O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ipod touch

iPhone Tutorials

bloodomen

w ipodzie touch 2gen pauer baton jest po lewej stronie… o ile sie nie myle;)

Odpowiedz
3 11 2009

AppGamer – gry na iPhone i iPod Touch

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Tagged with: apple, Appstore, hyperwall, iphone, ipod, touch, wwdc

zostaw komentarz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie.

Ludzik pisze ładnie i nieskładnie…

Jednocześnie z prezentacją iMac-a G3 Jobs jako pierwszy tworzy stronę internetową, gdzie można kupić te komputery z dostawą bezpośrednio do domu. Dzisiaj nas to już nie dziwi, ale wtedy to był kolejny pionierski pomysł.

Zaledwie 4 lata później Jobs szykuje nam cyfrową rewolucję muzyczną. Zabieramy swoje mp3 do kieszeni, bo Apple wypuszcza na rynek iPod-a. O ile sama idea przenośnej muzyki nie jest rewolucją (pamiętacie może Walkmana, CD-mp3 itd. ?), to znowu design i moda wpływają na to, że świat oszalał na punkcie tego małego i niepozornego urządzenia, a białe słuchawki stają się synonimem nowoczesności. Innowacją staje się dysk twardy i łatwość przeniesienia muzyki. Po 10 latach i wprowadzeniu.

IPhone-a, to poprzedni telefon i firma HTC miała właśnie na celu stać się tzw. iPhone killerem. Dzisiejszy kształt i funkcjonowanie telefonów dotykowych zawdzięczamy Apple i jej wodzowi. Wszystko zaczyna się w 2007 roku, kiedy Jobs pokazuje światu wizję telefonu z jednym przyciskiem i wirtualną klawiaturą. Dodatkowo prezentuje łudząco do niego podobnego iPod Touch, który jest pozbawiony funkcji telefonowania, ale posiada możliwość współdzielenia plików przez internet.

iPod Touch

Pomimo pierwszych uśmiechów na twarzy konkurencji iPhone odnosi sukces. Nawet pewne wady (brak rozszerzania pamięci o karty microSD, brak obsługi MMS.

Świat w wersji alfa

Środa, 07 października 2009
Urbi et orbi

...czyli światu całemu pracę swą poniższą oddaję.

Bierzcie i korzystajcie. Przerabiajcie i ulepszajcie, lecz w creditsach wspomnijcie autora.

Teraz garść słów kluczowych, żeby łatwo było znależć.

iPhone (oraz iPod Touch) zostały tak głupio przez Apple pomyślane, że o ile możesz na nie wrzucić muzykę i wideo (aczkolwiek tylko przez iTunes) to ze sprzętu już ich z powrotem nie zgrasz. Możesz najwyżej skasować.

Co to oznacza? Proste. Jeśli chcesz sobie zaktualizować oprogramowanie, a muzykę czy teledyski wrzucałeś z mp3 itp formatów oraz jednocześnie nie kazałeś.

My Dirtchamber

Steve Jobs robi nam wcześniej Gwiazdkę ;) Tzn. na razie tylko info ale chyba jest na co czekać. W lutym odbędzie się (jak nie będzie opóźnienia) premiera SDK dla iPhone’a i iPod’a Touch. Apple pracuje teraz nad tym aby jakoś zabezpieczyć swoje urządzenia aby nie można było wgrywać oprogramowania, które będzie mogło uszkodzić naszego iPhone’a lub Touch’a albo np. rozsyłać jakiś złośliwy kod przez sieć GSM. Pachnie mi to raczej czymś w stylu: “Macie tutaj SDK, możecie pisać programy na nasz super sprzęcik ale to my zdecydujemy, które będą się uruchamiać na iPhone’e i Touch’u” ;)

Jak będzie naprawdę przekonamy się po premierze SDK oraz po ukazaniu się pierwszych.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

ePublikacje – Cyfrowe książki i prasa…

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Zarabianie Online Blog

Nie każdy tą nagrodę otrzymuje ponieważ jest ich limit. Trzeba mieć porządny refleks i cierpliwość. Nie jest to jednak wielka przeszkoda bo niedługo zakończą się beta testy serwisu i twórcy obiecują otworzenie sklepiku 24 godzinnego w którym wszystkie produkty i nagrody dostępne będą cały czas do wymiany na twoje punkty. Jest jednak pewien haczyk. O ile w tej chwili iPod Touch 3G 8GB kosztuje jedynie 350 PTZ o tyle po wprowadzeniu sklepu 24 godzinnego ceny wzrosną czterokrotnie. Nie jest to jednak coś złego lecz zrozumiałego. Dostępność towaru musi być ciągle zapewniona więc i wysiłek w ich zdobyciu musi być wymiernie większy.

Ipod touch 4

Proud To be a Izzy PunC :* - bloog.pl

"Girls Charts" emitowanym na vivie polskiej mogliśmy obejrzeć dwa teledyski US5.
 Na pierwszym miejscu pojawił się teledysk "Come Back To Me Baby", natomiast na 4 miejscu mogliśmy zobaczyć, pierwszy raz na vivie polskiej, teledysk "Round & Round".

Wczoraj na niemieckim kanale Super RTL mogliśmy obejrzeć program.
A - zestaw kosmetyków (x30)
B - zestaw kosmetyków (x20)
C - iPOD touch (x1)
D - zestawy płyt CD (x25)
E - DVD Tokio Hotel (x15)

Pamiętnik CadBery - Onet.pl Blog

Na przykład, jeden koleś z technikum elektrycznego zachwycał się, że na allegro widział  takie samo coś jak iPhone 3G, tylko, że to był mp4. I to jest  tylko dla szpanu, żeby ludzi myśleli, ze masz iPhona. Ledwo się powstrzymałam,  o mało nie.Ja się takimi rzeczami nie interesuje, a  wiem, że ten odtwarzacz to nie jest dla szpanu, tylko dla tego że to na serio jest odtwarzacz, iPod Touch.” No dobra. Może te dwa produkty wyglądają podobnie, ale żeby aż tak … xD  Tum bardziej, że wcześniej gadali o.