O czym chcesz poczytać na blogach?

Internet explorer 6

Tfurczość - blog

Nie ma to jak obserwować rozwijający się cud życia, widzieć już na badaniu USG ruszające się łapki małego człowieczka, uświadomić sobie że 'fasolka' długości 14mm teraz jest już 'krasnalem' mierzącym sobie 60mm - i to po raptem 20 dniach.

Uczę się nowych ról, nowych zachowań, rozwijam cierpliwość ale i pasję. I jest to coś wspaniałego. Nikt jednak nie opisze tego słowami, nikt nie zapisze w książce, nikt nie.

Książka Kucharska doczekała się kolejnej przydatnej funkcji - formularza kontaktowego i mapy strony. Po długich bojach z różnymi przeglądarkami udało się osiągnąć zamierzony efekt.

A skoro już o tym mowa... Internet Explorer NIE JEST normalną przeglądarką i dlatego jeżeli go używacie, gorąco zachęcam do ściągnięcia czegoś bardziej normalnego - przeglądarki Firefox (link po lewej stronie) lub Opera.

...:: Changes Of My Life ::...
Hi :]

Napisała: DuNkA :*
czwartek, 5 lipica 2007
komentarze [0]z dnia na dzień jeszcze lepsza szajba mi odbija :P w niedzielke urodzinki :] bede musiala o 6 wstac :/ :P wykompać sie ( godzina ), o 7 sie troche wyszykowac, o 8, o 9 przychodzi po mnie Niki i idziemy juz na miasto, i o 10 urodzinki :D a jutro ide z mamą przekłóć pempocha :P troche nerwy biora, ale gorsze bóle.
- jesli któreś z fotek nie jest wyraxne to bardzo psieplasam ale to nie moja wina, tylko hostingu, czasem nawala... :]
- album !!!FOTKI!!! i muzyka nie jest wczytywana w przeglądarkach Mozilla Firefox, tylko w Microsoft Internet Explorer, takze jest ktos chce zobaczyc fotki lub uslyszec jaka muze na bloga wstawilam prosze aby wlaczyl bloga w Explorerze ;)
- nie zwracajcie uwagi naliterowki w notkach :)
- zostawcie komcia!!!!!!!!Programs' Watch

HTC instalacja Intel-VT Internet Explorer ISO kompatybilność Linux LiveCD localhost MarekOS Metro MySQL open source PHP root Samsung SDcard serwer Space StarDock Start8 VHD VirtualBox Windows Windows 8 Wine wirtualizacja x86 XAMPP YouTube za darmo

Historia

 • Marzec 2012 (16)
 • Luty 2012 (4)

Blog na.

Windows To Go – kreator tworzenia kopii Windows na pendrive był dostępny już w wersjach przeciekowych, jednak w Consumer Preview go zabrakło. Wersja RC będzie mieć go w standardzie
 • Lekkie zmiany wyglądu Internet Explorera 10 w trybie Aero oraz Charm Bara (poziomego paska wysuwanego z prawego narożnika) – na ten temat jednak jeszcze nic nie wiemy
 • Większa personalizacja menu Start – 25 schematów kolorystycznych.

 • Dziecko w świecie wirtualnym

  Przeprowadzonego na podstawie badań Megapanel PBI Gemius w 2007 roku wynika, że:

  • Liczba użytkowników Internetu w wieku 7-14 lat wynosi 1,5 mln.
  • Liczna użytkowników Internetu w wieku 15-24 lata wynosi 4,630 mln.
  • średnio dzieci spędzają w Sieci ponad 24 godziny w miesiącu
  • 45% dzieci korzysta z Internetu prawie codziennie
  • 40% dzieci ma kontakt z pornografią

  Zagrożenia jakie niesie ze.

   Się czas jaki dzieci spędzają na grach online, czatach czy surfowaniu po stronach WWW.

  Dorośli użytkownicy Internetu mają w obecnych czasach wiele narzędzi mogących pomoc im ochronić dzieci przed zagrożeniami Internetu. Najpopularniejsze przeglądarki Internetowe takie jak Internet Explorer, Firefox i Opera dają do dyspozycji narzędzia, dzięki którym w znacznym stopniu można ograniczyć dostęp do niebezpiecznych treści i zachowań w Sieci. Przede wszystkim umożliwiają blokowanie wyskakujących.