O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Iphone

Iphonek’s Blog | Co w iPhone piszczy?

(nie na komputerze) i chcesz pobrać te kontakty do komputera, to ten opis będzie pomocny. Przeczzytaj całość przed wykonaniem próby samemu.

Aby zsynchronizować kontakty z iPhone do komputera: 

1. Koniecznie należy mieć kopię zapasową wszelkich kontaktach (wizytówki vCard lubeksport Csv z kontaktami) może być na komputerze, na którym chcesz to zachować. 

2. Podłącz iPhone do komputera i uruchom program iTunes. iTunes automatycznie tworzy kopię zapasową iPhone (w tym kontakty). 

3. Dla urządzeniu iPhone jest kopia zapasowa, usuń zaznaczenie pola wyboru Automatycznie synchronizacji gdy ten iPhone jest podłączony polu. 

4. Zgodnie z informacją na zakładce sprawdź, które kontakty chcesz zsynchronizować. 

5. Kliknij przycisk “Sync” znajdujący się w prawym dolnym rogu okna iTunes. 

6. iTunes gdy zauważy, że chcesz zmienić informacje  kontaktów o więcej niż 5 procent – zada pytanie czy chcesz zastąpić dane w telefonie, zastąpić dane na komputerze, lub połączenie wszystkich danych. 

Wymiana danych w iPhone usunie wszystko, co masz wpisane w telefonie, a tylko pokaże co masz na swoim komputerze. 

Wymiana danych na komputerze usunie wszystko, co masz.

never say never

IPod-a Touch, Time Capsule oraz Mac Booka Pro.

Na stronie 1

Billion App Countdown można zobaczyć licznik odwiedzin. Szybko poruszający się licznik wróży, że do zdobycia głównej nagrody zostało zaledwie kilka dni.

Niestety użytkownicy z Polski jak widać nie są godnymi, aby otrzymać cenne nagrody. I nawet, jeśli któryś z nas pobierze miliardową aplikację niestety nagrody nie otrzyma. A szkoda, bo w Polsce jest sporo posiadaczy iPhone i iPodów Touch.

dydymus

17:21, dydymus
Link Dodaj komentarz »
3 Nowe iPHONY...

Jak donosi www.macrumors.com Apple zamówiło cztery miliony sztuk nowych iPhone, termin realizacji przewidziany jest na koniec 2 kwartału. Z informacji, jakie przeciekły do Internetu wynika, że możemy spodziewać się trzech.

Apple iPhone - rewolucyjny telefon

- Cisco domaga się zakazania używania nazwy "iphone" przez Apple.

Nazwa "iphone" należy do Linksys - jednego z działów Cisco. Linksys zdobył ten znak towarowy podczas przejęcia firmy Infogear Technology w 2000 roku. Cisco nazwą "iphone" markuje przenośne telefony umożliwiające rozmowy w technologii voice-over-IP.

Oczywiście będę informował, jak rozwija się sprawa załatwienia licencji na nazwę "iphone". Apple pewnie bardzo zależy na tej marce i będzie skłonne sporo zapłacić za możliwość jej używania.

Zresztą sami zobaczcie, jak wygląda cała rodzina produktów Linksys Iphone.
15:09, realv , ogólne
Link Dodaj komentarz »
iPhone - prezentacja dla CBS
14:52, realv , filmy
Link Dodaj komentarz »
Czym jest iPhone?

GadżetoNówki | Gadżety to nie tylko zabawki to magia rzeczywistości

Zamierzają go wprowadzić ustawiają się tak długie kolejki, jak do Burdello Bum Bum, w znanej Polskiej komedii wojennej.  W 2011r. człowiek ten niestety odchodzi po raz drugi z firmy z powodów nawrotu choroby nowotworowej i na zbliżającej się premierze najnowszego modelu produktu, który przyniósł mu tak wielką  sławę i bądźmy szczerzy ogromne pieniądze ma go zastąpić ktoś inny.

http://ionline.pl/wp-content/uploads/2011/06/steve-jobs.png

Nie wiem jak wam, ale mnie się łza w oku kręci gdy myślę, że najnowszego iPhone będzie prezentował kto inny, jak sympatyczny facet ogolony na krótko, z zakolami jak zatoka meksykańska, okularami jak John Lennon   i w czarnym rozciągniętym z lekka golfiku. Przecież on był dla iPhone jak Gepetto dla Pinokia, to właśnie dzięki temu facetowi i jego charyzmatycznym konferencjom prasowym świat zna iPhony. Nie zdziwi mnie więc jeśli nowe urządzenie Apple okaże się słabsze niż przypuszczano. A poza tym wydaje mi się, że następca Steve`a Jobsa powinien w jakiś sposób oddać hołd swojemu poprzednikowi, który zmaga się z chorobą. Tak czy inaczej facet ten zawsze będzie się kojarzył.

