O czym chcesz poczytać na blogach?

Internet explorer 10

norbertstanislawek

Uruchomić aplikację w trybie pełnoekranowym, dzięki kombinacji języków HTML5 oraz Javascript. To pozwoli także na wymianę aplikacji między tabletem, desktopem i telefonem. W trybie pełnoekranowym pokazano między innymi Internet Explorera 10, który został zoptymalizowany pod dotyk. W nowym systemie będzie także zintegrowany nowy pakiet Office 365, opierający się na przetwarzaniu w chmurze.

Razem z Windows 8 wystartuje także sklep z aplikacjami dla tego.

...:: Changes Of My Life ::...


- jesli któreś z fotek nie jest wyraxne to bardzo psieplasam ale to nie moja wina, tylko hostingu, czasem nawala... :]
- album !!!FOTKI!!! i muzyka nie jest wczytywana w przeglądarkach Mozilla Firefox, tylko w Microsoft Internet Explorer, takze jest ktos chce zobaczyc fotki lub uslyszec jaka muze na bloga wstawilam prosze aby wlaczyl bloga w Explorerze ;)
- nie zwracajcie uwagi naliterowki w notkach :)
- zostawcie komcia!!!!!!!!Imię: I trzasnełam głową o nasz wspaniały zyrandol :P ) i na moje gdzieniegdzie odtsające żeberka, no i ... chyba wszystko :] komentujcie :*

szkoła się zaczela...

Napisała: DuNkA :*
niedziela, 10 września 2006
komentarze [2]No własnie...szkoła... narazie nie jest tak źle... same lekcje poczatkowe, ale w przyszłym tygodniu się zacznie :/ wkuwanie i kartkoweczki :/ do tego ta cholerna gazeta schańbiła.Wypady lubie ;) dzis sie spotkałam z moim Misiem :] :* tylko szkoda że tak zadko go widuję :[ no ale cóż... brak czasu=użalanie sie nad soba :p i tak pewnie nie skapujecie o co chodzi ;] :PPP niedługo skonczy mi sie w pewnym sensie internet bo w pazdzierniku mija czas oplaconych miesiecy :[ chyba ze tatus oplaci dalej :P słucham teraz ukochanych pioseneczek Nelly F. :] w piątek byłam z Wujaszkiem na kadzielni i odwiedziliśmy przy okazji moje dawne stare.

Pozycjonowanie stron

Strony, nawet do 40%. Nowoczesne standardy tworzenia stron WWW określone zostały przez organizację World Wide Web Consortium, która została założona przez Tima Berners-Lee, którego uważa się za wynalazcę strony internetowej oraz pierwszej przeglądarki. Optymalizacja zapewnia zgodność witryny z wspomnianymi normami. Ceny optymalizacji to sprawa niedookreślona; zależą one od rozmiaru oraz jakości strony (czyli od oczekiwanego stopnia.Wyszukiwarka od Google wyznaczać będzie aktualne wymogi w dziedzinie wyszukiwarek. Mało kto przypuszczał jednak, że w ciągu następnych kilkunastu lat Google wzmocni swoją pozycję w tej kwestii do tego stopnia, że aż do roku 2010 nie będzie dla niego godnego rywala. Google oferuje użytkownikom swojego serwisu znacznie więcej niż tylko najszybsza i najlepsza na świecie wyszukiwarka internetowa. Całkiem niedawno Google postanowiło upowszechnić innowacyjny.Reklamowych AdWords oraz AdSense. Pierwszą autorską przeglądarkę internetową od Google nadano nazwę GoogleChrome. Aktualnie nie stała się ona sławna na tyle, na ile znane są wyszukiwarki Mozilla Firefox, Opera, oraz Internet Explorer. Producenci z spółki Google cały czas pracują jednak nad udoskonaleniem jej tak, by stała się najpowszechniejszą przeglądarką w skali globalnej. Wtedy wyższość Google nad rywalami uległaby chyba maksymalnemu.

