O czym chcesz poczytać na blogach?

Ios 4.3.5

Gitarnik

Reader spłynął dziś artukuł z jazzowego bloga w ramach www.npr.org – na ich stronach można posłuchać w całości świeżutkiego koncertu Lionel Loueke Trio z Bostonu:

http://www.npr.org/2011/01/01/132535700/lionel-loueke-trio-live-in-boston

Personnel:
Lionel Loueke, guitar/vocals; Massimo Biolcati, bass; Ferenc Nemeth, drums

Zdolny laureat Berklee na codzień cieszy się uznaniem i towarzyszy m.in. Herbiemu Hancockowi i innym wielkim nazwiskom. Na pewno warto sprawdzić.

Jest jeszcze jedna ciekawostka – Massimo Biolcati, basista ze składu Lionela, jest autorem kapitalnej aplikacji na iPhone’a ( a także na inne zabawki z iOS  i urządzenia z Androidem): http://irealbook.net/. Kto widział program w akcji ten wie, że jest wart swojej ceny (około 7 EUR  w Apple AppStore). A kto nie widział, to niech sobie wyobrazi czytelny realbook (setki standardów!), do tego moduł brzmieniowy i akompaniamenty, możliwość zmiany tonacji na dowolną, akompaniamenty w różnych stylach (ćwiczysz “Blue In Green” i już nie masz ochoty na balladowy aranż – pstryk i gramy ten sam numer w rytmie bossy) i wszystko to we własnej kieszeni. Nieocenione do ćwiczenia i – jeśli zajdzie taka potrzeba – używania w poważniejszych sytuacjach.

ps. Wskrzeszenie bloga – bez komentarza, bo po co. Trzeba to brać na luzie.

adrianmlynarski

Zastąpienia specjalistycznego i niezwykle drogiego wyposażenia wojskowego, zwykłymi choć bardzo funkcjonalnymi smartfonami. Dzięki nim wojskowi pragną przyspieszyć przepływ informacji, a jednocześnie zmniejszyć koszt wyposażenia przeciętnego żołnierza.

Być może już niedługo obowiązkowym wyposażeniem żołnierza na polu bitwy przestanie być plecak z ciężkim ekwipunkiem, a zamiast żołnierze zamiast komunikować się przez ciężką radiostację, zaczną rozmawiać przez komórki. Amerykańska armia bada bowiem możliwość zastąpienia smartfonami, drogiego, specjalistycznego ekwipunku noszonego przez każdego żołnierza. Chodzi tutaj o telefony w przedziale cenowym 400-700 USD, bazujące na iOS lub systemie operacyjnym Android.

Oczywiście testy wybranych urządzeń muszą być znacznie bardziej intensywne niż codzienne użytkowanie telefonu przez przeciętnego użytkownika, ponieważ taki aparat powinien poprawnie funkcjonować bez względu na warunki środowiskowe, wytrzymywać wstrząsy i uderzenia, a także posiadać odpowiednią żywotność akumulatora, ponieważ od tego zależeć może życie żołnierzy.

// //

Jeśli system zostanie zaadaptowany na potrzeby wojska, pozwoli na znacznie szybszą wymianę informacji oraz danych różnego typu, takich jak lokacje innych jednostek lub zmianach w pogodzie.

Naturalnie wojskowe oprogramowanie powinno być znacznie lepiej zabezpieczone niż.

kameleon11 blog

 2005-02-01 01:36:38 >> ZACZADOMBOWY FILM :]

joł ziomki :) normalnie była mse wkinie wczoraj na takim piknym horrorku ( my z natka tylko na takie chodzimy :) ) no i se normalnie byl taki przebombowy ze szook :] Ale normalnei cud ze calego obejzalam bez zamykania oczu! :D:D:D Normalnie az sama sie zdziwilam... a byl film niezly :D BYŁ TO FILM O... takiej dziewczynce (oczywiscie... bo o kim by innym) co miala jakiegos tam kolege ios tam go lubila jakis tam charlie nie lubili jej ojca i tak dalej i tak dalej... ni chce mi sie opowiadac :P obejzyjcie sami! a jesli jesiecie w Polandzie to nieiwem kiedy u was wyjdzie:P a tytulik yo... "HIDE AND SEEK"

cytat: "CHAARLIE?? WHERE ARE YOU? COME OUT COME OUT WHEREVER YOU ARE!" boshe nienawidze tego... brrrrr az ciarki mi przechodza po plecach :P

LOOOOL dobra spadam ludzie! PAPAPAPAPA pozdroofka dla wszystkim tam! :P i caluski dla Pawła :]
skomentuj (0)
2005-02-07 00:46:13 >> New Wyglad...

SIEMKA LUDZIE! ZMIENILAM TROSZKE BLOGA... BO WALENTYNKI NIEDLUGO... :P JAK SIE PODOBA?? :D
skomentuj (2)
2005-02-21 19:05:15 >> pieprz... :[

Skuteczny e-marketing

Na dobrych recenzjach, co dobrze wróży satysfakcji pasażerów. Ja sam na razie nie miałem żadnych zastrzeżeń, co do swoich podróży.

Podsumowując: aplikacja działa bez większych problemów, jest dobrze przemyślana i zawiera sporo użytecznych funkcjonalności. Nawet śledzenie zmian położenia taksówki pozwala na mniejszą ilość emocji podczas oczekiwania na środek transportu.