From my Macbook to the Net

  Antenę – teraz są dwie, do nadawania i odbierania, odpowiednio zlokalizowane (ma to zapobiec gubieniu sygnału, kiedy telefon zamkniemy w dłoni)
 • Wreszcie mamy tzw. „Word phone”, czyli GSM i CDMA w jednym urządzeniu
 • iPhone 4S wspiera HSDPA+, czyli 14,4Mb/s download oraz 5.8Mb/s upload w sieciach komórkowych.

To po skrócie tyle. Dostępność w USA, Kanadzie, Australii, UK, Francji, Niemczech i Japonii to 14 październik. Reszta 22 krajów 28-go, a cała „niszość” pod koniec roku. Cena modelu 199USD dla modelu 16GB i 399USD dla modelu 64GB z kontraktem na dwa lata.

Oczywiście, iPhone 4S to nie jedyne nowinki wczorajszej konferencji. Mamy nowe iPody, teraz z wbudowanym trenerem i GPS, co daje nam możliwość używania ich bez dodatkowych akcesoriów takich jak Nike+. Dodano również kolor biały i w przypadku modelu Nano, zmniejszono nieco cenę.

Ostatnim ogłoszeniem tej konferencji był oczywiście iOS 5 i iCloud. Golden Master spodziewany jest na 12-go października. Ostatnim wspieranym modelem iPhone’a dla iOS 5 jest 3GS, jednak nie wszystkie funkcje tego systemu na tym modelu będzie można wykorzystać. Bez zaskoczenia – prawda? Cloud oraz iTunes match jeszcze nie wystartowały, ale lada dzień..

AppGamer – gry na iPhone i iPod Touch

I developerów? Daje duuużo nowych możliwości dla tych drugich… i rozpocznie segregację tych pierwszych. Firemint odpowiedzialny za piękny graficznie Real Racing przedstawił to wizualnie w poniższym filmiku:

Najistotniejszy screenshot z tego klipu widzicie na początku wpisu. I wiecie co to oznacza? Według mnie nieuchronne podzielenie Appstore na dwie części – autostradę dla użytkowników 3GS i wiejską drogę dla 3G. Na tej pierwszej nowe gry o cudownej pamięciożernej grafice i dużej płynności a na drugiej casuale i gry logiczne, bo nie da się ukryć, że te najbardziej intensywne gry naturalnie przejdą na szybszą platformę, a drugą grupę czeka drenaż lepszych tytułów. Uniwersalizm w tym zakresie nie utrzyma się zbyt długo, niestety.

No ale to tylko moje zdanie

Tagged with: 3g, 3gs, firemint, iphone

2 comments

Innuendo 39

Charyzmatycznych ludzi branży elektronicznej. Cóż, sukces był nieunikniony. Ale kto by się spodziewał, iż na przestrzeni kilku następnych lat, produkty Apple staną się jednymi z najmodniejszych oraz najbardziej pożądanych urządzeń świata? Chyba wszyscy uczestniczący w premierowym pokazie właśnie pierwszej generacji iPod-a…
Ale przecież na przenośnych odtwarzaczach, komputerach stacjonarnych, laptopach, nowych odsłonach swojego systemu operacyjnego oraz całej gamie akcesoriów Apple nie mogło poprzestać. Tak w roku 2007 wkroczyło do strefy GSM wypuszczając na rynek nie co innego, a iPhone-a!
Zapowiadane przez Steve’a jako najlepszy telefon w dziejach, najlepsze urządzenie sieciowe w dziejach oraz najlepszy iPod też w dziejach, nowe dziecko jabłuszka oczywiście okazało się hitem.
I nie przeszkodziła mu w tym chociażby absencja wielu podstawowych (esencjalnych wręcz od lat!) opcji w telefonie. Nie przeszkodziły wysoka cena, mała ilość państw w których był dostępny oraz ogólnie nietypowa konstrukcja. Nic nie mogło przeszkodzić.
Biorąc pod uwagę iż sukces rodzi kolejne nadzieje, (czy wręcz oczekiwania) niemal równy rok później na rynek trafia iPhone 3G –.

