O czym chcesz poczytać na blogach?

Internetowe radio

Space of adam1762

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

Distilling Roses

Osma by powieadomic mnie ze mi chalupe wysadzaja :) Warszawiacy wiedza co sie dzialo w Magdalence :P Jakby nie mogl poczekac z ta informacja do momentu az sama sie zwleke... No nic. W kazdym razie bylam dzis tam gdzie byc mialam a i tam gdzie byc mnie nie mialo :) Tzn: zaliczylam warsztat jubilerski, zaliczylam radio, zaliczylam spotkanie z kolezanka - przezylam. A wlasciwie zostalam wyraotwana :) Znalazlam wymowke po 3 godzinach i spotkalam sie z Wero i Krzysiem a wieczor zakocznylismy u niego ogladajac American Pie 2. Jak ja lubie takie debilne filmy :D Wlasnie wrocilam. Szkoda ze jutro wraca jego zona :P Kto.

09:27:12 skomentuj (5)


DJ Lindis nadciaga!!!!!!!!!!

Myslalam ze nie jestem w stanie wymyslec juz nic co potrafi zaskoczyc... A jakze... Musialam cos znalesc :) Prowadzenia internetowego radia jeszcze nie probowalam :D Od jutra zaczne. Juz wszystko skonfigurowane i gotowe :P Jak juz sie oswoje to powiem wam jak sluchac :) A na razie ide sie uczyc :P


© Lindis 2003-03-15 01:38:43 skomentuj (4)

Teraz ja

Ale w oryginale , to zdjęce jest bardzo wyraźne.Całość spotkania transmitowane było przez Radio Rewelacja. Z tego co mi wiadomo , będą powtórki tego spotkania – właśnie w tym Radiu. Wspaniałą , modlitewną oprawę spotkania przygotował zespół z Łodzi “Mocni w Duchu”.
Internetowe Radio Rewelacja – możecie też znaleźć pod innymi linkami – jak ten powyższy wam nie zadziała; – to zobaczcie tutaj jeszcze takie linki
Radio Rewelacja-link nr 1
Radio Rewelacja- link nr 2
Radio Rewelacja- link nr 3

Dla podkreślenia tego , co się jeszcze dziś.

Serdecznie witam na moim blogu !! - bloog.pl

Rzeczy. Jedne z nowszych wiadomości, których się dość długo naszukałam:

* Właściciel zakładu fryzjerskiego dla psów w Bangkoku Anupan Boonchuen wzorem Adriana Martineza ze Stanów Zjednoczonych założył internetowe radio dla psów – dogradiothailand.com. Zaczęło nadawać wczoraj.
 W początkowym okresie można w nim będzie słuchać tylko muzyki wokalnej i instrumentalnej. Później jego twórca planuje także programy szkoleniowe dla.

przylapana blog

Strona główna Radio
Ogarnęła mnie pasia założenia internetowego radia. Nic to trudnego jest. Sciagnąłem, co potrzeba, skonfigurowałem, i odpaliłem. Radość!!! TO DZIAŁA !!!
Nie trwała ta radość zbyt długo. owszem, działa, ale nieprawidłowo. Muzę tnie na 30 sekundowy kawałek i tylko ten odtwarza w pętli. Prawdopodobnie brakuje mi pewnego kodeka, którego powinienem miec, a jednak nie mam ://
Zatem radiowcem jak najwyraźniej, szybko nie zostanę. Ma kariera [niewątpliwa] stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Eks-radiowiec Tech z Radia Kaszanka
przylapana 2004-02-08 15:03:21
skomentuj (3)
A jednak będę nadawał
I dodam mimo wszystko tę notkę..

...:::Szczęście to sposób patrzenia na świat:::... - bloog.pl

Się i 20 po 14 wpadły do mnie Chiquita z Agą, bo jechałyśmy na kulajbczkę do Gąsawki. Całkiem miło spędziłyśmy tam czas. I trzeba dodać że będziemy sławne, bo udzielałyśmy wywiadu do Radia Żnin. Nawet zdjęcia nam robili. Pozatym to wałęsałyśmy sie troche. No i oczywiście przed dyskoteką porozwozili nas do domu. No ale miło było. Adzisiaj czeka mnie troche nauki i ewnie po.

 • Bramka

Cytaty, aforyzmy, przysłowia, poezja

 • Cytaty
 • Hmm, mała mieszank...
 • Wiersze

Muzyka

 • Muzyka na bloga

Radia internetowe

 • Radio Party
 • Radio Żnin

Smieszne stronki

 • Don't worry
 • Hmm..dla wszystkic...
 • Nie dla dzieci;P
 • Nioch, nioch, nioc...
 • Śpiewające chomiki

lakmusowy blog

Ale do cholery chociaż książki mogliby odesłać!).

Zimno. Idę spać. Dzisiaj tylko z Boczkowskim, ale już jutro omówimy z Pawłem kilka rozdziałów... w łóżku oczywiście.


2005-05-05 23:03:56 skomentuj (0)


137

Trafiłem na Radio HAY. Słychać, że to etap gaworzenia i raczkowania, więc należy to traktować "z przymrużeniem ucha". Wiem jak trudno się zaczyna, więc z krytykowaniem poczekam. A póki co - dobrze, że coś takiego jest. Przymusu słuchania nie ma, więc problemu nie widzę. Jeśli będę chciał posłuchać.Gejasy. No i ten klimat radia, które dopiero uczy się mówić i komunikować ze słuchaczami. Ma to swój urok, którego komuś kto przed sitkiem siedzieć nie lubił, a tym bardziej nigdy nie siedział, wytłumaczyć trudno. Mam nadzieję, że nie zwinie się to tak szybko jak gejowska audycja w innym internetowym radiu. No i mam nadzieję, że małymi kroczkami będą iść do przodu. Na razie "dopuszczający" bym postawił. Więcej nie, bo zadrżałem gdy usłyszałem, że podobno mówi się "gei", a nie "gejów". Włosy stanęły dęba. Mam nadzieję, że to był naprawdę tylko żart, bo nie znoszę.