O czym chcesz poczytać na blogach?

Iphone 4s

Applefobia

CZYTAJ WIĘCEJ...

Tagi: ipad 3
14:58, ogrodnik.january
Link Komentarze (32) »
iPhone 4S - optyczne 4G
Jeśli masz iPhona 4S i zazdrościsz nowemu iPadowi jego łączności w standardzie 4G (wprawdzie ograniczonej do terytorium USA i Kanady, ale kto by się tam przejmował takimi duperelami w erze globalizmu), to jest dobra wiadomość...
CZYTAJ WIĘCEJ...

Tagi: iphone 4s
11:01, ogrodnik.january
Link Komentarze (20) »
piątek, 09 marca 2012
Chrome - 6 tygodni. Safari - 5 sekund.

adrianmlynarski

W tym Galaxy S2,

Droida Charge, Galaxy Taba 8.9, Galaxy Taba 10.1 i Infuse 4G. Tylko dwa pierwsze modele są już w sprzedaży. W razie rażących podobieństw do sprzętu Apple, sąd ma zadecydować o ewentualnym wstrzymaniu dystrybucji modeli Samsunga.

Nic więc dziwnego, że Samsung domaga się teraz przed sądem, by Apple pokazał ich prawnikom projekt iPhone’a

4S/5 oraz iPada 3. Oczywiście chcą sprawdzić, czy firma z Jabłuszkiem nie wzoruje się na nich. Co ciekawe, mogą mieć z tym większy problem od przeciwnika. Apple bowiem nigdy nie przyznał oficjalnie że pracuje nad kolejnymi odsłonami flagowego smartfona i tabletu. Może więc od razu zaświadczyć, że te modele to tylko fakty medialne i nie ma co pokazywać.

Drive Your Own Way

    Ze względów bezpieczeństwa, musisz wcześniej utworzyć i zapisać przelewy wzorcowe w ING BankOnLine

Aby korzystać z ING BankMobile, musisz posiadać dostęp do ING BankOnline. Podczas pierwszego logowania ustalasz swój osobisty PIN do aplikacji, który umożliwi kolejne logowania. Aplikacja pracuje na telefonach iPhone 3GS, 4 oraz 4S, (system operacyjny iOS 4.3 lub nowszy).

Należy zauważyć, iż aplikacja umożliwia nam dokonywanie przelewów między własnymi rachunkami oraz w ramach tzw. przelewów wzorcowych.
Nasuwa się pytanie, czy w dobie bezprzewodowego internetu w telefonach komórkowych takie ograniczenie jest.