Iphone 4s

We are bound by our desire.

piąty przystanek.
ray ban wayfarer.
dekarz roku.
american boy.
patrzenie czy patrzy.
pezet.
niebieska bluza.
dłużej niż 4s. 
Powinien unikać sekretnych romansów i być bardziej tolerancyjny. pech chciał, że to akurat jego dwie słabości. i jeszcze ma za dużo pewności siebie. chociaż kto wie czy to nie jedynie dobra mina do złej gry. kolejna zagadka. na pewno nie ostatnia. umysł ścisłowca każe mu gardzić plebsem. pozycja społeczna każe mu mieć zawsze mainstreamowe profilowe. iPhone świetnie nadaje kształt kieszeni jego jasnych wranglerów. przez te wakacje trochę zmężniał. szersze ramiona i pewniejszy krok. dużo nowych znajomości. teraz już tylko w środy i czasami.

Drive Your Own Way

  Ze względów bezpieczeństwa, musisz wcześniej utworzyć i zapisać przelewy wzorcowe w ING BankOnLine

Aby korzystać z ING BankMobile, musisz posiadać dostęp do ING BankOnline. Podczas pierwszego logowania ustalasz swój osobisty PIN do aplikacji, który umożliwi kolejne logowania. Aplikacja pracuje na telefonach iPhone 3GS, 4 oraz 4S, (system operacyjny iOS 4.3 lub nowszy).

Należy zauważyć, iż aplikacja umożliwia nam dokonywanie przelewów między własnymi rachunkami oraz w ramach tzw. przelewów wzorcowych.
Nasuwa się pytanie, czy w dobie bezprzewodowego internetu w telefonach komórkowych takie ograniczenie jest.

Iphone 5

.::: The Sims 3 :::. Tylko u nas wszystkie informacje o grze w jednym miejscu! - Onet.pl Blog

Warszawa, 8 maja 2009 r.
Informacja prasowa

  

Produkcja trzeciej części przygód legendarnych Simów została ukończona. Gra uzyskała status GOLD.

Już 5 czerwca będzie miała miejsce premiera gry The Sims 3, na którą niecierpliwie czekają miliony fanów na całym świecie. Już teraz można zamawiać ten tytuł w sklepie internetowym www.eastore.pl, aby rozpocząć zabawę dokładnie w momencie premiery. Produkcja gry została właśnie ukończona i teraz rozpoczęły się ostatnie przygotowania przed jej rynkowym debiutem: tłoczenie płyt, pakowanie i dystrybucja. Nowe Simy pojawią się w polskiej wersji językowej na komputery PC, Mac oraz telefony komórkowe a po angielsku na iPhone™, iPod® touch. Ambasadorką gry w Polsce jest Agnieszka Chylińska – wokalistka rockowa, która w naszym kraju była pierwszą osobą testującą The Sims 3. Jej wrażenia można zobaczyć na www.thesims3.com.

The Sims 3 zaoferuje znacznie większe możliwości tworzenia świata i symulacji życia, niż poprzednie części.

Dreams are like rainbows. Only idiots try to chase them. - Onet.pl Blog

Rune: WiFi, are you fucking kidding me? Działaj, cholero.Dalej! Pociąg do Baerum, natychmiast! Już! Potrzebuję Internetu! Chwila… Ohohoho, Andres na pewno ma lepszy zasięg. Tylko gdzie jest jego telefon? Ciemno, za ciemno. Poświecę moim.

WYŁĄCZ TO USTROJSTWO, ŚPIĘ.

Cholera, obudziłem dziada. No nic. Zgaszę ekranik. Jakoś znajdę jego iPhone’a. Gdzie to jest, gdzie to jest? AŁA, &^&$

Uszy.

 

Rune: Konferencja srerencja. Dłużej chyba już trwać nie mogła. Bycie wicemistrzem jest ciężkie. Skromność i takt cechami dominującymi u Velty. Stop. Mam za sobą już wszystko. Mogę wracać do domu. Do Ciebie. W hotelu będę za dziesięć minut. Spakuję się, złożę sprzęt i odjadę na stację. Oby coś w ogóle jechało. Musi.

*(^*5,gdzie są klucze do pokoju?

Renegade

 • Brak
 • Super zdjęcia i tapety

  • Film reklamowy Coca Cola – robotnik z Polski Marzec 26, 2012
  • Tapety z logo Android Marzec 10, 2012
  • Kopi Luwak – produkcja najdroższej kawy na świecie Marzec 9, 2012
  • Japończycy budują kosmiczną windę Marzec 5, 2012
  • W Jerozolimie odkryto grób Jezusa Chrystusa Marzec.
   

  iphone wallpapers

  Zbiór tapet na iphon’a :abstrakcyjne,zwierzęta,dzieci,samochody,komputer,z gier video,natura,smieszne motywy,kosmos,sportowe,znaki zodiaku.

