O czym chcesz poczytać na blogach?

Iriver

ePublikacje – Cyfrowe książki i prasa…

Czytnik e-książek od iRiver

Marzec 3, 2009

eBooki są coraz bardziej popularnym sposobem na czytanie książek. Chyba nikogo to nie dziwi, skoro są tańsze i dużo łatwiej zdobyć ulubiony tytuł. Z związku z tym na rynku pojawia się coraz więcej czytników plików tekstowych. Mamy już produkt Sony, Amazon i jeszcze kilku mniej znanych firm, a teraz dojdzie jeszcze urządzenie od iRiver.
Czytaj dalej…

Hi you there!

    To najlepszy efekt dźwiękowy jaki kiedykolwiek usłyszycie, arcydzieło
  • możliwość odczytywania plików *.txt; może wam się ten pomysł nie podobać, jak dla mnie strzał w dziesiątke
  • możliwość odczytywania plików *.jpg; podziwiaj swój ryj i słuchaj 'Dont worry, be happy' ;)
  • możliwość odtwarzania plików *.mp3, *.wma oraz *.mpeg i teraz olśnienie! przez to że duma, oraz hamstwo appla nie pozwalała na wstawienie całkiem popularnego formatu Microsoftu (dla niekumatych, Apple i Microsoft są stałymi konkurentami, Apple produkuje Macintoshe, Microsoft promuje PeCety) to iRiver to zrobił! i dobrze!
  • kolorowy wyświetlacz (260,000 kolorów); gdyby nie mógłby odczytywać jpegów, to stwierdziłbym że kolorowy wyświetlacz tylko marnuje baterię
  • touch scroll fajne, fajne. ciekawe jak w praktyce
Więcej info na 'Oficjalna strona iRiver Polska'...

Ta. To jak już się wysłowiłem, to serdecznie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia ok. 4 września! Cya!
edit 10.VIII by 19:14 //

Blog Toma

Strona główna > Gadżety > Kindle 4 Wi-Fi

Kindle 4 Wi-Fi

4 Kwiecień 2012 Tomo Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Ja który nie czytam książek prawie w ogóle nie czytam, a dokładniej mówiąc to wychodzi mi bilans 4 na rok  Stwierdziłem że zachęcę się do czytania za pośrednictwem elektronik. Zastanawiałem się jaki czytnik kupić i polowałem na iRiver Story ale jego cena rzeza mnie ostrzem po twarzy. I tak rozpoznając ten rynek skumałem się że mogę to kupić taniej na aukcji. Jako że Siostra ma i ja też chciałem to wczoraj pojawił się u mnie Amazon Kindle 4 WiFi.

Przyszedł oryginalnie zapakowany, w folijce, pachnący. Odpaliłem go i ukazał się moim oczom ekran z robiony w technologii e-ink. Obawiałem się troszkę że literki będą postrzępione, ale tak nie było. Termin Pearl uknuty przez Amazona odnośnie tego typu ekranów jest jak najbardziej na miejscu. Czyta się to zupełnie jak książkę, nie świeci dzięki temu bateria trzyma bardzo długo..

schludny blog

Kłamie). ts. james. dj shadow. ladytron. butter 08. trzy yuki hondy.


schludny 2005-04-11 11:18:32
skomentuj (7)


ucieczka i powrót heroiny

gdyby butler grał na 'coming up' to brzmieliby właśnie jak the tears - 27 CZERWCA UKAŻE SIĘ ALBUM ROKU!


schludny 2005-04-12 15:00:29
skomentuj (10)
oh my god i can't believe it

najlepszą płytę już znacie, wiemy także już, jaka będzie najgorsza płyta, wiemy to już przed nagraniem - otóż zbigniew preisner nagrywa z muzykami pink floyd. brzdąkam przyciskami pilota od mego irivera; jestem demonem przedsiębiorczości, nie wiem, co będę robić w życiu i kim będę gdy dorosnę, ale rodzice i rówieśnicy, możecie być ze mnie dumni. (ts. emf; jesus jones; inspiral carpets; the smiths). wiosna jest ładną porą roku i oto pora na związane z nią młodzieńcze uniesienia - jednym z nich była np sukienka w kolorze lat 90, rozmiar - 8 lat(128cm), albo niepostrzeżenie ośmiolatki stały się masywne, albo ja szczęśliwie zapóźniłam swój rozwój psychofizyczny?


schludny 2005-04-18 12:07:56
skomentuj (15)
my baby portable player sound

za chwilę.

W życiu nie ma przypadków - Onet.pl Blog

I tańczyliśmy. O 24:00 przy lampce szampana wszyscy życzyliśmy sobie szczęśliwego nowego roku, a później wyszliśmy na dwór uczcić Nowy Rok w tradycyjny sposób. Było bardzo kolorowo i głośno.  

Dzisiaj/wczoraj spędziłam czas z Patrycją, m.in. robiłyśmy różne koktajle owocowe. Wieczorkiem przyjechał do mnie Januszek, od razu pojawił się na mojej twarzy szeroki uśmiech. Przytulaliśmy się mocno do siebie, "buziakowaliśmy"...   Z okazji Nowego Roku wypiliśmy , tym razem białe, Misiaczek dał mi czekoladki Mon Cheri i.. swój były odtwarzacz mp3 iriver'a. Wcześniej postanowił, że mi go odda, bo jemu się tak bardzo nie przydaje. Odtwarzacz ciągle wygląda jak nowy i, co ważne, jest bardzo dobry, m.in. dyktafon, który ma w sobie, fajniutko nagrywa głos (już próbowałam). Januszek nagrał mi dużo utworków, które oboje bardzo lubimy. Zrobił mi bardzo miłą niespodziankę tym  .

 

Nie chcę już jutro wracać do Poznania... Czuję, że ta uczelnia nie do końca mi odpowiada, rozważam też pewną bardzo interesującą propozycję. Na razie.