O czym chcesz poczytać na blogach?

Isla

|| Your first polish source about Isla Fisher || - Onet.pl Blog

I Tony Parker, Miranda Kerr i Orlando Bloom, Gwyneth Paltrow i Chris Martin, Kristen Stewart i Robert Pattinson oraz Demi Mooore i Ashton Kutcher.

 

TUTAJ możecie obejrzeć najnowsze zdjecia Isli w ciąży

 

 

Gall Anonim (14:15)
8 comments

23 April 2010
Isla z Olive w TL

Niespodziwana ciąża Isli!

Isla była ostatnio widziana 22 kwietnia ze swoją córeczką w Toluca Lake. Niedawno pojawiły się zdjęcia aktorki, na któym było wyrażnie widać, że Isla spodziewa się kolejnego dziecka. Swoją ciażą Isla wszystkich zaskoczyła, teraz paparazzi.

"Zemsta smakuje najlepiej na chłodno" - bloog.pl

- Traktuj porządnie swoją matkę! Od teraz będziesz się mnie słuchać i nie licz, że Jack Sparrow przypłynie tu na swojej Czarnej Perle i cię uwolni. Masz być spowrotem wytworną damą o nazwisku Ryan, czy to jest jasne? - Nastka pokiwała głową na znak, że się zgadza.

- Skoro tak to teraz zaprowadzę cię do swojego pokoju, a i nie wspominaj o swojej jakże fascynujacej przygodzie ojcu.

 

  Tymczasem na Isla de Muerta...

- Jak mogliście tknąć skarb Asteków?! Zostaniecie za to ukarani! - wykrzyczał bardzo dziwny mężczyzna, który niebezpiecznie się zbliżał.

- Mój drogi Barbossa... Skarb teraz należy do mnie, bo zdjąłem z wyspy klątwe. - powiedział z kpiącym uśmiechem Jack.

- To jednak nie zmienia faktu, iż to jest moja wyspa i mogę rzucić na nią kolejne zaklęcia - mężczyzna.

Ostatnie stronice pamiętnika Roxan Lilyanne Potter - siostry Wybrańca... - Onet.pl Blog

Nie przytomna
-Myślałem, że mieszkamy... - powiedział żartobliwie tata, na co zrobiło mi się trochę głupio. Usiadłam na przeciwko niego i ze smakiem wzięłam się za pałaszowanie moich tostów.
-A dla czego nie jesteście w pracy? - zapytałam
-Hm... Przecież sama nas prosiłaś żebyśmy na dwa tygodnie przed twoim wyjazdem do szkoły wzięli urlop... - powiedział tata czytając dzisiejszą gazetę
-A no tak! Zapomniałam, że to już prawie koniec wakacji! - powiedziałam łapiąc się za głowę
-No to jedz szybko śniadanie, biegnij się ubrać i ruszamy na Isla Cruses* po twoje książki. - powiedziała mama podając mi szklankę soku. śniadanie dokończyłam w błyskawicznym tempie i pobiegłam na górę aby się ubrać. To również zrobiłam w zaskakująco szybkim tempie. Zeszłam na dół gdzie czekali już rodzice. Jak zwykle aby się dostać na Isla Cruses użyliśmy sieci Fiouu. Po paru minutach byliśmy na miejscu. łaziliśmy i kupowaliśmy rzeczy potrzebne mi do szkoły. Gdy już załatwiliśmy wszystko tata powiedział
-No to teraz idziemy na lody!
-Ja jestem za! - zgodziłam się
-Eh... No dobra... - przytaknęła nam.

dziennik.podróży

Wodach wokół wysepek w okolicy El Nido na Palawanie. Mogę zdradzić pewien sekret - kręcimy sequel. Pięknie jest, ale niestety już niedługo trzeba będzie wracać.

14:36, lachmani , Filipiny 2012
Link Komentarze (8) »
czwartek, 09 lutego 2012
La Isla jeszcze mniej Bonita

La Isla Bonita, jak poprzednio nazwałem Boracay, zmieniła się nieco od mojego poprzedniego pobytu. Tłumy są coraz większe. Coraz większe są też hotele, chociaż wciąż jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby stawiać tam wieżowce z setkami pokoi. A w każdym razie go nie zrealizował. Rosną też ceny. Poprzednio spałem właśnie w La Isla Bonita, i pokój kosztował mnie 1200 peso. Teraz ten sam pokój w tej samej Isli kosztuje już.