O czym chcesz poczytać na blogach?

Israel

Wolna Palestyna

nie sądziłem ,ze aż tak

09:44, krystian71
Link Dodaj komentarz »
Politrucy
 

Klamstwo  stosowaane i w czasie pokoju i w czasie wojny.Saczone przez opanowane przez zydowskie lobby media.

-ze okupacja Zach.Brzegu jest lagodna

-ze zydzi wycofali sie z Gazy

-ze to Hessbollah "zaczal"wojne przez tzw "porwanie "zolnierzy,choc ob 6-ciu

 lat codziennie Tel Awiw naruszal granice Libanu

-ze wystrzelenie rakiet na pn Israel bylo "aktem agresji" ,choc te rakiety

ThirdBite – trzeci gryz Tel Awiwu

Dokładnie obejrzeliśmy za to jeszcze rozmieszczone w dwóch miejscach mozaiki zwiezione z różnych rejonów Izraela, jak również zabytkowy wóz strażacki odrestaurowany z wielką pieczołowitością.

Jak widać dobra wszelakiego w muzeum było tak wiele, że nie dało się go dokładnie obejrzeć w ciągu tych kilku dostępnych nam godzin – ze względu na szabat w piątek zamykano o 14. Wizyta tutaj nie zastąpi wprawdzie zwiedzania wszystkich interesujących miejsc w całym kraju, ale jeśli ktoś byłby w Tel Awiwie bez możliwości lub czasu na większe zwiedzanie – warto zawitać do Muzeum Eretz Israel.

St T's + Justin Bieber - Onet.pl Blog

Koleś prowadzący szkolne wiadomości czy coś w tym stylu. Jego kamerzysta nas obiegał dookoła a dziwak nas komentował.. Nie ogarniam dzisiejszego dnia.


# Kamerzysta #


Najazd kamery na chłopaka z rudym afro na glowie. Obok niego napis:

IRA BEN ISRAEL - PROWADZĄCY PROGRAM

Chłopak skacze, trzęsie się przez co wygląda jakby mial atak ADHD i Choroby Sierocej w tym samym czasie. Kamera robi zbliżenie na jego twarz tak blisko, że można zauważyć jego niemal wszystkie pory. Po chwili wyszczerzania się zaczyna mówić:
-Tutaj Ira ben Israel wasz ulubiony prowadzący szkolnej stacji plotkarskiej. W szkole panuje totalny szok. JB i jego świta przyszli dzisiaj do szkoły ubrani w damskie ciuchy. Czyżby Justinek chcial się w końcu przyznać do swoich tendencji seksualnych?

Na chwilę zapada cisza. Ekran robi się ciemny, lecz po paru sekundach widać twarz napakowanego chłopaka w kurtce drużyny footballowej. Obok napis glosi:
DAVE KARVOVSKY
- Jak dopadne tego skrzata to mu kudły z łba powyrywam, pierdolony kastrat. W ogóle takich jak oni powinni wieszać.- wrzeszczy chłopak nazwany Dave'm i rzuca się na.