O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Irma

W poszukiwaniu przygód... | Version 27| By: DHAYD - Onet.pl Blog

5 .

20 lutego 2007
Wtorek , 20 luty
  

Elo! Dzisiaj dzień był okropny! Okropny! Wiecie dlaczego ?! Dlatego, że żadna z moich ukochanych przyjaciółek wyjść nie mogła :( Will - szlaban Irma - goście w domu , Taranee - patrzy na rozprawę (jej mama jej kazała :/) , Cornelia - u gości w domu. :( Zostałam sama. Nie wiedziałam co robić i zrobiłam najgroszą rzecz! Pomagałam w Silver Dragonie - od 10:00 do 14:35 . Po 15:00 poszłam do swojego pokoju i zaczełam projektować ubrania dla Irmy :P Ma urodzinki w marcu........ O JA CIE!!!! W marcu! I na początku?! Co tu robić!?!!!?!?!!?!??!!?!?!?! Ide dalej projektować te ubrania i je musze uczyć. Mam czas do końca lutego! (Taki sobie wyznaczyłam czas) Jestem szczęśliwa, bo uczyłam już rękaw jeden do takiej jednej.

witaj w moim śnie...

Łóżku. Noc w dużej części nieprzespana dawała się we znaki. Trudno było zasnąć bez cichego sapania córki śpiącej obok i bez ciepłej stópki, która nie raz przez te lata lądując na śpiącej Irmie budziła ze snu, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy mamy. Irma pogrążona w myślach zastygła przed paleniskiem. Ogień wesoło buzował wewnątrz pieca, a rozchodzące się wokół ciepłe powietrze sprawiało, że sen jął powracać na zmęczone powieki Irmy. Usiadła na łóżku i kładąc na chwilę głowę na poduszce okryła się jeszcze nieco pierzyną.
- Irma, jesteście? Irma – obudził ją głos ojca z sąsiedniej izby. Poderwała się przestraszona, że nie zdąży się ubrać przed przyjazdem sań z jednostki.
- Jestem ojcze, jestem – odpowiedziała – ale zupełnie sama, Helenka została na noc u pułkownikostwa, bo było już zbyt późno żeby wracała.
Spojrzała odruchowo na stary wiszący w kuchni, będący rodzinną pamiątką zegar i oniemiała – zbliżało się południe!
Poderwała się przestraszona.
- Matko Przenajświętsza! Helusia… na pewno tęskni! Miałam przygotować im śniadanie!.

Fantasy - Onet.pl Blog

-Halo!Obudźcie się!

Dwojeludzi wyskoczyło błyskawicznie, ze śpiworów, łapiąc za swoją broń. Byli toprzedstawiciele płci męskiej. Wojownik, miał kruczoczarne, długie włosy spiętez tyłu w kucyk. Jego twarz była… ohydna. Liczne pryszcze, blizny, do tego todzikie spojrzenie z niebieskich oczu. Wyglądał groźnie, zwłaszcza, gdyprzystawił swój miecz do klatki piersiowej Irma. Łucznik, zaś był całkowitymprzeciwieństwem swego kamrata. Krótkie, kręcone, blond włosy, gładka, czystatwarz, do tego to tajemnicze spojrzenie i uśmiech na twarzy. Nie wiadomo czycieszył się, że ograbią kolejnego wędrowca, czy też, że udzielą mu schronienia.Tak czy siak, krótkowidz, mógłby go z łatwością pomylić z kobietą.

-Kimjesteś, co tu robisz, czego chcesz?- Zadał mu serię pytań, ten pierwszy. Głosmiał mocno zachrypnięty, bardzo.

...:::Taraneee`s and Klaka`s site:::...

