O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Inżynieria

Darthus

2 Bełkot o 4 nad ranem... 2009-07-14 No cóż, jest prawie czwarta... ja sobie nie śpię, sam nie wiem dlaczego, może to kolejna z moich bezsennych nocy... ostatnio ich trochę jest...
niestety mój umysł pusty nie jest. Za chwilę położe się spać, bynajmniej spróbuję.
Dziś, a właściwie wczoraj, uśmiech pojawił się na mojej twarzy...
taki już ze mnie ostatnio zrobił się ponurak. Same przyszło, po przeżyciach, paru miesięcach.
Dostałem się na studia:) a żeby było śmiesznie i wesoło to na oba kierunki które sobie obrałem.
Inżynieria biomedyczna o specjalności informatyka medyczna oraz Inżynieria materiałowa o specjalności bimateriały.
Zastanawiam się czy wybiorę swój priorytet, czyli to pierwsze... czy szaleńczo wezmę się za oba kierunki:) Dwa fakultety. Nad tym się zastanowię jeszcze.
Wiadomo że będzie śmiesznie.
Chciałbym jeszcze o paru sprawach tutaj napisać, ale wtedy musiał bym zastrzeżyć bloga hasłem, bo tak się składa iż zbyt wiele osób zna adres mojego bloga... dlatego wiele pozostanie mi stłumić w sobie. Cóz, takie życie.
W środe muszę rano wcześnie wstać, aby zawieść dokumenty do dziekanatu, a jak teraz się orientuje po sobie to powoli mnie coś łapie... przy mojej odporności, znając.

Chemtrails nad Polską | Gdzie się podziało czyste, błękitne niebo? / Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą.

  Broń ostateczna
 • Nano chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane!
 • Czyste niebo vs Chemtrails…
 • Naukowcy wezwali do ochrony Ziemi przed Słońcem … za pomocą smug chemicznych
 • Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails
 • Potężna geoinżynieria w zasięgu twojego wzroku.
 • Chemtrails dla prokurator to coś jak UFO
 • Komentarze

  basia lehmann on Nadesłane przez czytelnik…
  astromaria on Nadesłane przez czytelnik…
  liho on Nadesłane przez czytelnik…
  liho on Nadesłane przez czytelnik…
  nieustraszona on Inżynieria pogodowa – ni…

 • mgr-inz

  Dodano 15 Grudzień 2011, w Bez kategorii, przez magister-inzynier
  Otagowane: bezrobocie • bezrobotny • inżynier • pensja • politechnika • polityka • praca • pracy • rząd • specjalista • szukanie • zarobki 

  Witam na pokładzie…

  Dodano 15 Grudzień 2011, w Bez kategorii, przez magister-inzynier
  Otagowane: bezrobocie • gospodarka • inżynier • inżynieria • młodość • politechnika • praca • pracy • rząd •.

  Lord Dragon wita

  Jeszcze nie wiem czy zapłace tę kare, bo słyszałem, że płatne parkowanie w Warszawie nie jest zgodne z konstytucją. A skoro coś jest niezgodne z konstytucją to dlaczego ja mam się temu podporządkowywać.
  skomentuj (5)


  2004-06-14 14:15:12
  Podanie złożone
  Widząc zastój jaki panuje w cyberświecie również nie kwapiłem się do napisania tej notki. Jednak muszę powiadomić wszystkich o zakończeniu sondy, która już przez wiele tygodni widniała na tym blogu. Zacznę od podania wyników. Zdecydowana większość ankietowanych uważała, że powinienem wybrać studia na kierunku Inżynierii Środowiska (63%), drugie miejsce zajęło budownictwo z 22% głosów, a ostatnie exequo Transport i Inżynieria Produkcji (po 7%). Muszę jednak zmartwić moich szanownych internautów, bo moim pierwszym kierunkiem na jaki będe zdawał będzie Inżynieria Produkcji, a dopiero kierunkami następnymi będą Inżynieria Środowiska i Transport. Budownictwo też jest jeszcze aktualne, jednak na innej uczelni niż trzy wyżej wymienione.
  Dziękuje wszystkim za oddane głosy w mojej sondzie i mam nadzieje, że niedługo pojawi się następna.
  skomentuj (7)
  2004-06-22 20:22:37
  Efekt Lorda Dragona
  Ostatnio jest bardzo nudno. Właściwie nic specjalnego się nie dzieje. Na Dnie Dragona przychodzi coraz to mniej osób, pije się też szczętkowe ilości. Jednym słowem - kicha. Wart wspomnienia był.

  Nieznajomy

  Łukasz
  20:47:02
  to rób

  jakiś hujek mały
  20:47:11
  ok

  Łukasz
  20:47:36
  juz zrobiłaś ?

  jakiś hujek mały
  20:47:38
  mam duze cycki

  20:48:00
  jeszcze nie

  Łukasz
  20:48:40
  poproś rodziców żeby ci odcieli dostęp do internetu

  20:48:48
  dla swojego dobra

  jakiś hujek mały
  20:49:17
  postawiłes juz namiot?

  Łukasz
  20:49:50
  tak, i rozpaliłen nawet ognisko obok

  jakiś hujek mały
  20:50:17
  wiesz kurwa o co pytam?

