O czym chcesz poczytać na blogach?

Ipsos

Pamiętnik znaleziony w wannie

Aniołów. 

Gwoli edukacji młodzieży - w obu przypadkach sprawa zaczęła się od Afro.* posądzanego o konlikt z opresyjnym prawem. Pan King został pobity, pan Duggan - zastrzelony. 

Po obu wydarzeniach rodziny i przyjaciele ofiar (od razu uprzedzam, że nie oceniam i wypowiadam się, czy panowie byli winni, czy nie) zorganizowali pokojowe manifestacje - protesty przeciw brutalności policji. 

Niezależnie od tego, co podpowiada mi duszyczka wychowana na zdrowych, Hammurabijskich wzorcach, uważam że prawo to prawo i policja ma obowiązek być wzorcem. Wiecie- rozumiecie - qui custodiet ipsos custodes i takie tam. 

W obu przypadkach do pokojowych demonstracji przyłączyły się lokalne męty i chuliganeria, którzy uznali, że mają prawo wziąć odwet na społeczeństwie za prawdziwe i wyimaginowane krzywdy i mogą do woli palić, niszczyć, kraść i kaleczyć "wroga. 

Tym społeczeństwem były oczywiście iwil złe corporacje i cała masa nieszczęśników, którzy mieli pecha i ich sklepik czy knajpka stanęły na drodze Wolności Wiodącej Lud na Barykady. 

Ciocia pozwoli sobie w tym momencie wysłać Eksperymentalny Sygnał Nienawiści do gnojków, którzy uznali,.

Blog czwartaa

Ani też do picia na randce. Pomimo tego, iż wódka jest w Polsce bardzo popularna, nie jest uważana za alkohol modny.
Polacy twierdzą, iż wódka nie jest trunkiem przeznaczonym dla ludzi zamożnych ani też dla osób młodych.

coś dla tych co o statystykach coś kumają:
Ostatnie badanie przeprowadzono między 6 a 10 czerwca 2003 roku na ogólnopolskiej reprezentatywnej losowo-kwotowej próbie. Liczba dorosłych osób w próbie - 946. Statystyczny błąd oszacowań dla tej liczebności pozostaje nie większy niż (+/-) 3,3% na poziomie ufności 0,95.
źródło IPSOS

Wyszperał i wkleił: Robert
2003-08-02 01:54:44 skomentuj (4)


Pierwsze koty za ploty czyli jak nam sie worek rozwiazal i ani chybi dalej sie sypnie
Ten przydlugi tytul dotyczy slubu naszych przesympatycznych przyjaciol Przemka i Ani ktory odbyl sie 2 sierpnia roku panskiego 2003 w Lubeni kolo Rzeszowa.
Zaczelo sie klasycznie od naszego przyjazdu pod kosciol gdzie zrobilismy od razu obore, rzucajac sterty kwiatow na samochody wychodzacych ze swiatyni tubylcow :)
Wkrotce tez czesc ekipy weszla na trawnik obok prakingu gdzie.

infoserwis.wordpress.com

Iż placówka zapewni wszystkim pacjentom świetne warunki pobytu. Czy świetne to się jeszcze okaże, ale można z dużym prawdopodobieństwem założyć, iż na pewno lepsze niż w szpitalach państwowych.

Brytyjczycy Nie Chcą Imigrantów

Niemal co czwarty Brytyjczyk uważa, że w jego kraju jest za dużo imigrantów, a liczba obcokrajowców powinna być natychmiast ograniczona – pokazują najnowsze badania. Ankietę na temat postrzegania imigracji przeprowadził wśród 17 tys. obywateli różnych krajów instytut Ipsos Mori. Brytyjczycy znajdują się w czołówce, jeśli idzie o nieprzychylne zdanie na temat imigrantów – 71 proc. wyspiarzy uważa, że jest ich stanowczo za dużo, a trzech na pięciu, że zabierają im pracę – podają brytyjskie media.

Kolejne Pieniądze Podatnika W Błoto?

Choć UE finansowała już różne projekty wspierające społeczność romską, i choć Polska sama wdraża w życie pomysły na integrację Cyganów, a wszystko z mizernym skutkiem, to unijni biurokraci chcą wdrożyć nowy program.

Pralnia

USA od lat prowadzą badania nad źródłem nowej broni masowej zagłady: antymateria. Rząd USA cenzuruje media i szykanuje pracowników, którzy ujawniają prawdę o dążeniach tego mocarstwa do zbudowania najbardziej niszczycielskiej broni znanej ludzkości.

Więcej: http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?file=/c/a/2004/10/04/MNGM393GPK1.DTL

18:07, znajprawde , USA
Link
Uri Dan: Arafat otruty przez Sharona

Uri Dan, były wspołpracownik nieżyjącego już Ariela Sharona mówi: Yasser Arafat został otruty z polecenia Sharona.

Więcej: http://www.uruknet.info/?p=m29419&hd=&size=1&l=e 

18:05, znajprawde , Izrael
Link
Amerykanie mówią: Bush gorszy od Szatana

Z badań opinii publicznej USA przeprowadzonej przez Ipsos z polecnia Associated Press w grudniu 2006 roku wynika iż: Bush jest groźniejszym.

Centrum Inicjatyw Międzynarodowych | Blog stowarzyszenia

Notowania obecnego prezydenta w sondażach powoli, ale wyraźnie wzrastają. Jeszcze na początku 2012 roku przewaga Hollanda wynosiła 6 punktów procentowych (miał wtedy 29% poparcia, wobec 23% dla Sarkozego), jednak potem różnica zaczęła maleć, aż w końcu linie poparcia obu kandydatów przecięły się pod koniec marca. Obecnie Sarkozy może liczyć na 29,5% wyborców, a Hollande na 27,5%.

 Wybory prezydenckie 2012 

Źródło: http://www.ipsos.fr/

Dlaczego Hollande traci? Po pierwsze ze względu na wzrost sondażowych notowań dla innego kandydata lewicy – Jean-Luca Mélenchona (Front de Gauche), którego poparcie od początku 2012 r. do końca marca skoczyło z 7 do 14 procent. Spotkanie wyborcze Mélenchona na placu Bastylii 18 marca okazało się dużym sukcesem – także medialnym – które przełożyło się na wyrazy poparcia wśród ankietowanych. Po drugie, potencjalnych wyborców mógł odstraszyć szeroko omawiany fakt „bojkotowania” Hollade’a” przez przywódców.

mniamniam.blog

   sytuacja wewnętrzna. Dla mnie najważniejsze były względy mniej merytoryczne – to, że przestałam widzieć w TV (oczywiście nie mówię o TVPJ) nienawiści, jadu, szkalowania. Jest dla mnie bardzo ciekawą rzeczą, że kiedyś ludzie wstydzili się mówić o tym, że popierają PiS. Co śmierć prezydenta zmieniła, że nagle wstydzić się przestali???? Dlaczego Lech Kaczyński jako kandydat do reelekcji wzbudzał głównie negatywne uczucia wśród elektoratu – aż 73% badanych przez IPSOS wybierało negatywne uczucia, 32% pozytywne. Dziś jest odwrotnie. Ta zmiana przełożyła się także na wyniki sondażowe do Jarosława Kaczyńskiego, mimo że wciąż dominują te negatywne (63% wobec 41%/ wcześniej 32% wobec 73%).

 

Nigdy nie zapomnę wyborów 2007, kiedy to 3 godziny stałam w kolejce do polskiej ambasady w Berlinie, gdzie wszyscy łączyli się w sprzeciwie wobec kontynuacja tej farsy nowoczesnego.