Się wścieka na swoja popielicę poniewaz robi wielki bałagan w jej pokoju o czym mama nie chce słyszeć.

taraneee 2004-07-19 14:40:45
skomentuj (0)


Taranee
Nieśmiałość Taranee kontrastuje z pogodną pewnością siebie jej brata - przystojniaka, z którym dziewczyna ma świetny kontakt. Taranee w ogóle jest uwielbiana przez swych rodzinnych mężczyzn. Wie, że podczas nieporozumień z mamą, tata zawsze weźmie jej stronę. Taranee może liczyć na swoją rodzinę.


taraneee 2004-07-19 14:43:38
skomentuj (0)
Irma
Irma, najbardziej impulsywna i wygadana z całej grupy W.I.T.C.H. mieszka razem z tatą Tomem, mamą, gospodynią domową i młodszym bratem Christopherem - przekornym i złośliwym, z którym często toczy walki...Jej tata jest policjantem.


taraneee 2004-07-19 14:45:07
skomentuj (0)
Hay Lin
Rodzina Hay (lub „Hey Hay”, jak nazywa ją Irma) to ludzie pogodni i szczęśliwi. Mądry, szlachetny ojciec i mama - praktyczna i zapobiegliwa - stanowią bardzo zgodną parę. Dobrym duchem rodziny była.

Basically, I wish that you loved me…

Sobie wyobrazić… Naprawdę. I chociaż II f była klasą humanistyczną, która z definicji miała zdawać historię na maturze, to dostała najgorszego nauczyciela tego przedmiotu, jakiego szkoła miała na składzie. I na każdej lekcji zasypiała…
Teraz też po pięciu minutach cały human, cała II f pogrążyła się w błogim letargu…
Także Irmina, która zaczęła w swoim zeszycie do historii rysować ozdobne inicjały Janka.

*


Kaśka oparła się o tylną ścianę osiedlowego sklepy i zapaliła papierosa. Irma już wypuszczała dym nosem. Tylko Magda stała z boku i patrzyła na nie z lekkim niesmakiem.
- No zapal… - powiedziała Kaśka.
- Nie. Matka potem czuje dym… - odparła dziewczyna, ustawiając się tak, by wiatr wiał jej w plecy.
- Jak chcesz…- mruknęła przyjaciółka, zerkając na Irminę i odrzucając swoje ciemne włosy.
- Mamy jutro jakiś sprawdzian? – zapytała Pomorska, zaciągając się.
- Nie. Jutro dziwny luz… Ale może pytać na chemii. – odpowiedziała jej Magda.
- Ja walę chemię. –.

Irma i know

anetussia.blog

Stephen i ja, w tym momencie wyznaliśmy, że coś nas łączy.
Niezapomniane chwile: Jak mogłbym mieć inną tapetę?

MÓJ DZWONEK
"How did we get here when I used to know you so well"
Kocham tę piosenkę!.
Jogurtu naturalnego

Ananasy i brzoskiwnie odsącz z zalewy. Pomarańcze i mandarynki umyj, obierz i podziel na małe kawałki. Kiwi obierz i pokrój w półplasterki. Banany i jabłka pokrój w kostkę i skrop sokiem cytryny. Wszystkie owoce włóż do salaterki, polej jogurtem i delikatnie wymieszaj.Ugotowana, co?
Will - Powiedz to wprost, zapłonęła gorącym uczuciem do nowego ratownika!
Irma -.

MUZYKO(B)LOG - relacje z wydarzeń muzycznych, aktualności, ciekawostki, zestawienia, opinie, analizy i prognozy - Onet.pl Blog

Płyt kompaktowych, a bodaj tylko jednemu z nich laptopa? Co to za frajda wysyłać SMS-y w konkursie, w którym w zasadzie wygrać można co najwyżej płytę - i to niekoniecznie wykonawcy, którego mamy w ogóle ochotę słuchać? Może zatem plebiscyt spotkał się z małym zainteresowaniem słuchaczy i między.Michael Jackson feat. Akon "Hold my hand"
38. Marlon Roudette "New age"
37. Madcon feat. Ameerah "Freaky like me"
36. Ell & Nikki "Running scared"
35. Irma "I know"
34. Christina Perri "Jar of hearts"
33. Varius Manx "Przebudzenie"
32. Cee Lo Green "Forget you"
31. Poparzeni Kawą Trzy "Kawałek do tańca"