O czym chcesz poczytać na blogach?

Iomega

Nowetechnologie’s Weblog | Just another WordPress.com weblog

Wymogi testów EMC i znajduje się na liście EMC Storage Matrix (ESM). Funkcjonalność oprogramowania i przyznane w wyniku testów certyfikaty sprawiają, że ix12-300r wyróżnia się na tle wszystkich urządzeń swojej kategorii.”

Astrid McClean, senior technical product manager Exchange Product Group w Microsoft Corp., powiedziała – „Microsoft Exchange Server 2010 pozwala klientom wykorzystywać tanie skrzynki pocztowe dużej pojemności, działa poprawnie wykorzystując tańsze dyski i obsługuje szereg opcji macierzy w rozwiązaniach SAN, DAS a nawet JBOD. Elastyczność, obsługa iSCSI i JBOD przez nowe macierze Iomega StorCenter ix12-300r czyni z nich dostępne rozwiązanie przechowywania danych, które uzupełnia funkcjonalność Exchange 2010.”

„Małe i średnie przedsiębiorstwa, podobnie jak duże korporacje, starają się sprostać wyzwaniu zarządzania rosnącą lawinowo ilością danych.” – powiedział David Tuhy, general manager w Intel Storage Group. „Aby sprostać temu wyzwaniu należy zaoferować łatwe w użyciu, tanie macierze o zaawansowanych funkcjach. Procesory Intel dual core z technologią Intel(r) Hyper-Threading charakteryzują się wydajnością pozwalającą systemom Iomega wykorzystywać funkcje.

Adaś Kowalski

 

Player odtwarza nie tylko płyty Blu-ray i DVD, ale także audio DVD, SACD oraz standardowe dyski CD. Odtwarzacz dysponuje technologią Denon Link, która odpowiada za poprawę obrazu, nawet pochodzącego ze źródła niższej jakości, niż HD. Urządzenie jest wyposażone w dużą liczbę złącz: komponentowe, kompozytowe, S-video, cyfrowe koaksjalne, cyfrowe optyczne audio, Ethernet i 2xHDMI. Ponadto sprzęt obsługuje karty pamięci SD/SDHC i odtwarza filmy w formacie DivX. Odtwarzacz oferuje wsparcie dla dźwięku DTS-HD Master Audio / Dolby TrueHD w systemie 7.1.

 

Denon DVD-A1UD będzie dostępny w Japonii od stycznia w cenie odpowiadającej 18 000 zł. Europejska premiera przewidziana jest na marzec. Do wyboru będą dwie wersje, różniące się kolorem obudowy: srebrna i czarna.

 

4press.pl 

16:50, adas.kowalski
Link Dodaj komentarz »
Dysk IOMEGA

Blog wiktor1232

Do poszukiwań Kevina Mitnicka, domniemanego sprawcy ataków.1994

- Apple zezwala na sprzedaż klonów swoich komputerów.1994

- Microsoft wprowadza do sprzedaży trzy systemy operacyjne: DOS 6.21, DOS 6.22 i Windows NT 3.5. DOS 6.21 jest okrojony o programy kompresji dysku (proces o patent ze Stac Elektronics). Po zakończeniu procesu wraca pełna wersja DOS-a, tym razem 6.22. Jest to już ostatni DOS. Microsoft dodaje znak (TM) do Windows i od tej pory zaprzestaje numerowania wersji w starym stylu. Chicago staje się Windows 95.1994

- Iomega prezentuje napęd ZIP1994

- Dwójka hakerów, znanych jako "Data Stream" i "Kuji", włamuje się do komputerów Bazy Sił Powietrznych w Griffith, NASA, Koreańskiego Instytutu Badań Atomowych i setek innych systemów. Poszukiwania prowadzi Scotland Yard. "Data Stream" okazuje się szesnastoletnim angielskim chłopcem, który kuli się na podołce i płacze w momencie aresztowania. "Kuji" nigdy nie zostaje odnaleziony.1994

- Intel sprzedaje 2 miliony wadliwych procesorów Pentium..

