O czym chcesz poczytać na blogach?

Iron maiden

Metal - Onet.pl Blog

- "Hades"
11. Opeth - "The Grand Conjuration"
12. Norther - "Death unlimited"
13. Slayer - "Angel of Death"
14. Scar Symmetry - "The illusionist"
15. Vader - "Sword of The Witcher"
16. Vesania - "Rage Of Reason"
17. Wintersun - "Beyond the dark sun"
18. Dies Irae - "Zohak"
19.  Six Feet Under - "Shadow of the Reaper"
20. Lamb Of God  - "Laid To Rest"
21. Iron Maiden – "Run to the Hills"
22. Wintersun - "Starchild"
23. Motörhead - "Ace Of Spades"
25. Manowar - "Die For Metal"
26. Made Of Hate - "An Eye For An Eye"
27. DevilDriver - "Hold back the day"
28. Decapitated - "Spheres Of Madness"
29. At The Gates - "Blinded By Fear"
30. Cradle of Filth - "From The Cradle To Enslave"
To są kawałki które.

Hity książkowe

Tagi: hity w 2011
17:47, igatto , Top Lista
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 sierpnia 2011
Iron Maiden Historia Żelaznej Dziewicy Paul Stenning

 

  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 436
  • Rok wydania: 2011
  • Wydawnictwo: In rock
  • Wymiary: 14.5 x 20.5 cm
  • ISBN: 978-83-60157-61-9
  • Tłumaczenie: Marek S. Fog

 

Iron Maiden Historia Żelaznej Dziewicy opis

Od ponad trzydziestu pięciu lat Iron Maiden grają bodaj najbardziej przekonującą odmianę heavy metalu. Na każdej wydanej płycieodświeżają swoje brzmienie, zachowując przy tym własny, niepowtarzalny styl. Trwają mimo zmian w składzie, trwają na przekór zmieniającym się czasom. Zasłużyli tym sobie na czołowe miejsce w panteonie największych zespołów rockowych świata.

"Historia Żelaznej Dziewicy"to.

cocktail.blog

Przypomnieć, że tych co lubiłem dalej lubię
i że oczekuję na komentarze...

skomentuj (13)

LISTA NOWE WYNIKI 2003-03-25 19:33:45

Najlepszy kawałek to...
1. Nirvana - You know your right (25) 8%
A dalej...
2. SYSTEM OF A DOWN - Aerials (23) 8%
3. IRON MAIDEN - Fear of the dark (23) 8%
4. EMINEM - Lose yourself (21) 7%
4. Avril Lavigne - Complicated (19) 6%
6. Myslovitz - Sprzedawcy marzeń (19) 6%
7. SYSTEM OF A DOWN - Toxicity (19) 6%
8. THIN LIZZY - The ROCKER (18) 6%
9. BLACK SABBATH - N.I.B. (16) 5%
10. JACEK KACZMARSKI - Cesarz (15) 5%
11. IRON MAIDEN - Run to the hills (14) 5%

Moja muzyka :)

"Cichą noc", śpiewali "Przyprowadź swą córkę do rzeźni" - w sumie na jedno wychodzi ;-))]. W 1992 roku wydali nieprzeciętną płytę "Fear of the Dark", w 1993 roku - "Real Live One", w 1995 roku - "X Factor". W 1997 roku [z okazji zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata] wydali "Virtual XI". Całkiem niedawno Iron Maiden nagrał muzykę do gry Ed Hunter. I oto zbliżamy się do końca: najnowsza płyta zespołu to "Brave New World". Kilka miesięcy temu mogliśmy obserwować na naszym 30 Ton jedną z lepszych piosenek na płycie: "The Wicker Man".

To, co mi się szczegółnie podoba w muzyce Iron Maiden to to, że potrafią pogodzić ostrą metalową grę z.

Alone in the city

Napisane, jakby specjalnie na potrzebę koncertów, na potrzebę jednoczenia ze sobą ponad dziesięciu tysięcy dusz i zespołu... "Heaven can wait..." Bruce prowokował do wspolnego śpiewu... nie musiał nawet tego robić... Prawdziwym szokiem był dla mnie jednak kawałek "Bring Your Daughter... To The Slaughter", ponieważ od zawsze figuruje on u mnie w pierwszej piątce ukochanych utworów Iron Maiden. Porywająca rockowo - motocrossowa rytmika, świetny tekst i... introdukcja Bruce'a... Facet zwalił mnie z nóg kilkudziesięciosekundowym przeciągnięciem frazy na jednym wydechu... Toż to niemal nierealne... A jednak... Tak, pobawił się z publisią która już leżała omdlała... Proszę państwa szanownego, mimo iż nie jest on Coverdale'm... miejsce w panteonie mu się należy,.

