O czym chcesz poczytać na blogach?

Ismael

Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Romualda Statkiewicza

Potop dotyczy tego co płynie z Nieba na was od Pana Boga, a co przejawi się w sile i intensywności działania żywiołów; ognia, wody, ziemi i powietrza.
Przewidywania wasze w tym zakresie nie biorą pod uwagę realiów działania praw Bożych, ale będziecie w wydarzeniach mogli sobie wszystko porównać, życie codzienne szybko was zweryfikuje, przekonacie się na pewno.
System przekazu do was Prawdy zablokowaliście sobie rozumowo, ziemsko go strzeżecie, powielacie ciemne wzorce, a do ducha, do siebie samego nie docieracie w żaden sposób. Nieliczni, którzy są prowadzeni przeze Mnie czy Ismaela podnoszą się duchowo, pozostali czekają już na swój potop.
Wasze dziwne postępowanie i zachowanie nie zachowuje racjonalizmu duchowego i świeckiego, wasze ideały, dążenia nie współbrzmią z Prawdą, z Wolą Pana Boga. Długo do was przemawiałem i brak oddźwięku, wasza reakcja stała się wroga, ale trwoga was wyprostuje duchowo lub pognębi ziemsko.
Krytycznie was oceniam, czas na naukę zmarnowany przepadł, ci co go wykorzystali właściwie podczas wydarzeń będą poprzez swoje duchowe zdolności prowadzeni do Mnie lub do Ismaela, starajcie już się z tej drogi nie zejść, bo powrót.

WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz

Środków stosowanych przy uprawie roślin, zakazuje się stosowania do żywności konserwantów, polepszaczy, spulchniaczy, barwników sztucznych i innych sztucznych substancji.

Zakaz stosowania antybiotyków i leków, które szkodzą bardziej niż przynoszą pożytek ludzkim duchom, więcej mają chorób i działania ubocznego i są nic nie warte.

Nakazuje się natychmiastowy powrót do naturalnych środków w każdej dziedzinie naszego ziemskiego bytowania.

Jeżeli zakaz zostanie przez ludzkie duchy złamany, skutki zwrotne natychmiast będą wyrównywać szkody jakie przez takie działania powstały.

Wyrok na siebie wydaliście ludzkie duchy i dla was ten wyrok się realizuje, dla was to wyrocznia Ismael wskazuje co macie czynić i jak żyć aby to jeszcze naprawić, jak się zastosujecie to.

Klub Krytyki Politycznej w Poznaniu

tozyje
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 lutego 2011
"The Heart of Jenin" - projekcja filmu i spotkanie dyskusyjne

Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6, środa, 6 lutego, godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "Serce z Jenin" oraz na debatę z udziałem głównego bohatera filmu, Ismaela Khatiba. W dyskusji weźmie również udział Tamir Halperin, były żołnierz izraelski wspierający projekt Cinema Jenin.

THE HEART OF JENIN
Film opowiada historię palestyńskiej rodziny, której jedenastoletni syn Ahmed w 2005 roku ginie z rąk izraelskiego żołnierza. Pomimo żalu po stracie syna ojciec Ismael decyduje się oddać jego organy otrzebującym, wśród których znajduje się także córka ortodoksyjnego Żyda.
Półtora roku po swojej decyzji Ismael spotyka się z dziećmi, którym pomógł i ich rodzicami. Jest to podróż przez terytorium, gdzie dominują uprzedzenia.

Ismael

Uzdrowiciel ze Światła, Medycyna naturalna, Bioterapeuta!

Ziemi i innym duchom tu w gęstej materii.

Wydajemy zakaz stosowania wszystkich sztucznych i syntetycznych środków ochrony roślin, nawozów i tym podobnych środków stosowanych przy uprawie roślin, zakazuje się stosowania do żywności konserwantów, polepszaczy, spulchniaczy, barwników sztucznych i innych sztucznych substancji.

Zakaz stosowania antybiotyków i leków, które szkodzą bardziej niż przynoszą pożytek ludzkim duchom, więcej mają chorób i działania ubocznego i są nic nie warte.

Nakazuje się natychmiastowy powrót do naturalnych środków w każdej dziedzinie naszego ziemskiego bytowania.

Jeżeli zakaz zostanie przez ludzkie duchy złamany, skutki zwrotne natychmiast będą wyrównywać szkody jakie przez takie działania powstały.

