O czym chcesz poczytać na blogach?

Internet download manager 6.07

pjs - blog techniczny

Jednak za wygodę korzystania z 4 pulpitów warto znieść tę drobną niedogodność z przenoszeniem okienek. Osobiście wykorzystuję to narzędzie w ten sposób, że np. na pulpicie nr 1 mam otwartą przeglądarkę internetową, na 2 okienko z wirtualną maszyną, na kolejnym mam zawsze owtartą konsolę i menedżer plików z uprawnieniami administracyjnymi. Dzięki temu mam zawsze pod ręką najczęściej używane narzędzia i.

Istnieje dodatek do systemu Windows XP umożliwiający korzystanie ze znanych w systemach linuksowych wirtualnych pulpitów. Jest to narzędzie niezwykle praktyczne, ale mało znane. Narzędzie nazywa się Virtual Desktop Manager i wchodzi w skład Windows XP PowerToys. Do pobrania za darmo spod adresu http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx

Podpowiem jeszcze możliwe "scenariusze" użycia tego narzędzia. Po zainstalowaniu, na pasku narzędziowym obok zegara, po kliknięciu PPM możemy wybrać.

Britney Spears fans - Onet.pl Blog

Odebrać synów. Policję i pogotowie wezwał psychiatra gwiazdy, który uznał za niezbędne natychmiastowe zbadanie jej zdrowia psychicznego.
Sam Lufti, bliski przyjaciel Spears, niekiedy pełniący także rolę jej managera, potwierdził te słowa, dodając, że być może jedną z przyczyn nieobliczalnego zachowania są ciągłe problemy z bezsennością. Swoją drogą, on sam również może popaść w spore tarapaty – policja.Kilka innych nazwisk sporego kalibru. Ale czemu się dziwić? Mówimy przecież o osobie, która sprzedała ponad osiemdziesiąt milionów płyt! Piosenkarka od lat pozostaje najczęściej poszukiwanym nazwiskiem w internetowych wyszukiwarkach: z siedmiu ostatnich zestawień przygotowanych przez Yahoo wygrała aż sześć. – Ludzie już nie wiedzą, czego mogą się po niej spodziewać, i dlatego za każdym razem, gdy pojawia.

Britney Spears & Heidi Montag - DRAMATIC
DRAMATIC MP3 [POBIERZ / DOWNLOAD]

 

Niejaka Heidi Montag weszła w posiadanie nieznanego dotąd dema Britney Spears, które piosenkarka nagrała, jednak nigdy nie zamieściła na żadnym ze swoich albumów! Panna Montag.

PROGRAMY-STEROWNIKI

Doskonałego programu do optymalizacji i konfiguracji systemów Windows 2000/2003/XP. WINner Tweak zawiera wiele narzędzi (Autoshutdown, Disc Cleaner, Internet Cache Analyzer, Registry Cleaner, Shortcut Cleaner, Uninstall manager, Start-up Manager, Popup Blocker, Password Manager, Folder Protector, Folder Drive Creator, File Shredder i System Backup), które znacznie usprawnią pracę systemu.

Download: WINner Tweak 3 Pro 3.3.0.


Dostępna jest nowa wersja bardzo dobrego tweakera systemu Windows. MagicTweak pomoże nam zoptymalizować pracę systemu i umożliwi konfiguracje wielu ukrytych ustawień.

Download: MagicTweak 3.0
| źródło :MagicTweakkomentarze (0) -
A wykorzystana technologia Smart Read-ahead Cache, polegająca na zapisie fragmentów filmu w pamięci RAM lub na dysku twardym znacznie przedłuża czas ekspoloatacji napędu DVD.

Download: DVDIdle 5.9.5.0
Download: DVDIdle Pro 5.9.5.0
| źródło :DVDIdlekomentarze.

Program graficzny

Jedynie ciałem.

Tagi: gry gry strzelanki strzelanki
13:43, programista25
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 listopada 2009
YouTube Downloader 2.5.3

Narzędzie do szybkiego pobierania.

środa, 21 października 2009
Ipla 0.9

Darmowy, polski odtwarzacz umożliwiający oglądanie internetowych transmisji audio i wideo. W programie można oglądać programy telewizyjne, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (koncerty, festiwale i wydarzenia sportowe). Do dyspozycji jest też wbudowany czat i.

Telewizyjnych, podcastów i radia. Program oferuje także różne tryby widoku interfejsu. Aby ułatwić proces pobierania wielomegabajtowych plików filmowych odtwarzacz iTunes wyposażono także w asystenta (Download Manager), który pozwala oglądać filmy jeszcze w trakcie pobierania i ustanawiać priorytety w przypadku pobierania większej liczby plików.