Blog 1ulka1

Komentarzy: 0 Do wszyskich Sędziów, Urzędów,instytucji,policji,administracji Sądów w Polsce i na świecie. jzaj 33-22 2007-03-10 Wołamy jeden jest Sędzia Bóg Chrystus Wszechmogący . Powołujemy się na Prawo Najwyszego Boga Wszechmogącego które jest zapisane w Piśmie Świętym list jakuba 4-12 . Jest jeden prawodawca i sędzia ten który może zbawić i zatracić ,ty zaś kim jestes że osądzasz bliżniego Obj 1-8 Jam jest Alfa iOmega [ początek i koniec] mówi Bóg ten który jest ,który był i który ma przyjśćWszechmogący - Chrystus-dlatego opamiętajcie się sędziowie ziemi,przed prawdziwym Sędziom który przychodzi psalm 2-8,12 Bóg Wszechmogący ten który stworzył rodzine 1 mojż 1-27,31 .Rodzina ta miała być i będzie bardzo dobra , doskonała i szczęśliwa jeśli skorzysta z Bożych Praw instrukcji obsugi którą jest Biblia . Chrystus będąc na ziemi cytował Prawa Swego Ojca ew . mat 19-4,6 .Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i połączy się z żoną swoją i będą ci dwoje jednym.

Prezenty dla klientów...

Ze specjalnej oferty Orange przygotowanej dla klientów Millennium. W promocji można otrzymać iPhone za złotówkę. Oczywiście przy okazji podpisując umowę z Orange.
Posiadacz Konta Swobodnego w Getin Banku ma bardzo duży wybór nagród. Wystarczy przelew wynagrodzenia lub płatności kartą za kwotę 400 złotych i jedna z nagród jest już nasza. A nagrody to np. nawigacja samochodowa MIO, drukarka HP DeskJet F2480, aparat fotograficzny Fujifilm czy dysk zewnętrzny USB Iomega 250 GB. Na rynku taki sprzęt kosztuje między 200 a 400 złotych. Interes jest więc trafiony. Dodatkowych pieniędzy wydawać nie musimy, bo przecież i tak korzystamy z konta, a jeśli na dodatek otrzymujemy nagrodę, to jak najbardziej jest to opłacalne.
W naszym subiektywnym rankingu "gadżeciarskim" w tej kategorii wygrywa Getin Online. Nie dość, że ma najszerszą ofertę nagród, to ich otrzymanie nie wiąże się z koniecznością wydawania mnóstwa.

Żyj wiecznie - Onet.pl Blog

Do wszyskich Sędziów, Urzędów,instytucji,policji,administracji Sądów w Polsce i na świecie. jzaj 33-22
Wołamy jeden jest Sędzia Bóg Chrystus Wszechmogący . Powołujemy się na Prawo Najwyszego Boga Wszechmogącego które jest zapisane w Piśmie Świętym list jakuba 4-12 . Jest jeden prawodawca i sędzia ten który może zbawić i zatracić ,ty zaś kim jestes że osądzasz bliżniego Obj 1-8 Jam jest Alfa iOmega [ początek i koniec] mówi Bóg ten który jest ,który był i który ma przyjśćWszechmogący - Chrystus-dlatego opamiętajcie się sędziowie ziemi,przed prawdziwym Sędziom który przychodzi psalm 2-8,12 Bóg Wszechmogący ten który stworzył rodzine 1 mojż 1-27,31 .Rodzina ta miała być i będzie bardzo dobra , doskonała i szczęśliwa jeśli skorzysta z Bożych Praw instrukcji obsugi którą jest Biblia . Chrystus będąc na ziemi cytował Prawa Swego Ojca ew . mat 19-4,6 .Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i połączy się z żoną swoją i będą ci dwoje jednym ciałem ,co tędy Bóg złączył człowiek niech nie.