O czym chcesz poczytać na blogach?

Irwin

sweet animals...

Sposób rozrodu i rozwoju zarodka. Samice po krótkotrwałej ciąży (od kilku do kilkudziesięciu dni) rodzą młode w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Dalszy rozwój przebiega w fałdzie skóry tzw. torbie lęgowej, do której młode przedostają się o własnych siłach. W torbie przytwierdzają się do sutków matki i rozpoczynają pobieranie pokarmu

Komentarzy: 0 Steve Irwin... 2007-09-03

Hejka !!
Dzisiaj napiszę o wspaniałym człowieku który umarł 4 września przez płaszczkę-Stevie Irwinie.

Urodzony w stanie Wiktoria, przeniósł się do Queensland wraz z rodzicami jeszcze jako dziecko. Rodzina prowadziła Queensland Reptile and Fauna Park - niewielki park gadów. Steve zajmował się m.in. odławianiem krokodyli na zamieszkałych terenach i przenoszeniem ich w odludne miejsca.

Irwin był czynnym.

IGGY


Blog

Komentarzy:no to dzis prima aprilis! kilka (ufo)ludków chcialo mnie wkrecic! ale iggy stary weteran sie nie dała!! dzis byłam z tym leniem karom na koszu co to sie jej nic nie chcialo ja nie wiem no ona by tylko siedziala najpierw pół godziny mosialam ja prosic zeby wyszla potem kolejne pol zeby poszla na kosza a bo ona raz nie ma koszulki a to tamto a to siamto potem na boisku prawie nie grala tylko sobie te swoje and łany wjązała :D
jutro chyba wyruszamy do kinna! tralala juz dawno nic nie pisalam i stracilam wene tfórczom! wiecie co?! IRWIN IRWIN IRWIN IRWIN IRWIN!!
phi nie chce mi sie pisac to nie pisze a co! nerka
skomentuj


bo iga mikaże.

co robiiga: iga siedzi na łózku i pije a raczej je łyzeczka herbate

byłysmy w nowej szkole, fajnie no fajnie bo to jest tużtuż przy starówce więc.....
a w kwietniu mamy zgrupowanie w górach suprer prawda????

i mamy 30 osobowa klase i wych jest babka od matmy
dobra koniec tego chwalenia sie!!!

hej lejdis....................... koniec notki
skomentuj

Latarką w oczy mroku zaświecić i wygrać...

Wiosna...Boskey rozsyłał linki o wystawie swojego brata (Homo Dei - polskie religie, to w Gdańsku, link na dole), jak zgaduję, nie mogłem sobie odmówić wklejenia jednego ze zdjęć.


###linkografia###

Notka o Kaczmarskim
Info o wystawie...
...i strona jej autora - warto obejrzeć, dużo ciekawych zdjęć tam jest
napisane przez Krzysia | 2005-04-12 12:16:48 | skomentuj! (7)
znowu zlot


wyżej:Night, Moon i ja, niżej Irwin (Eulogy) i Bruce
*_*_*_*_*_*_*

W piątek odbył się kolejny zlot czata hard rock u mnie w domku. Oglądam zdjęcia z tego spotkania i czuję się mniej więcej jak ci ludzie z Blair Witch 2 oglądający zagubioną część kasety wideo. Mam tylko jakieś przebłyski, ale cóż, było fajnie, najlepszy dla mnie moment z tej imprezy pamiętam...To tylko część dokumentacji fotograficznej, ale cóż - kto był, coś tam pamięta, kto nie był, niech żałuje. Na spotkanie stawili się : Bruce, Kuc, Moon, Night, Irwin, Lesio, Kosz i na końcu Vampiria. Oczywiście mogę.

TRÓJKA Z PRZODU

(w złotych czasach prawdziwych imprez redakcyjnych) taka godzina byłaby sygnałem do rozpoczęcia monstrualnie dzikiej impressssski.

Wniosek nr 1: hm... chyba czas umierać, bo wychodzi na to, że nie chce nam się już absolutnie nic.
Wniosek nr 2: naczelna stwierdziła, że jej (prawie) 60-letni rodzice bawią się lepiej niż ona i jej znajomi, po czym dodała, że rodzice są poważnie chorzy, a mimo to potrafią chociaż na chwilę zapomnieć o swoich problemach i bawić się na całego (i to w dodatku bez cholernej obecności sakramenckiego alkoholu!).
Wniosek nr 3: podsumowanie piątku nie jest potrzebne. Trzeba ograniczyć pisanie o dołujących rzeczach.

Do widzenia, dobranoc itd.


PS: Łosiu, tylko się nie obraź za tego Pottera!!!
PS2: Harry Potter RULEZ!

20:18, mean_jo , Newsy z redakcji
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 04 września 2006
Steve Irwin nie żyje...


...::::Pirates of the Caribbean::::.... - Onet.pl Blog

Powiększyć swój biust, aktorka komentuje tak:
Chciałabym mieć duży biust! Ale nigdy nie będę go miała. Jestem, jaka jestem.

 

Johnny Depp jako Tommy Lee?

  

Tommy Lee ma nadzieję, że Johnny Depp wcieli się w jego postać w biograficznym filmie o perkusiście Motley Crue pt. „The Dirt”. Tommy nazwał Deppa „najlepszym aktorem w historii”
Film ma opowiadać głównie o matrymonialnych epizodach z życia Lee. Ma być w nim mowa o małżeństwach muzyka z Elaine Irwin Bergen, Heather Locklear oraz z Pamelą Anderson. Wśród wątków mają się też znaleźć przeżycia Tommy’ego z czasów, gdy znalazł sie w więzieniu po pobiciu Pameli oraz gdy dowiedział się, że ma zapalenie wątroby typu C. Na razie nie wiadomo, jak na taką sugestię zareagował Depp. Potwierdzono za to informację, że aktor zagra Szalonego Kapelusznika w produkcji Tima Burtona „Alicja w Krainie Czarów”.

A Johnny jako Tommy? Jak sądzicie?


 źródło; www.kozaczek.pl