  DOWNLOAD

 • Iphone 4

  THE SIMS 3 - Onet.pl Blog

  Wszystkim sweterki/kardigany. Duzo brazu i szarosci - jak przystalo na te pore roku. A dzisiaj mam dla was zestaw 'na codzien' i zestaw 'na randke'.

  Oto zestaw typowy dla obecnej mody:
   
  Do uzytku, ze tak powiem 'codziennego'. Brazowy kardigan 'w serek' z rekawkiem 3/4. Jeansowe krotkie spodenki, odcien raczej typowo jeansowy - nie za jasny, nie za ciemny. Do tego legginsy w kropeczki, moga byc tez takie rajstopki. Buciki na obcasie w kolorze brazu dopasowane do sweterka. Na glowe czapeczka rowniez pod kolor kardigana. Wlosy rozpuszczone z delikatnym lokiem. Caly zestaw prezentuje sie rewelacyjnie. Jest modny, wygodny i.

  W drodze wymiany możesz znacznieposzerzyć gamę przedmiotów przydatnych w grze The Sims 3.

  Marzyszo nowych meblach, ubraniach czy elementach dekoracyjnych? Konieczniezajrzyj do sklepu internetowego gry The Sims! Możesz w nim nabyćzupełnie nowe obiekty do gry.

  Gra jest dostępna zarówno w wersjina PC, jak też na Macintosh’a, telefony iPhone oraz odtwarzacze iPodTouch. I tu niemiła informacja dla użytkowników słabego sprzętu... Otóżprezentowana gra ma niemałe wymagania techniczne i niestety pewnieniejeden z nas będzie niezadowolony, ponieważ chcąc cieszyć się nowąedycją serii The Sims, będzie musiał zainwestować w droższy sprzętmogący sprostać wymaganiom technicznym.

  Blog andrzejfotograf

  Notki
  2012-02-22 zdecydowanie ulepszy spojrzenie i kursy fotograficzne łódź recepcję twojej prezentacji. Rozdział 26 ? Tworząc Digital Presentation 401 Osądzając właściwą długość dla twojej prezentacji Często kiedy przygotowujesz prezentację, wiesz jak dużo czasu ty jesteś będąc allotted. To wtedy staje się twoją odpowiedzialnością, by zgodzić się jak napełnić się ten raz. Czasami, chociaż, ty jesteś dany jakąś elastycznością w sprawie. Najlepsza prezentacja jest, tylko jak.Filmów rozwija się i jest morphed do nowych form. (widzą Chapter 14) stara się wziąć fotografię do prostsze czasy wywoływania filmów, kiedy cyfrowe przetwarzanie i cyfrowe ustawienia aparatu fotograficznego nie były zainteresowanie w obrazie biorącym. Drugi obszar symuluje przetworzony film cyfrowo. Programy oprogramowania i apps iPhone był rozwinięty, by zrobić cyfrowe wyglądać obrazu jak film przez dodawanie ziarno filmu. Zobacz Figure 1.2. Chociaż dużo tego przetwarzania nie robi niczemu więcej niż dodają hałas do zdjęcia, to jest związane aby poprawić się. Fuji usiłował włożyć film film - symulacja tryby do Fuji S5, ale, zgadzając do , "Oni doprowadzają.

  ironicznielubbezsensu.blog

  Czy to powoduje tą ślepą pogoń za dobrem materialnym za rzeczami, których jeszcze dziesięć lat temu nawet na świecie nie było i ludzkość jakoś sobie dawała radę. Dlaczego dziś najważniejsze jest posiadanie, posiadanie i jeszcze raz posiadanie a jeśli nie to przynajmniej dążenie do tego by mieć. Co się stało z być? Czy to, posiadam iphone’a czyni mnie lepszą osobą, czy to, że posiadam zegarek tej marki a nie innej czyni mnie lepszym kolegą? Mam wrażenie, że jednak nie. Więcej, wydaje mi się, że przez dążenie do tego by mieć zabija w nas wszystko co ludzkie. Dajemy się sprowadzić do roli zwykłego pazernego jełopa, któremu nic poza paczką chipsów nie jest.

  Że idiotę robiło z siebie będzie tylko te gorsze 50% tego związku :) Tak więc przez niecałą godzinę okazało się, że nie mam wyczucia rytmu, nie umiem liczyć do dziesięciu i ruszam się jak wóz z węglem. Tak więc kolejnym Baryshnikovem pewnie nie będę, za tydzień kolejna lekcja w sumie to śmiesznie będzie. Nie mogę się doczekać.

   

   

  skomentuj (1)

  Forma, a raczej jej brak 2011-03-22 11:08:04