O czym chcesz poczytać na blogach?

Iron maiden fear of the dark

zamorek i luźne o tym i owym uwagi

Brak, pustość...
OKO OKO OKO 2002-08-23 22:05:15
skomentuj (3)


Beautiful Maria of my soul...
Są małe rzeczy które sprawiają radość... są i wielkie, ale w tych wielkich.Widać jego jedne z najpiękniejszych widoków. To krótka trasa ale w uszach oprócz Iron Maiden Fear Of The Dark słyszę głos Tej-Bez-Której-Jest-Tak-Pusto. A może to wcale nie w uszach... Tak, na pewno.

...

Nie przemawia. Kolejna przerwa i kolejny zespół, o ile mnie pamięć nie myli tym razem pojawił się Primal Fear grający heavy/power metal. Podobnie jak w przypadku Dragonforce muzykę tej kapeli słuchało się.Że trwał tak krótko, nie pocieszała nawet myśl ze tuż po nich na scenę wkroczy główna gwiazda wieczoru Iron Maiden. Iron Maiden...trzeci koncert który miałem okazję podziwiać i dlatego chyba nie ma sensu zbytnio.Jest piękna i fani wspaniali:D Grane były piosenki tylko z pierwszych czterech płyt co wyeliminowało Fear of the dark z repertuaru a szkoda, pierwszy open air Maidenów w Polsce bez tego kawałka, miałem nadzieję że.

be yourself

Pytanie...
...czy jestem szowinistyczna meska swinia, ze zdarzylo mi sie w tydzien po rozstaniu z love of my life? Nigdy sie za kogos takiego nie uwazalem, zwlaszcza z tego powodu ze wiele kobiet moje lozko nie.Moge tylko powiedziec ze w czerwcu...bo dopiero dzisiaj :)

Whatever...
Namietnie slucham Iron Maiden.
Rozgrzewam miesnie szyi. Robie przysiady i.. chyba zaczne robic pompki. Musze byc we wtorek w.ciern 2003-06-01 23:36:59 skomentuj (1)


fear of the dark....

Obejrzec ten koncert to bylo niesamowite przezycie...

Zasypiam na siedzaco,.

Ziemniaki, pyry, kartofle...

Śpiewałem i to tak, że do dziś mam problem z gardłem. Mam tylko żal do Maidenów, że nie zagrali Fear of the Dark mimo, że publiczność naprawdę gorąco prosiła.

Orajt, na razie starczy, albowiem - jak.