O czym chcesz poczytać na blogach?

Iowa city

Nous n'avons que faux amis, faux amours, faux freres...

Dookoła z jakimś aż zadziwiającym jak na mą histeryczną naturę spokojem. Ale to jest właśnie taki dobry spokój, nie marazm, nie spleen, nie obojętność. To dobry, uśmiechnięty spokój. Układam plan na semestr zimowy, wzbijam się na wyżyny literackiego kunsztu, zachwycam się współczesną techniką, która pozwala mi rozmawiać na raz z Grenoble i Iowa City, łapię za guzik na widok kominiarza i cieszę się jesienią (ja też lubię wczesną jesień, kiedy jeszcze ciepło i słońce, a już wokół trochę złoto i brązowo. Ja też ostatnio czuje się jakaś taka złoto-brązowa, o ile nie zabrzmi to nadmiernie grafomańsko).
Dobrze mi na świecie.

skomentuj (2)

przyjemnostki

Czy nie ma innej pracy ? W wywiadach z gwiazdami burleski czytamy, że robią to dla podziwu tych wszystkich mężczyzn, które na nie patrzą …

Mi tam wystarczy podziw jednego mężczyzny. Mojego  

Wracając do filmu i nie rozpisując się nie na temat …

Ali ( Christina Augilera ) jest dziewczyną z małego miasteczka w stanie Iowa, pracuje w barze, ale marzy o innym życiu. Zabiera odłożone pieniądze i rusza do Los Angeles po swój american dream. Na miejscu wcale nie jest łatwo, nie może sobie znaleźć pracy, a na castingach nie jest doceniana. Przez przypadek trafia do lokalu “Burlesque”, gdzie pełna podziwu dla.

    Z książkami - Ulubiona książka 2 Kwiecień 2012

Beatrix

  • Urodzinowe losowanie 6 Kwiecień 2012

Bibliofilka

  • "Dwie strony medalu" J.M.R. Michalski 11 Kwiecień 2012

Bigos kulturalny

  • Co nowego w serialach na wiosnę 2012? 23 Luty 2012

Books and the City

  • Dwie strony medalu - J.M.R. Michalski 11 Kwiecień 2012

coś innego...***novika***


Strona głównaHejcia mam na Imie Anka:) City:Rzeszów mam 16 lat wieluu przyjaciół także kochanych:) Pozdrofkaa dla @ll.
W nieumieszczonym na płycie utworze - "Przyjdź i Ocal To"). Wydaniem debiutackiego materiału DKA zajęła sie wytwórnia Sławomira Pietrzaka (byłego wokalisty Kultu) - SP Records. Na MTV oraz VIVIE zobaczyć można teledysk do utworu "Jakby To Było?".

Co mówi sam DKA:

"To był przełomowy moment w moim życiu. Podczas pobytu w odległym Iowa uświadomiłem sobie jak ciężko jest być z dala od rodziny, przyjaciół i ulubionych zakątków. Fascynował mnie hip hop i to, że można w nim wyrazić wszystko co się chce. Zacząłem pisać teksty i bawić się dźwiękami na komputerze. Kręcenie kolejnych utworów się przychodziło mi z niesamowitą łatwością i przyjemnością". "Słucham na co dzień.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

I odkrywczy, ale trzyma, i to bardzo dobrze, poziom dobrego grania. Naprawdę jest pod głębokim wrażeniem.

Kolejna pozycja na krążku to utwór tytułowy „Come What(ever) May”. Cóż wstęp podobny troszeczkę do „Left Behind” z IOWY. To nic, ważne że potem robi się ciekawie. Zwrotka typowo rockowa i pomiędzy pierwszą a drugą ciekawy motyw gitarowy. Refren i na jego końcu wrzask Coreya a zaraz potem wirtuozerska solówka gitarowa. Kawałek który doskonale nadaje się do radia, chociaż może nie polskiego. Chłopaki grają chyba trochę za bardzo brudno i ostro jak na polskie standardy.

Generation"
6. Katie Melua - "Spider's Web"
7. Gosia Andrzejewicz - "Trochę ciepła"
8.
Madonna - "Sorry"
9. Monika Brodka - "Znam cię na pamięć"
10. Wilki - "Na zawsze i na wieczność"
11.
Arash - "Arash"
12. Freddie Mercury - "Love Kills 2006"
13. Gosia Andrzejewicz - "Słowa"
14. Mattafix - "Big City Life"
15.
Kasia.