Wyrok na siebie wydaliście ludzkie duchy i dla was ten wyrok się realizuje, dla was to wyrocznia Ismael wskazuje co macie czynić i jak żyć aby to jeszcze naprawić, jak się zastosujecie to.

Blog princesssdiary

Uprzejmy i co dzien przeprasza mnie za jego dawne zachowanie.
Tak jak pisalam w tamtej notce ze bede miala tydzien sprawdzianow, wlasnie mi juz przeminelo. Wiec tak zaczne od religii to dostalam z dwoch testow -5:-), pisalam jeszcze z angielskiego, geografii, matematyki, itp., ale jeszcze nie mam wynikow. Oby byly jak najlepsze:-).
Ismael nadal uwaza ze jestem jego dziewczyna, ale wiecie mi nawet teraz to juz nie przeszkadza, a to tylko dlatego ze porozmawial ze mna i powiedzial mi ze mial juz dziewczyne i nadal ja troche kocha, ale niezmiernie ja mu sie podobam. I poprostu doceniam to ze powiedzial mi prawde:-), ale jeszcze Ismael best friend jest wlasnie Tony- o ktorym pisalam na tamtym blogu i ktory rowniez mi sie podoba. Tony siada kolo mnie zawsze na wszystkich lekcjach, nie moze obojetnie przejsc kolo mnie i wogole:-). Jak przebywam z Ismael to on wtedy tez jest tam i tak naprawde to wiecej czasu spedzam z Tonym. 
Fahim gral niedawno w pilke nozna i cos tam zagadal do mnie, a moja przyjaciolka Nonsie powiedziala do niego, ze jak kopnie ja pilka to znaczy ze zakochal sie we mnie... no i kopnal... czyli wiecie juz o co chodzi. Nonsie specjalnie to zrobila bo widziala jak kilka razy ze mna rozmawial i zachowywal sie inaczej niz kolega:-). Ale.

No Football No Fun

Bramki: Michał Żyro (90+2 min.) – Tomasz Kotwica (64 min.)

Legia: 84. Wojciech Skaba – 25. Jakub Rzeźniczak, 6. Michał Żewłakow, 4. Dickson Choto, 11. Tomasz Kiełbowicz – 9. Nacho Novo (76 min., 14. Jakub Wawrzyniak), 5. Janusz Gol (65 min., 27. Rafał Wolski), 21. Ivica Vrdoljak, 28. Danijel Ljuboja (46 min., 33. Michał Żyro), 32. Miroslav Radović – 22. Ismael Blanco.

Trener: Maciej Skorża.

Gryf: 1. Adam Duda – 16. Jarosław Felisiak, 5. Przemysław Kostuch, 3. Adrian Kochanek, 17. Bartłomiej Oleszczuk – 21. Mateusz Toporkiewicz (59 min., 20. Łukasz Krzemiński), 13. Maciej Szymański, 10. Tomasz Kotwica (88 min., 14. Robert Szudrowicz), 15. Piotr Kołc, 7. Grzegorz Gicewicz (46 min., 6. Łukasz Pietroń) – 9. Michał Fidziukiewicz.

njnowak | Natalia Julia Nowak

(“Interwencja“, TV Polsat). Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej reportaż z TVP2, to zawiera on informacje na temat wykształcenia i kariery zawodowej pana Romualda. We fragmencie “Lekarza dusz” opolski Jezus osobiście mówi, że skończył studia wojskowe, pracował jako oficer kontrwywiadu (sic!), a także prowadził własny biznes.

Chociaż Statkiewicz jest niekwestionowanym guru “sekty z Opola”, w Internecie większą popularnością cieszy się jego apostołka - ezoteryczka i egzorcystka Elżbieta Gas (znana pod trzema pseudonimami: Tyara Elżbieta Gas, Bona Tyara Elżbieta Gas i Ismael Elżbieta Gas). O jej istnieniu dowiedziałam się zupełnie przypadkowo, kiedy oglądałam humorystyczne filmiki typu Polish Youtube Poop, opracowywane przez kreatywnych nastolatków. Zaciekawiło mnie, kim jest tajemnicza, dojrzała kobieta, którą tak niemiłosiernie wyśmiewają młodzi Internauci. Moje małe, internetowe śledztwo wykazało, że Tyara/Ismael Elżbieta Gas stała się znana dzięki krótkiemu filmikowi, w którym skrytykowała gry komputerowe i określiła je jako przyczynę demoralizacji współczesnych dzieci.

W filmiku, o którym mowa, Elżbieta oznajmia: “Gry komputerowe dla dzieci to.