O czym chcesz poczytać na blogach?

Irish coffee

Z pamiętnika wegetarianki

Zgody jest zabronione.

Lubisz to? ;)

Najnowsze wpisy

  • Chleb i wino. Stuffing warzywny.
  • Estragonowa tarta z groszkiem, cukinią i orzechami
  • Ciasto Irish Coffee (bez pieczenia)
  • Bez jaj, to już Wielkanoc ;-) Życzenia i najlepsze ciasto makowe
  • Cross buns na Wielki Piątek

Archiwa

  • Kwiecień 2012
  • Marzec 2012

Nagą prawdę odziewam w proste słowa - Onet.pl Blog

Mogę się ruszyć wprzód bo mnie z tyłu coś ciągnie? Oj, nie wiem. Idę, porobię coś pożytecznego. Muszę! Nie nie muszę, nie lubię tego słowa ostatnio...Dzisiaj spędziłam popołudnie z Nicolą we włoskiej knajpie Caravaggio i piłam Irish Coffee (pierwszą od bardzo dawna, mmm....stare dobre czasy i odrabianie lekcji w Margheritta's pod palemką z Irish Coffee i papieroskiem), a jutro mamy to spalić na tenisie - na którego to nota bene wybieram się od roku! Trzeba ruszyć tyłek,.

Somewhere over the rainbow...

Rzeczywistości, jestem z powrotem w Norwegii. Nie będę opisywać każdego dnia osobno, napiszę ogólnie. Większość czasu chodziłam z Werką, albo z Wiką po Katowicach. Zakupy, prezenty, kino... W Pożegnianiu Z Afryką Wernonka zamówiła Irish coffee, nie lubię kawy, ale jej zapach to dla mnie jeden z najładniejszych zapachów. Do tego The Cranberries (made in Ireland). I znowu wróciła ta dawna atmosfera Świąt. W tamtym roku nie było jej w ogóle. Tylko pośpiech i nerwy, czy.

'Bezpieczniej jest pozostać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu'. Paulo Coelho - Onet.pl Blog

Jak byłam malutka :)

 

Teraz tęsknie za tatą :]

Już się z nim długo nie widziałam...

Ostatni raz to chyba w lipcu :/

Teraz się z nim zobacze dopiero w Wigilie.

 

Dziś mama robiła Irish coffee.

I podgrzewała whisky, a później podpalała xD

Zajebiście to wyglądało.

A później mogłam zjeść reszte bitej śmietany, ale zrobiłam sobie inkę, i do inki dodałam

bitą śmietane, czekolade i.

W krainie deszczowców..

Hoteli w Dublinie. Poza tym są w wielu miastach i krajach jak to sieciówka. Spodziewałabym się, że hotele typu Clontarf Castle albo Dylan wygrają.

Kawiarnia / Kafeteria

Insomnia Coffee Company 

Tu zdecydowanie cieszę się z wyboru. I jeszcze bardziej cieszę się, że skoro wygrała sieciówka to dobrze przynajmniej że nie wygrała amerykańska sieciówka SB.  Insomnia ma naprawdę dobre kawy. Trochę.

Się tam tego typu koncerty bo to jest rzeczywiście budynek teatru. Ale wystarczy tylko spojrzeć na kalendarz imprez na stronie teatru, żeby stwierdzić że koncert The Streets nie był czymś wyjątkowym

Kino

The Irish Film Institute

Tego zwycięzcę każdy chyba przyjmie ze zrozumieniem. The Irish Film Institute mieści dwa kina, irlandzkie archiwum filmowe i bibliotekę. Wyróznia się nie tylko dobrym alternatywnym kinem, ale różnymi.