O czym chcesz poczytać na blogach?

Inwokacja

dla poczatkujacych i nie tylko - bloog.pl

Wiatrów i innych. Jeśli jego kontury nakreślisz w powietrzu albo na jakiejś przestrzeni zgóry do dołu i z prawej do lewej, będzie oznaczałprzywołanie pozytywnej energii. Jeśli zrobisz to odwrotnie (z dołu do góry i z lewej do prawej) odpedzisz od siebie negatywne energie. Możesz  użyć go także do do przypieczętowania swoich działań, by ich pozytywne skótki nie zostwły zniweczone przez wrogie energie.

kisężyc w pełni oskrzydlony dwoma półksiężycami(rys.)- symbol żeńskiego pierwiastka duchowości, pełnego kobiecej tajemniczości, niezwykłosci i uzdrawiającej energii.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2275724,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz

inwokacje

czwartek, 16 sierpnia 2007 19:51

 Wiele osób z magicznego grona praktykuje coś co nazywamy inwokacjami odmawianymi w różnych momentach, najczęściej rano i.

Księga Cieni - Onet.pl Blog


03 czerwca 2008
Inwokacja

  

 

Inwokacja jest to metoda przyzywania lub wyzwalania energii (najczęściej bóstw). Możemy ją odmawiać w każdej sytuacji, o każdej porze. Najpierw należy się odpowiednio wyciszyć, następnie skupić się na archetypie (czy jak kto woli inne określenie: bóstwie), energii. Inwokacja nie wymaga rytualnych narzędzi, lecz mogą jej towarzyszyć, zależy od upodobań osoby, która ową inwokację tworzy.

O to przykład jednej z inwokacji:

Czy słyszysz, jak wróżki wołania
wzywają ludzkości Panią i Pana?
Ponad głową Księżyc, pod stopą Ziemi gleba,
gorący żar słońca, chłodny błękit Nieba,
dobry to czas, bo godzina wybiła,
byś strony tej księgi mocą wypełniła.
I niechaj żadne oko nie wprawione
nie zgłębi tajemnic, co powierzone
będą mnie, gdy ścieżkami tajemnicy
dotrę do kamiennego kręgu ciszy.

dark-wiccan-witch blog2004-05-27 11:43:13 >> patron

Wiele z wyznawców religii Wicca, a także wyznawców religii neopogańskich ma swoich patronów. Patronem może być Bóg lub Bogini, która jest ci szczególnie bliska. Nie wybieramy sobie patronów. Oni wybierają nas, a czasami zdarza się tak, że na odpowiedni wybór czeka się latami. Ale wtedy pomiędzy danym Bóstwem a osobą następuje szczególna więź. Ja nie mogę powiedzieć iż mam swoje Bóstwo patronujące. Od dłuższego czasu bardzo silnie działa na mnie sumeryjska Bogini Inanna. Nie wiem właściwie dlaczego. Akurat ten rejon i ten panteon nie jest mi dość bliski. Ale Inanna jest i cieszę się z tego niezmiernie.

***

Inwokacja do moich patronów (Silver RavenWolf)

Stań przy oknie, które wychodzi na wschód słońca (księżyca). Wycisz się i skoncentruj. Stań w pozycji bóstwa żeńskiego - stopy lekko rozstawione, ramiona wyciągniete w którąkolwiek stronę, dłonie skierowane ku wschodowi słońca. Oddychaj głęboko.

Unieś podbródek. Zrównoważ swoją energię, odwracając wnętrze jednej dłoni w dół, a drugiej ku górze.

Nie przestawaj oddychać głęboko. Zmień położenie dłoni. Kilkakrotnie ponawiaj odwracanie dłoni, gdyż ułatwia to przepływ energii przez twoje ciało.

Skup się na energii żeńskiej, wypływającej z ziemi. Skup się na energii.

Prefikskultura Blog

“… ty jesteś jak zdrowie, ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto Cię stracił. Dziś piękność Twą w całej ozdobie widzę i opisuję bo tęsknię po Tobie. Panno Święta, co Jasnej bronisz Częstochowy, i w Ostrej Świecisz Bramie…

W trakcie recytacji kurtyna opada, bibliotekarz pochylony nad biurkiem, nad sobą, nad cierpieniem, nad całym mesjanizmem, nad inwokacją, nad gimnazjum.

