O czym chcesz poczytać na blogach?

Ipswich town

potfforek blog


Ulub potrawa – Curry
Ulub piosenka Bustedziów – When day turns into night
Ulubiona piosenkarka – Britney Spears (obsesja)
Ulub przedmiot – W-f
Ulub miejsce - Hamburg
Ulub drużyna - Ipswich Town
Rodzice – Tessa & Michael
Rodzeństwo – Ed (21), Will (22)
Nienawidzi... – ...Nickelback, rybek.
Jego ieał – Britney (obsesja); blondyna
Gra na – Basach, gitarze, pianinie, perkusji

Na sportowo

dwa, trzy lata temu uznawany za jednego z najlepszych nastolatków na świecie. Mistrz świata do lat 17 z reprezentacją Meksyku w międzyczasie zdążył być niechcianym w Barcelonie, rezerwowym w Tottenhamie i zesłanym na wypożyczenie do Ipswich Town. Teraz triumfator i MVP zakończonego niedawno Złotego Pucharu CONCACAF wraca ze zdwojoną energią i jeśli tylko dostanie szansę od menedżera Harry'ego Redknappa, nie zawiedzie.

Premier League

Park na kolejny sezon - Nie chcę nigdzie sprzedawać Carltona – powiedział Grant, który jest również zdeterminowany, aby zatrzymać Scotta Parkera – On pracuje bardzo ciężko, a jego forma jest dobra. W meczu przeciwko Ipswich po raz kolejny pokazał, że potrafi znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Myślę, że nowy system mu w tym pomógł. Mamy zespół, który potrafi grać w piłkę, który potrafi mu dobrze podać, alby on mógł robić.

Nowy manager West Ham, Avram Grant, nie uważa że kontuzja Matthew Upsona jest poważna.

Reprezentant Anglii odniósł uraz podczas wygranego 1-0 sobotniego sparingu z Ipswich Town, co zmusiło go do opuszczenia murawy.

Były stoper Arsenalu oraz Birmingham jest jednym z kluczowych piłkarzy Młotów, ale Grant nie myśli że kontuzja jego obrońcy jest na tyle poważna że.

90 minuta

Więc na plus. Poniżej gole z tego pojedynku:

Inny polski bramkarz występujący na Wyspach - Bartosz Białkowski został wypożyczony z Southampton FC do Ipswich Town. Ipswich to obecnie 10 drużyna Championship. Może w nowym klubie Polak będzie miał szanse na więcej występów, bo w Southampton ostatnio sobie nie pograł.

A na deser inny krajowy puchar - Puchar Polski, tak dla.