Telewizja Chrześcijańska

W Ś C P S N « sie   paź » 1234567 891011121314 151617

Słowo Boże na temat :

Ciała i krwi Chrystusa

Jeśli chcesz posłuchać i zobaczyć nagrane kazanie ze spotkania to wejdź na stronę Telewizji Chrześcijańskiej  w przeglądarce Internet Explorer.

http://www.wordofgod.gr

na pasku różnych języków kliknij na napis „polski“, następnie najedź kursorem na górną zakładkę z napisem “Audycje telewizyjne

Ognie w skale

Te, które miał na swoim służbowym laptopie. Brakowało mi słów. Następnego dnia wyjechał, zostawiając nas z całym bałaganem oraz listą poleceń dla znajomego informatyka. A co wyszło na jaw wkrótce po odlocie samolotu? Nasz Internet Explorer jest na tak stary, że ma refleks szachisty na urlopie, zbyt wolny, by otwierać strony i zbyt wolny, by obsługiwać program czatowy! Ggy komputer swoim ledwo zrozumiaym językiem poinformował nas o tym wszystkim, zgodnie zawarczałyśmy.
Kwestia Internetu pozostała niezałatwiona aż do wczoraj, Worda wykopał skądś wujek, przedtem przez dwa dni męcząc komputer, dlaczego ten nie chce się łączyć z siecią. Cóż, mamy nauczkę na przyszłość. Dobrymi chęciami taty wybrukowano już sporą część piekła...
Pozdrawiam
Chomik "Skalniak"
PS Jeszcze 7 dni, jeszcze 7 dni...

2005-05-12 16:26:10 skomentuj (5)


Te, które miał na swoim służbowym laptopie. Brakowało mi słów. Następnego dnia wyjechał, zostawiając nas z całym bałaganem oraz listą poleceń dla znajomego informatyka. A co wyszło na jaw wkrótce po odlocie samolotu? Nasz Internet Explorer jest na tak stary, że ma refleks szachisty na urlopie, zbyt wolny, by otwierać strony i zbyt wolny, by obsługiwać program czatowy! Ggy komputer swoim ledwo zrozumiaym językiem poinformował nas o tym wszystkim, zgodnie.

Masz problem? Napisz post na forum...

sprzedaj samochód i zostań dresem albo metalem

[podesłała Katka - dzięki :-))))]

RURKOWY DYLEMAT

Link || kategoria: moda || 10.11.2007, 00:00 || Komentarze (0)


POST NA FORUM:
[przyznaje się bez bicia, że po przeczytaniu samego postu nie miałam zielonego pojęcia o co chodzi ;-)]
Czy może wie któraś z.

MOŻE BYĆ ZAPORĄ OGNIOWĄ ;-)

Link || kategoria: różne || 30.11.2007, 00:00 || Komentarze (0)


POST NA FORUM:
PYTANIE. KTURA ZAPORA OGNIOWA JEST LEPSZA? Internet Explorer czy Mozilla Firefox?

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
*** Rzadna, kożystaj z adobe fotoszkop, jest najleprzy i wyłapóje ataki krakierów z rosij i afganjstanu!

*** najlepsza.

wynóżenia

Hopki, takiej dolinie, on rzuca ścięte gałęzie. po co????? nie rozumie nas. wolałby jakbyśmy pod blokiem pili denaturat. to by zrozumiał. ktoś 2 miesiące budował kładki do jazdy na rowerze. fantastycznie wyszły. przyszło 10 dresów i spaliło to w jedną noc.

- beznadziejny transpost. drogi itp. wczorajsza "awaria" metra w warszawie jest tego najlepszym przykładem. mały punkt w mieście spowodował paraliż całego miasta. na.Prosta
- ustawiasz kobiecie read only
- i juz"

"pewnie w kluczowym momencie swojego życia dostałem jeden resorak za mało i teraz będę miał zrytą psyche do końca życia."

"Internet Explorer sluzy do przegladania Internetu z Twojego komputera i vice-versa."

"- jurny sie zrobil od tego niespania
- praca go nakreca
- jakies prochy fajne lyka pewnie
- te nowe
- pewnie, co to 7 filizanek kofeiny maja
-.