O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Iowa

MATT 78. KTO WYLĄDUJE W BIAŁYM DOMU ?

Niedyplomatycznie, ale Putina żałować nie będziemy.

 

01:35, matt78
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 stycznia 2008
Hillary jak Rudy, tylko gorzej?

Za 4 godziny wyniki prawyborów w New Hampshire.  Kończy się bardzo intensywny okres (trudnio uwierzyć, że to było tylko 5 dni) między Iowa a NH. Teraz na następną bombę trzeba będzie poczekać cztery długie tygodnie - do 5 lutego.

Ze sztabu Hillary już słychać (oprócz wzajemnych oskarżeń) przebąkiwania, że ich kandydatka po porażce w New Hampshire skoncentruje się na wygraniu wszystkiego w Super Wtorek (tak jakby miała inne wyjście). Okazuje się zatem, że Clinton podąży strategią Giulianiego - odpuścić pierwsze prawybory, by zaatakować na finiszu, kiedy do złowienia będą grube ryby.

Problem w tym, że Hillary nie odpuściła ani Iowy ani New Hampshire, a miała.

On the road

  Pieszym możliwość przebywania na tych częściach dróg lub jezdni, które nie są zwykle używane do ruchu drogowego”. Co więcej, przepis wskazuje, że niniejsza regulacja „dotyczy również osób zabiegających o podwiezienie”.

 • Section 321.1.65 zawiera definicję jezdni – jest to ta część drogi, która została zaprojektowana, przystosowana lub jest zazwyczaj używana dla ruchu pojazdów.

Skoro już wiemy, że autostop jest legalny, warto przyjrzeć się, jakie atrakcje może nam zaoferować Iowa. Z pewnością nie mają tutaj czego szukać miłośnicy trekkingu czy amatorzy pięknych widoków. Dominującym krajobrazem są bowiem pola kukurydziane, a regionalni rolnicy odpowiadają za 19% rocznej produkcji tego zboża.

Do Iowa warto wybrać się w drugi weekend sierpnia. Wówczas to w mieście Britt lokalna Izba Handlowa organizuje Narodowy Zjazd Robotników Sezonowych (ang. National Hobo Convention), który jest największą tego typu imprezą w kraju. W wydarzeniu biorą udział nie tylko osoby wierne sezonowemu etosowi pracy, ale i zwyczajni.

Punk / metal - Onet.pl Blog

Album bedzie kilkakrotnie ciezszy od i tak juz potwornie ciezkiejplyty debiutanckiej. Pojawily sie wtedy sceptyczne komentarze, którejednak szybko ucichly, kiedy w internecie pojawil sie kawalek 'TheHerethic Anthem'. A gdy w lipcu 2001 roku ukazala sie na rynku 'Iowa',wszyscy mogli sie przekonac, ze Joey bynajmniej nie popadal w przesade.Plyta 'Iowa' natychmiast trafila na szczyty amerykanskich i brytyjskichlist bestsellerów, zapewniajac Slipknotowi czolowe miejsce w swiatowymnu-metalu. Wprawdzie bardziej przystepne zespoly (np. Limp Bizkit) wdalszym ciagu sprzedawaly wiecej plyt od Iowanczyków, lecz grupawychowala sobie najwierniejsza publicznosc - tzw. maggots (larwy).Plyte promowaly single 'Left behind' i 'My plague', ale najwiekszymiprzebojami larw okazaly sie byc 'People=Shit' i wspomniany 'TheHerethic Anthem'. Po intensywnym koncertowaniu (grupa zawitala nawet donaszego Polelandu) poszczególni czlonkowie zapragneli zajac siesprawami pozaslipknotowymi.

    Itak oto w roku 2002 poznalismy muzyków grupy Slipknot z "innej strony".Najbardziej dali sie we znaki perkusista Joey Jordison, który.

Polish Indie

oraz http://www.mitch-and-mitch.com/

 

17:05, polishindie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 października 2006
Iowa Super Soccer

Nie dziwcie się, ze Iowa Super Soccer pojawił się jako pierwszy w moim blogu. Zwyczajnie, wg mnie jest to aktualnie najciekawszy polski wykonawca. I nie ma tu żadnej ściemy. Zespół ten gra w składzie: gitara akustyczna, gitara elektryczna,bas, perkusja i dwa wokale. Głównym wokalistą jest Michał Skrzydło, a melodie pieknie dopełnia Monika Mendak. Właśnie akustyczne brzmienia oraz piękne aranże na dwa głosy sprawiają, iż ta grupa jest absolutnie wyjątkowa.

Muzycy pochodzą z Mysłowic, ale w żadnej mierze nie przypominają Myslovitz, bądź.

Iowa 80

{nazwa bloga}

W rogu pokoju pojawiła się krótko ścięta kobieta o mętnym wzroku informująca znudzonym głosem: „Przypominamy wybory niedawnych przyspieszonych wyborów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Od tajemniczej śmierci poprzedniego prezydenta minęły dwa miesiące. Głównymi kandydatami na ten urząd byli jego syn oraz dotychczasowy gubernator Iowy. Żaden z nich nie zamieszkał jednak w Białym Domu. Miejsce Cartera Caina zajęła tajemnicza młoda kobieta, o której reportaż mogliśmy zobaczyć niedawno na kanale naszej telewizji. Więc jak już się pewnie domyśleliście jest…”
-Alexandra Smith.- przeciągnął przez zęby Jakub.- Nie lubię jej, jest taka apodyktyczna..Się prawie nie spotykamy, on też znalazł sobie nowych kolegów, wiesz ci inteligenci z uniwersytetu. Są tacy sami jak on.
-Masz na myśli, że zarozumiali i nieumiejący przyznać się do błędu?
-Heh tak i jeszcze lekceważący wszystkich, którzy nie skończyli trzeciej klasy liceum z wyróżnieniami i nie otrzymali, co najmniej 80 % z matury. W
-Wiesz, ja go nawet lubię, ale taki z niego bywa głupek i zarozumialec, że mnie czasem drażni. W podstawówce ciągle mnie drażnił. Zwłaszcza, że jakimś cudem to on był mega- popularny, a ja byłem raczej wyrzutkiem. Teraz jednak jest inaczej. Nie sądzisz.
-No, a komu zależy na takiej popularności, ja ci.

Recenzje Książek - Tu się dobrze czyta

Książki: "Połyskliwe, migoczące. Takie staje się wszystko za sprawą Lynn, siostry Katie Takeshimy. Niebo jest kira-kira, bo wydaje się zarazem głębokie i przejrzyste. Morze jest kira-kira z tego samego powodu. I podobnie oczy ludzi. Kiedy Katie wraz z całą rodziną opuszcza japońską społeczność w Iowa i przeprowadza się do Georgii, to Lynn wyjaśnia jej, czemu ludzie przystają na ulicy, by się im przyjrzeć. I to Lynn dzięki swemu spojrzeniu na świat uczy Katie wybiegania poza dzień jutrzejszy. Gdy jednak starsza siostra ciężko zachoruje i rodzina zacznie się rozpadać, zadaniem Katie stanie się odnalezienie sposobu, by im.

27 28 29
30            
Ostatnie wpisy
 • Wakacje, ludzie! Wakacje!
 • Moje Bannery
 • Wpis specjalny
 • "Poznajemy zwierzęta ...
 • "Szatan z siódmej klasy"
 • "W 80 dni dookoła świata"
 • "Amor z ulicy Rozkosznej"
 • "BIOLOGIA, słownik.