O czym chcesz poczytać na blogach?

Isis

Stanikoholiczka

(nie)szczęśliwa posiadaczka obwodu pod biustem wynoszącego 62 centymetry postanowiłam mimo wszystko zaryzykować i kupić piękny komplet Isis. Nie jestem wielbicielką białych staników (a nawet wręcz przeciwnie), ale tym razem zrobiłam (już drugi!) wyjątek: dla usztywnianej balkonetki i koronkowych szortów.

Balkonetki Masquerade nie występują w obwodach 60(28), a jedynie od 65(30). Jednak bywają chwile, kiedy rozum działa wolniej niż ręka operująca myszką komputerową - klik! Isis była moja.

Kiedy rozpakowałam przesyłkę nie rozczarowałam się. Isis w rzeczywistości jest o wiele ładniejsza niż na katalogowych zdjęciach. Śnieżnobiały materiał został podkreślony srebrnymi niteczkami, który nadają bogatszy wygląd biustonoszowi. Na mostku tradycyjnie już chyba jest przyszyta kokardka, ale nowością jest mała perełka. Wyglądająca na toporną biała koronka (ramiączka, obwód, góra miseczki) w rzeczywistości dodaje charakteru stanikowi, przy czym wcale mu nie.

Czarodziejki - bloog.pl

Sezon 5 / odcinek 8 : The Mummy's Tomb [Grobowiec Mumii]

sobota, 31 maja 2008 21:18
W mieście pojawia się mężczyzna - Jarec, który desperacko potrzebuje ciała czarownicy aby umieścić w nim duszę swojej ukochanej Isis. Darryl poszukuje go, gdyż zabija on niewinne kobiety. Idzie do sióstr i prosi je o pomoc. Phoebe i Paige idą z Darrylem na miejsce ostatniej zbrodni. Piper nie może tam iść, bo jest w ciąży i policja by jej tam nie wpuściła. Piper jest wściekła, gdyż przez swój brzuch nie może całkowicie poświęcić się magii. Darryl prosi siostry, aby były ostrożne bo od tego śledztwa zależy jego awans i jeśli nie uda mu się złapać mordercy to posada przejdzie mu koło nosa. Na miejscu zbrodni Phoebe i Paige odnajdują mapę i kryształy, co oznacza, że demon szukał.

Obywatel IV RP

15:55, navaira , Culture clash
Link Komentarze (5) »
niedziela, 25 maja 2008
Euro, euro, eurowizja
Oglądaliśmy wczoraj z Szacownym Eksmałżonkiem Eurowizję i było to doświadczenie przygnębiająco-zabawne. Przygnębiała ilość piosenek albo kabaretowych (w kiepskim guście), albo rodzaju "ojej, już zapomniałem, jak to leci, a jeszcze trwa". Reprezentantka Polski, Isis Gee, zaprezentowała ten drugi rodzaj utworu -- rozwlekłą balladę bez refrenu oraz wizualny dodatek pod postacią nadzwyczaj nisko opadających piersi. Z Eksmałżonkiem byliśmy zafascynowani.

Utworów słuchalnych było kilka. Mój ukochany Sebastien Tellier, na którego zagłosowałem nawet dwa razy, skończył 19ty. Całkiem przyzwoity kawałek metalowy z Finlandii -- 22-gi. Faworyt Eksmałżonka, Dania -- na miejscu 15. Wygrał bezbarwny Dima Bilan i bezbarwna produkcja Timbalanda, na drugim miejscu najlepsza w tym roku "eurowizyjna produkcja" Ukrainy --.

Stowarzyszenie Rowling - Onet.pl Blog

Sprawa, zauważyłam to u wielu - niemożność rozłączenia się ze znanymi nam sprzętami, jak telefon, zegarek, samochód... Proszę Was, zwracajcie uwagę, że czarodzieje (tym bardziej ci z wysoko postawionych rodzin, arystokraci) nie używają tego rodzaju sprzętów, które są przecież MUGOLSKIE! To jawny błąd logiczny, na który nie możemy sobie pozwolić. Proszę o pilnowanie się w tym temacie.

 

Marta 'Nefertari' (17:21)
11 Dyskusja twórcza trwa...

28 października 2007
Druga notka :)
No, myślę, że jak na mnie to całkiem szybko mi poszło z napisaniem drugiej notki. Jest usytuowana w latach 2020 i 2021 jeśli się nie mylę. W każdym razie obejmuje pierwszą klasę Isis. Ze świętami włącznie. Występują ślizgoni (w większości Louise jeśli już) i panna.