  Łukasz
  20:50:29
  wiem, o biwak

  jakiś hujek mały
  20:50:46
  mysl mądziole

  20:51:18
  mysl głową a nie hujem

  Łukasz
  20:51:45
  zawstydzasz mnie

  jakiś hujek mały
  20:52:18
  musze isc na wykłady pa

  Łukasz
  20:53:03
  co wykładasz ?

  20:53:10
  papier toaletowy pewnie ; >

  jakiś hujek mały
  20:53:55
  ide na wykłady z inżynierni tkankowej

  Październik 21, 2008 - Posted by nieznajomy | Dzieci w necie, Wulgarne | Dzieci Neo, inżynieria, lody

  Brak komentarzy.

  Inżynieria bezpieczeństwa

  venefica.blog.pl

  Liczbami. Dziś 26.06.2008... liczby parzyste i data nie bez znaczenia - za 5 miesięcy mam urodziny. Czy piątka jest dobrą liczbą? Jest połową dziesiątki... Tak, sama czasami się zastanawiam po co mi te obliczenia. Może liczenie mnie uspokaja, może daje poczucie bezpieczeństwa... bo tak naprawdę jestem bardzo zagubioną istotą.


  skomentuj


  ..:|:..


  2| Już pada.
  2008-06-27
  13:20:00


  I stracenia imienia.

  Mam wyniki. Wysłałam je już do szkół. Teraz czekać. Do 07.07... może to jakiś znak? To jak gdyby dwie odwrócone 70... Farmacja? Bioinformatyka? Inżynieria biomedyczna? Gdzie mnie chcecie?

  Kot siedzi na parapecie. Może od jutra będę miała tchórzofretkę. Ciekawe czy się polubią?

  Szescstopni

  Coraz mniejszą czcionką, więc wiele osób może nie mieć pojęcia o tym, że skuteczność i działanie leku może zależeć od masy czynników. Nowe badania pokazują, że być może trzeba będzie drukować coraz to dłuższe ulotki.

  FDA, amerykański regulator bezpieczeństwa jedzenia i leków, gromadzi ogromne ilości informacji o zdarzeniach niepożądanych, które pojawiają się przy stosowaniu leków, ale niekoniecznie są przez nie spowodowane. Dwaj naukowcy ze Stanford University School of Medicine, Russ Altman i.

   Przejdziesz

  Szukaj

  Tagi

  absurd ania rysuje astronautyka bezpieczeństwo biologia cenzura chemia design edukacja ewolucja film fizyka gotowanie i jedzenie historia infografika inżynieria język kompost koty książki lotnictwo mapy matematyka medycyna muzyka mózg nauka oszustwa pareidolia piksele prawa autorskie przyroda składniki społeczeństwo społeczność star wars tania książka technika ted tłumaczenia wikipedia wojna wpadki wypadki.

  Inżynieria genetyczna

  Kontrowersyjnym okiem z życia Panny T. - Onet.pl Blog

  Nie potrafi znieść tych wszystkich konkretnych cząsteczek ;) Z chemii jako przedmiot maturalny zrezygnowałam i dobrałam sobie geografie. Biologia z geogafią dawały dobrą pozycje na turystykę i rekreację, ale jak zobaczyłam testy sprawnościowe przed przyjęciem to też podziękowałam. Pomysły się skończyły. Szukam co popadnie. Gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, technologia żywności i żywienia człowieka... w tych wlaśnie kierunkach aktualnie "buszuję" Może znajdzie się coś lepszego, ale szukam i szukam, mając nadzięje, że jednak cudem uda mi się dostać na wymarzoną od dzieciństwa filologię angielską ;) do ostateczności też zaliczam studium kosmetyczne, ale jak to.

  Badania dla lepszego świata. /366
  Technika na świecie doszła do wielu odkryć i doświadczeń pomocnych w mniejszym lub bardziej lepszym wykorzystaniu życia w pełni, lecz czy warto dalej to drążyć? W szczególności mam na myśli badania genetyczne na zwierzętach, bądź tym bardziej ludziach. OK. Jakby nie słynne prawo Mendla nie wiedziało by sie jak krzyżują się rośliny, tak jak i wiele teorii, które zmieniły obieg. Im więcej wiemy tym chcemy wiedzieć jeszcze więcej i jeszcze i jeszcze, ale czy opłaca się łączyć geny człowieka i świni ? Tworzymy jakiś nowy gatunek? Świniowiek .

  Chemtrails nad Polską | Gdzie się podziało czyste, błękitne niebo? / Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą.

  Czy bezrefleksyjne masy ludzkie kupią takie wytłumaczenie? Prawdopodobnie tak. Pojawia się jednak pytanie, co wchodzi lub będzie wchodzić w skład tych oprysków? Wiadomo, że może to być aluminium i stront, to trucizny powodujące raka, autyzm, problemy oddechowe a także zakwaszenie gleby, co może powodować konieczność obsadzania jej przez uprawy modyfikowane genetycznie. Kto wie czy już teraz nie pracuje się nad roślinami, które są zdolne do przetrwania w takim środowisku.

  Przez czytelnik…astromaria on Nadesłane przez czytelnik…liho on Nadesłane przez czytelnik…liho on Nadesłane przez czytelnik…nieustraszona on Inżynieria pogodowa – ni…