KONIEC

Zbieżność osób i nazwisk przypadkowa

Dzisiaj to jutro, o które martwiliśmy się wczoraj... - Onet.pl Blog

Jedno zdjęcie ( z urodzin, nikt nie był zadowolony, kiedy je zobaczył hihi, ciekawe czemu). Dzisiaj cale dwie godziny wertowałam sympatie i znalazłam bosskiego chłopaka (widziałam go jush wcześniej), no śliczny poporstu :))
Pozdroofka :* for all :))
 (z inwokacji pani nie pytala hihi)
2a is the best, 2a królem jest :))
A właśnie dzisiaj strasnzie na wfiku głowa mnie bolała i babka kazała mi się przebrać i cały wf przesiedziałam na ławce :/
Ale łeb mnie tak napierdzielał, że masakra :PP
Lol spadam gadać z Justą, bo się niecierpliwi :))
pam. (20:28)
3 so, so.

04 stycznia 2006
Inwokacja...

Jedno zdjęcie ( z urodzin, nikt nie był zadowolony, kiedy je zobaczył hihi, ciekawe czemu). Dzisiaj cale dwie godziny wertowałam sympatie i znalazłam bosskiego chłopaka (widziałam go jush wcześniej), no śliczny poporstu :))
Pozdroofka :* for all :))
 (z inwokacji pani nie pytala hihi)
2a is the best, 2a królem jest :))
A właśnie dzisiaj strasnzie na wfiku głowa mnie bolała i babka kazała mi się przebrać i cały wf przesiedziałam na ławce :/
Ale łeb mnie tak napierdzielał, że masakra :PP
Lol spadam gadać z Justą, bo się niecierpliwi :))

"I'll slaughter you... Every damn of you..." - Onet.pl Blog

Magia czarna, często nazywanajest magią demoniczną (nie mieszajmy w to Szatana, ;p). W świecie  ludzi, większość Ksiąg zawierającychinskrypcje z nią związane została zniszczona lub jest przechowywana w domachstarożytnych rodów. Między innymi dlatego nie jest tak znana jak magia Biała.

Magię Czarną można rozpoznać po:

a)     By wykonać zaklęcie lub rytuał, używana jestkrew.

b)     Podczas recytowania inwokacji, wzywane są siłyciemności lub bogów nocy, zła (np. Tsuki – księżyc; Susanoo.

Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piate dno.

Odwracających sie ludzi... i to chyba niepotrzebne... udawanie, że jest dobrze, kiedy tak nie jest tesh nie ma sensu, więc właściwie nie am co pisac... nie chce sie nad sobą użalaćwięc... po prostu zrobie sobie przerwe.


Ps: W sobote eurowizje... trzymajcie kciki... nie za ich troje... za Polske.
skomentuj (8)
2003-05-27 21:31:10 >> .....

Miałam przerwać - wiem, ale chyba nie umiem trwać bez mojego kochanego bloga
Siedze nad tą klawiaturą.. i nie wiem co napisać...
Może o tym, że dorobiłam sobie po drugiej dziurce w każdym uchu...

A może o tym, że chociash wstałam dziś o 5 rano, żeby sie uczyć, nie zdałam inwokacji, gdyż sie zdenerwowałam.. bo jurek kazał mi zdawać pshed klasą... a umiałam, naparwde... dlaczego nauczyciele s tacy wredni? dlaczego jej zaleshy shebym zdawała pshed całą klasą... psheciesh oni i tak.. ciągle sie ze mnie nabijają, mówiła że chce mi pomócx, i to nazywa pomoca... wolałam panią Siwek... nienawidze tej baby...
Chyba.. wszyscy sie zmówili, aby mnie przybić.
M
Może o tym,
że po prostuv mam dość... wszystko zawaliłam.. woguel zawaliłam swoje życie, jestem nikim z małą domieszką zera.

Nie zrezygnuje z pisania na blogu... a co tam poużalam sie nad sobą, tylko to mi zostało.


"Pamiętaj, że chociaż w to.