larx blog

O tym fakt, że na festiwalu "Rock i Rio" w 2001r, gdy zagrali jako headliner, 200 000 ludzi zgromadzilo się, aby ich zobaczyć i uslyszeć na żywo (rekordowa liczba). W maju tego roku rozpocznie kolejną trasę koncertową i w wielu czasopismach muzycznych ozdobią okładki. W wielu krajach europejskich bilety na ich koncerty były wyprzedawane w ciągu dwóch godzin.
W czym tkwi fenomen Maiden? Jak to możliwe, ze zespół po 30 latach grania zajebistego Rockanie traci swojej swieżości? Być może to kwestia ich świeżego spojrzenia na świat. Zespoł bardzo często nagrywał swoje koncerty( Live at Rainbow -1980,Live after death -1985, Maiden England-1989, Live at Danningston-1993, Rosing Hell-1993, Rock in Rio-2003) i każdy z nich doskonale oddaje klimat i atmosferę panującą na występach Maidena. Ale to i tak nie ma porównania z ujrzeniem ich na żywo (28 XI 2003r. - Hala Ludowa- Wrocław)
Iron Maiden zaczął powoli zdobywać sławę pod koniec lat 70-tych (pierwszą płytę wydali w 1980r "iron Maiden") grając początkowo w małych, kameralnych klubach osiągając coraz większe wyżyny. Ich koncerty w klubach Morquee, Rainbow czy Ruskin Arms przeszły do legendy. Bilety zawsze były sprzedawane do ostatniego. Początki tworzyli Steve Harris i Davey Murray, pożniej kiedy ich.

Iron maiden blood brothers

simplified


z rana (o ile przyjmie się, że godzinę 11.23 można nazwać porankiem) postanowiłam przesłuchać w końcu cała dyskografię Iron Maiden. może jakoś specjalnie za tą kapelą nie przepadam, ale jednak wypadałoby znać chociaż część dorobku ludzi, który w pewnych.Ale jednak coś mi tu nie pasi. trzy piosenki na początku mają motywy niemal bliźniaczo podobne do The Wicker Man, może troszkę do Blood Brothers. no ok., trwa to kilka sekund. może kilkanaście. później już coś całkiem nowego. jednak to mi się już nie podoba..

Naprawdę głupia sprawa....

 
2003-04-11 06:32:13 >> Cześć

Witam na moim nowym blogu. pzdr dla Agi, Mirka, Heli, Ani itd.
Nara.
skomentuj (1)
2003-04-13.

Dedykuję utwór IRON MAIDEN pt. "Look for The Truth", moim przyjaciołom dedykuję utwór IRON MAIDEN pt. "Blood BRothers". Pozdroofka dla AGI, LUCY, HELI, WOJTKA, MIRKA, KUBY itd. Nara
skomentuj (1)
.

Iron maiden run to the hills

Młot na Głupotę. Niech zapłoną słowniki! Ołtarzyki Mary Sue za free. - bloog.pl

Nie mogę znieść tej atmosfery. Kocham cię, rozumiesz? KOCHAM! I jeżeli myślisz, że ode mnie odejdziesz to wiedz mi, że ja na to nie pozwolę! Zobaczysz! Będziesz się musiał ze mną zestarzeć! Nawet jeżeli.Później śpiewali różne piosenki.
Dżaga, Majteczki w kropeczki, Fuck the system... tak, zaiste były bardzo różne.

-Ale ja nigdy nie.


- Cholera!- zaklęłam, ponieważ runęłam jak długa na podłogę. Osoby śpiące w dormitorium od razu się obudziły.
Trzymaj.

Nie były z tego faktu zbytnio zadowolone.
Idąc odegrała na gitarze „Run To The Hills" Iron Maiden?


Iron maiden fear of the dark

beherit

Wspomoglismy sie % =P Oj było pogo, było. Zajebiscie wyszedl Monstrumom kawalek Iron Maiden - Fear Of The Dark !!! Pozdrawiam biedną Gusie ktora ani chwilke nie pobawila sie pod scena ze wzgledu na alkohol ktory.

Ziemniaki, pyry, kartofle...

Śpiewałem i to tak, że do dziś mam problem z gardłem. Mam tylko żal do Maidenów, że nie zagrali Fear of the Dark mimo, że publiczność naprawdę gorąco prosiła.

Orajt, na razie starczy, albowiem - jak.