O czym chcesz poczytać na blogach?

Internetia

Tomiga Blog

Facebook Like Box

Najpopularniejsze wpisy

 • Wishlista
 • Integracja bloga na WordPress.com z Facebookiem
 • Jak dodawać twórców do Biznesu Filmowego
 • WordPress i „Read more”
 • Nieuczciwi gracze :(
 • Dlaczego uwielbiam Buffy...
 • Lanet (Internetia) "Szybki internet za 1 zł/mies." - zadanie z matematyki

Ostatnie wpisy

 • Z cyklu kawałki, które za mną chodziły: PopArt
 • Gra: Beyond Good and Evil HD
 • Wishlista
 • Gry na które czekam 2012
 • Ogłoszenia blogowe
 • The Casting.

r-o-m-e-k.blog

I tej sprawie mianowicie polskie stacje tv ,,zachowały" się wprost wspaniale w stosunku do wynikłego zdarzenia. Polsat TVP,TVP2,TVP3,TVN w swoich logach dodały akcenty żałobne lub pozmieniały kolory loga na żałobną barwę. Ale to są telewizje publiczne i tak po prostu wypada. ale np Vivapolska lub 4funtv telewizje rozrywkowe puszczające muzykę zawiesiły emitowanie programu do odwolania. I to jest bardzo Ładny gest. Wogóle w żadnej szanującej się tv niema reklam ani filmów innych niż związanych z tematyką kościelną. Ale nie tylko o tv mi chodzi. Tvn jako jedyna stacja (z tego co widziałem) zmieniła barwy swojej strony www na szare i to jest mile zaskoczenie. portale onet.pl wp.pl interia.pl gazeta.pl no i prawie internetia.pl zmieniły praktycznie wszystkie kolory na barwy żałobne szare (bardzo ładnie z ich strony). allegro.pl o2.pl chip.pl zmieniły tylko swe loga na szare a reszta strony pozostała bez zmian (tez ładnie ale bez rewelacji). ale portal Hoga.pl tenbit.pl blog.pl komputerswiat.pl i zapewne wiele innych nic nie poczyniły.. i to jest smutne .. ( napewno jeszcze wiele wielę innych dało także oznaki żałoby ale wszystkiego sprawdzić nie mogę zamieściłem tu te z których korzystam). Ale z tego wszystkiego najmilej zaskoczył mnie tvn , zdaniem mojego księdza od religii stacja tvn jest świecka i wogólę nie interesuje się sprawami kościoła itd a tu własnie na odwrót to własnie tvn poczynił największe starania.

Scholandzki blog piłkarski

Miejsce zajął nasz zawodnik, Leif Hass, który otrzymał 9 razy nominacje do “11″ (pięciokrotnie był jednak jej kapitanem). Czwarty był kolejny reprezentant wicemistrza – Iorga Basescu (6 meczy, raz jako kapitan). Dalsze lokaty: 6. Taki Hyata – 5 razy, 17.: Tomas Ahnlund, Lineu Gil, Gisle Rinnan – po 3.

Przechodząc do negatywnych kategorii – w żółtych kartkach zwycięzcą zostali kolejno: Cameron Smallwood, Mariuzs Pilsudski oraz nasz zawodnik – Francis McIntyre, który zdobył brąz. Wszyscy trzech zawodnicy zebrali po 3 żółte kartki. Poza tym Iorga Basescu oraz Kosowski skolekcjonowali po dwie żółte kartki.

W kategorii czerwone kartki sklasyfikowano jedynie zawodnika Internetia Lions – Michala Faszczewskiego z jedną czerwoną kartką.

W tym sezonie padły trzy gole samobójcze. Ich “autorami” byli obrońca Blondasów Leif Hass, Adolfo Pereiro (Sky Elfidias) oraz Bogdan Platek (InterStalMet Rangers).

Najlepszym szkoleniowcem wybrano Mateusza Walczaka (Blondi Team), który czterokrotnie został menadżerem kolejki.

Warto powiedzieć także, że w tym sezonie do grona Klubu Stu (czyli zawodników, którzy rozegrali w barwach Blondi Teamu 100 lub więcej spotkań) dołączył obrońca Francis McIntyre.  Obecnie ma na swoim koncie 104 występy w ciągu 2 lat i 2 miesięcy w klubie. Zdob ył 5 bramek, 12 asyst i 28 razy wybierano go do “11″ kolejki (raz.

oddaj mi samotność mą... - Onet.pl Blog

Malarstwo

pastele
pastele z Mazur
Leonardo
ARC
Beksiński
impresjonizm
inspirowane Bibliš
Fotografia
pejzaż
Andrea Schroeder
uchwycone w kadrze
damiana...
Astrologia
tarot
I cing
sennik
biorytm
horoskop chiński
ciasteczko z wróżbą
czary
gazeta.pl/magia
interia/horoskop
wp/horoskop
onet/horoskop
wróżka Marlena
horoskop - internetia
czarodziejka
Wróżby/horoskopy
magia.media