Oczywiście “nowe” musi walczyć ze “starym”, gdyż okazało się iż niektóre korporacje taksówkarskie niechętnie zapatrują się na nowego gracza na rynku. Ale, co chyba ważniejsze, opinie samych taksówkarzy, z którymi rozmawiałem są pozytywne więc to pasażerowie sami zagłosują swoimi pieniędzmi. Jako konsument chętnie witam każde przedsięwzięcie, które zwiększa konkurencję na rynku, bo monopol lub oligopol służy tylko jednej stronie.

iTaxi dostępne jest na Androida i iOS

Blog at WordPress.com. Theme by Onswipe. View Standard Site
View Standard Site

Blog linabella

Cóż to takiego blog?Dawniej miałam pamiętnik...Najpierw cienki mały zeszycik,później kolejny i kolejny...Teraz już ich nie mam...Zaczynam rejestrować swoje życie w tym małym drogim urządzeniu... 2007-02-15

 tym całym 14/15 luty 2007
Wczoraj byłam na zaliczeniu u dr Kubaczki,poszło nieźle.I co z tego,skoro dziś miałam egzamin.Zaspałam.A mogłam spać u Izy,byłoby po wszystkim.Tylko ta głupia duma,uczucie,że muszę kogoś o coś prosić.Przecież jestem niezależna.Podobno...Zostałam sama,wszyscy mają już zaliczenia,a Kubaczka poda mnie do dziekanatu (tak powiedział).Mam to gdzieś,jestem na IOS,jakoś sobie poradzę.Tylko przez moją zawziętość będę musiała nauczyć się całego materiału(zero ściąg).Głupota nie popłaca...stare przysłowie...Znudził mnie ten blog.To mój pierwszy raz,a już mam dość.Wolałabym pogadać,z kimś (Kacha z Tobą) nie tylko z sobą.A takie mam wrażenie jakbym sobie opowiadała o sobie.
Spróbuję jutro,dziś pogram z nowymi znajomymi w 358 lub kierki.Zero stresu.Chwila relaksu...

Ach,zapomniałam o czymś.Pragnę poznać tego faceta...problem polega na tym,że nie wiem jak.Nie nadaję się do takich spotkań internetowych.Boże jak zacząć rozmowę...oczywiście żeby go "bliżej poznać",boję się mimo tego,że jestem incognito.

mamati | e-blogi.pl

Ogromne wyzwanie i czasem brakuje sił na wykrzesanie z siebie tego, co dobre i pozytywne, ale jak widać, nie tylko my to przeżywamy... Warto o tym mówić, bo wtedy poczucie osamotnienia troszkę się rozmywa i jakoś lżej na duchu.


Miśka się obudziła, lecę!

Skomentuj [0]

smutno i bez życia 2012-02-08

Kiepski nastrój. Dziś pół dnia spędziłam na uczelni czekając na swoją kolejkę na egzamin i kiedy już tam dotarłam wylosowałam beznadziejne pytania i skończyło się na 3,5. Jestem niepocieszona i ogólnie przygnębiona. IOS zupełnie mi nie służy i moje wyniki są naprawdę kiepskie. Brakuje wyćwiczenia wypowiedzi, chodzę na jakieś zaliczenia raz na miesiąc lub rzadziej i naprawdę brakuje mi słów, by powiedzieć jasno i rzetelnie to, o czym wiem. Takie kiepskie i ponure uboczne skutki macierzyństwa. Jest naprawdę ciężko cokolwiek zaliczać, bo albo nie ma czasu, albo jak już czas jest, to nie ma motywacji i ciągle robią się zaległości i nic nie rusza do przodu. Tak mi jakoś smutno z powodu tych smętnych ocen w moim indeksie, bo kontrastują z tym, co już tam nazbierałam przez dwa lata. Na dodatek nie opuszcza mnie świadomość, że gdybym tylko chodziła na zajęcia z takich przedmiotów miałabym o wiele lepsze.

gsmnews gsmnews

Dodaj do Ulubionych

Ulubione
LinkiOpis
Strona Główna
Ratowanie życia

Ratuj swoje konto bramka sms

Zgodnie z Sydney Morning Herald, zapobieganie samobójstwom i linii wsparcia kryzysowego dla dzieci powiedzieć żłobienia ceny przez telefon komórkowy firmy na rozmowy do ich zaufania jest oddanie życia w niebezpieczeństwie.

    linii kryzysowych, takich jak telefon zaufania dla dzieci i Lifeline powiedzieć na znaczne

...
czytaj więcej lub Głosuj (0)


17:37:56 22/09/2010
ebksoid
Komentuj
[komentarzy 0]

Iphone czytnik kodów kreskowych

Sms do plus? Tylko z  tą: bramka sms plus 

Boston, MA - Skycore dziś LLC zapowiedziała wydanie jego IOS ok. 4-zgodny codeREADr umożliwiające iPhone aparat służyć jako czytnik kodów kreskowych do bezpiecznej weryfikacji w czasie rzeczywistym wydrukować i mobilnych biletów. Skycore jest promowanie aplikacji i usług internetowych platform

...
czytaj więcej lub Głosuj (0)


18:24:21 16/09/2010
ebksoid
Komentuj
[komentarzy 0]