasz. Fascynuje nas moc i możliwość kontroli, którą badamy eksperymentując z istotami takimi jak wy. Charakterystyczna dla was egzystencjalna niepewność pozwala nam infiltrować waszą ewolucję i uaktywniać w waszych umysłach kody buntu. Myślicie, że powinniśmy być za to obwiniani? Stanowimy opcję przez was wybraną, by doświadczać negatywności, chorobliwie was ciekawiącej i niosącej tyle przyjemności. Istniejemy, ponieważ jesteśmy częścią ewolucji wszechświata. W przeciwnym razie nasza obecność nie byłaby na kosmicznej scenie konieczna.

HISTORYCZNA DOKUMENTACJA KOSMICZNEGO BUNTU

Zapraszamy was do obejrzenia naszych historycznych zbiorów, a zwłaszcza.

Magia Voodoo Okultyzm Wicca Spirytyzm Czary i Zaklęcia - Onet.pl Blog

Wiarę w anioły z judaizmu. W pierwszych wiekach wśród Ojców Kościoła istniały pewne spory co do natury tych bytów. Np. Grzegorz z Nazjanzu, Jan z Damaszku czy Bazyli Wielki wyobrażali anioły jako istoty eteryczno-ogniste. Jeszcze na Soborze Nicejskim II w 787 przypisywano im subtelne ciała. Ostatecznie kwestię tę rozstrzygnął św. Augustyn:Anioł oznacza funkcję, nie naturę. Pytasz jak się nazywa ta natura? – Duch. Pytasz o funkcję? – Anioł. Przez to czym jest, jest duchem, a przez to co wypełnia, jest aniołem. ”

Anioły w Biblii :

Są istotami duchowymi nadrzędnymi względem ludzi – Ps 8, 6; Hbr 2, 7,