O czym chcesz poczytać na blogach?

Ipod apple

Blog nataleczka6

Na punkcie czapek od Eda Hardyego.
Ulubione napoje: Cola z lodem i woda mineralna EVIAN.
Wymarzona Furka :) : wypasiony Range Rover.
Jego kosmetyki: krem do twarzy SHISEIDO, pod oczy OLIGO 25 VISCHY, płyn do ciała RoC i dezodorant NIVEA.
Gadżet: iPod Apple (60 GB)
Ulubiona książka: horror NIGHT Elie Wiesel
Życiowe Motto:"Żyj tak każdego dnia, jakby miał byc Twoim ostatnim"Chris

djbochen blog

Kilka informacji. Aplikacja jest uniwersalna, czyli można ją instalować na iPhone, iPodach touch, oraz iPadach. Aby działała na tych urządzeniach, potrzebny jest zainstalowany na nich iOS w wersji 4.0 lub nowszy.

Działanie aplikacji jest bardzo proste a interfejs – jeszcze prostszy. Po jej włączeniu zostaniemy zapytani, czy chcemy przyciąć plik z biblioteki iPoda lub może chcemy nagrać dźwięk, który właśnie słyszymy. Skupmy się na utworze wybranym z biblioteki.

Po jego wybraniu, ujrzymy podgląd ścieżki wraz z przykładowo zaznaczonym kawałkiem utworu. Wystarczy przesunąć suwaczki i korzystając z możliwości odsłuchu zaznaczonego fragmentu i ustawić w miejscach, gdzie ma się zaczynać i kończyć. Po wykonaniu.

Ankieta

Normal Live Blog

Sobie – Muszę to mieć! Niestety cena była nie mała – 1,649 PLN. Nieżle co? Pomyślałem sobie, że to już koniec moich marzeń o tym boskim jak dla mnie odtwarzaczu. Więc z powodu braku zajęcie zaciekawiło mnie to czy ten jakże drogi iPod kosztuje równie dużo w innych krajach, postanowiłem zebrać wszystko do kupy i oto co mi wysżło:

Apple iPod 80 GB black
Polska: 1 649,00 PLN
USA: $349 (~1,029 PLN)
Niemcy: 399 Euro (~1,558 PLN)
Austria: 408,60 Euro (~1,593 PLN)
Hiszpania: 379 Euro (~1,480 PLN)
Chiny: RMB 3,298 ?
Francja: 406 Euro (~1,586 PLN)

Jak widać ceny są w miare podobne pozatymi w USA, kupując w USA zaoszczędzimy ponad ~600zł, oczywiście mieszkamy w polsce, chociaż w sumie jeżeli bilet do USA wyszedł w dwie strony wyszedł 300-400 PLN, to i tak sie bedzie bardziej opłacać i w dodatku można trochę świata zwiedzić

Zródła:
Oficjalne sklepy apple.com, Kursy Walut z 26.02.2007

Niesłychanie ważne

Do Pana Pilota :)

 

14:36, dobromir23 , Alejaja
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 kwietnia 2007
Dzięki ci Apple za iPoda! (+Update)
Napisałem do firmy Apple list z podziękowaniami za ich odtwarzacz muzyczny iPod Shuffle. Można go zobaczyć tu: http://www.apple.com/ipodshuffle/
Więcej »

14:20,

- D A N I E L R A D C L I F F E . blog.onet.pl - Twoje najlepsze źródło informacji o Danielu! - - Onet.pl Blog

Zobaczyć jak wygląda gra od zewnątrz. Poniżej zdjęcie. Zapraszam do oglądania

 

HARRY W iPOD'ACH ORAZ iPHONE'ACH

Fajna sprawa, ale o co chodzi dokładnie ? Już mówię. Harry Potter Spells app to wspaniała, oczywiście w pełni darmowa aplikacja na produkty APPLE , która pozwala przekształcić iPHONE'a lub iPOD'a Touch w ... RÓŻDŻKĘ! W wersji darmowej dostępne są 3 zaklęcia, natomiast za 99 centów. można w każdej chwili dokupić dowolne zaklęcie z 17 dostępnych. Nie pozostaje nic innego jak pobierać aplikację. Jeżeli masz któryś z tych produktów APPLE i jesteś fanem Potter'a nie czekać. Poniżej podaję link, aby dowiedzieć się więcej lub ściągnąć aplikację.

 

Wkrótce świeża nowość blogowa. Zapraszam 14.08.2010 na bloga!

***

Od dziś, głosujcie na swoich ulubieńców w II etapie BBC.

budowlane

Więcej »

10:52, kantor01
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 10 września 2007
To moze z innej beczki.. co to jest ipod?
23 października 2001 roku, firma Apple wypuściła na rynek swój nowy produkt – iPod. Niewiele osób mogło wtedy przypuszczać, że iPod stanie się najbardziej popularnym przenośnym odtwarzaczem muzyki cyfrowej. Niewielkie urządzenie podobnie jak inne urządzenia, które wyszły z pod skrzydeł tej firmy, miało zmienić sposób myślenia ludzi o tym, w jaki sposób technologia może im służyć do.