O czym chcesz poczytać na blogach?

Iron man 2

Film dla każdego - Onet.pl Blog

Paltrow (Zakochany Szekspir)Scarlett Johansson (Wszystko gra) pierwsza jako troskliwa ukochana Tonego i szefowa firmy Starka ta druga to rosyjska agentka Romanoff lub Czarna wdowa. Sceny walk pięknej agentki niczym nie są gorsze od tych między cyborgami a Iron Manem. Plastyczne tło piękna akcja i choć początek filmu nudzi to jego końcówka jest niezapomniana film dynamiczny,mocny na 8,5. oraz

filmfanka
No comments

28 grudnia 2010
Inception/Incepcja
 
OPIS FABUŁY;

IRON MAN

Księga gości
 
O mnie
krzypawel
Słówko o mnie
.

Wyglądała ona tak :


Komentarzy: 1 IRON MAN 2009-12-04 Witam na moim blogu o Iron Manie. Jestem jego fanem więc zrobiłem o nim bloga.
Kilka słów o bohaterze :
Tony Stark – miliarder, jeden z najbardziej pomysłowych wynalazców technologii wojskowej. Podczas.

final letter

  • Blade

Tak, niestety dokładnie ten Blade. Akurat za tym komiksem Marvela niezbyt przepadam, ale nie to jest powodem dla którego nie mam nawet zamiaru dać tej serii szansy – po prostu widziałam, jak wygląda japoński Iron Man i po trzech czy czterech odcinkach podziękowałam zapisując sobie czerwonym flamastrem na karteczce, żeby nie ruszać w żadnym wypadku animu z serii ‘Japończycy są zdesperowani i Ameryka wysyła im swoich bohaterów aby kolejne sezony nie.

kira od ~*~*kirakira*~*~]. Do tego Maria†Holic Alive [po cholerę] i Ao no Exorcist [czyżby kolejne pasjonujące fillery o gotowaniu?] i kolejna oav Prince of Tennis której nie widziałam na żadnej rozpisce, a MAL mówi, że pierwszy odcinek ma wyjść 26 sierpnia [widocznie to zbyt odległa data]. Z filmów jedyny, który mnie interesuje na dzień dzisiejszy to Milos no Seinaru Hoshi, ale póki co jestem po zobaczeniu trailera dość sceptycznie nastawiona, poza tym obejrzenie tego filmu będzie możliwe.

Są pewne wyjątki, ale nie często i bardzo mało) robi się coraz gorzej i denniej. Aktualnie zaczęłam oglądać Wolf’s Rain, które jest naprawdę świetne i wciągające, chociaż jestem dopiero na 4 odcinku. *ma czas, to nadrabia zaległości w anime i mandze, a także czyta ciekawe opowiadania HP*

Odpowiedz
25 06 2011

O dorosłym chłopcu

Ale rodzice sprawili ze stalem sie pesymista cynikiem i realista tak realista w oczach ludzi widze bron szarosc smutek zlo (uwaga slowo klucz zle dzialajace na moja siostre) zawisc i miliony innych negatywnych rzeczy.


Jesze tylko jedno I'am Iron Man ... jestem silny


skomentuj (0)
2009-08-23 04:20:39 >> aj

I kolejny stracony dzien. Nie moge sie ze soba pogodzic... niby jak. chcialbym wierzyc ze wszystko sie ulozy ale wiem ze to nie bedzie tak latwe jak u innych. Musze przejsc dluga droge. Ah nie wiem czy sie przypadkiem nie.

Blog Pana Sowy | Blog o moich zainteresowaniach

Filmu boleśnie rozwiała wszelkie złudzenia co do hitchcockowskiego trzęsienia ziemi, pokazując, że z Jona Favreau taki Hitchcock jak ze mnie baletnica. Co jest tym bardziej zaskakujące jeśli wziąć pod uwagę sztandarowe projekty Jona Favreau – Iron Man i Iron Man 2. Gdzie udało się wymieszać wciągającą historię, dobre aktorstwo, sporą dawkę akcji, efektów specjalnych, powagi oraz humoru. Niestety w “Kowbojach i Obcych” kuleje niemal wszystko. Opowiadana historia, jeśli nawet początkowo wciągająca,.

Czasami chciałabym się wylogować ze świata i zapomnieć hasła... - Onet.pl Blog


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Arya(treść i ilustracje);
 
Odcinki IMAA

 Wykuty w ogniu
Wykuty w ogniu cz.II
 Sekrety i kłamstwa
 Zimna wojna
 Whiplash
 Iron man vs. Crymson Dynamo
 Hamlet
 Szkolna wycieczka
Historia pierścieni
 Na celowniku
 Maskarada
 Zemsta
 Duży problem
 Człowiek i Iron man
 Ofiara Pantery
 Zabawa z laserem
 Uwierz w ducha
 Pepper w opałach (a jak inaczej ;p)
 Technovore
 Ogień, węgiel i lód
 Dążący do kontroli