O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

International house

...let my cup overflow... - Onet.pl Blog

czytam
  • dream to be there
  • KCPR
  • radykalny
wor-ship
  • TGD czyli nuGospel
  • International House Of Prayer
  • MateO
księga gości
Zostaw ślad po sobie
Wpisz się
Zobacz co napisali

xkitty91- czyli grzech za grzechem...

Wspomnienia weekendu 2007-03-23

Postanowiłam na początek opisać swój ostatni weekend który owocował (niestety) w wiele pzygód. Zaczęło się całkiem niewinnie: pojechałam na rynek do International House kupić książki do anglika. Wszystko byłoby super, gdybym w tramwaju nie spotkała kolesia, w którym bujałam się przez ostatnie 2 lata, zresztą chyba nadal się bujam, z jego nową dziewczyną (co moge powiedzieć dla podniesienia się na duchu- brzydka). Po tym zdarzeniu zrezygnowana wróciłam do domu. Nie.

kiss by kiss

A w tej chwili doszlo jeszcze swędzenie oka.... grrr.... O! Aua! i Mięsień gdzieś na plecach... Aua!!!!!!!! MASAŻYSTY!!!!!!! Przystojnego masażysty ;) Jestem chora i siedzę przy nieszczelnych oknach... Niepodoba mi się to!

No dobra było o życiu. Przejdźmy do bzdet.

Dzisiaj byłam pierwszy raz w IH ( international house ). Luzik i w ogóle. Fajne ludziki i Tom tesh! I naprawde fajne towarzycho! Nudzi mi się jakby mnie ktoś klejem do ściany przykleił i jedyne co mogłabym robić to oddychać i machać nogami... wiem wiem. Nawet dla mnie to dziwne porównanie ale.. A do hotdoga z tym!!!!! Hm........ Czuję się taka pusta w środku!!!!! (.

Znajdź swoją wyspę szczęśliwą......

W sumie ponad 150 koni. Szkoły prezentowały osiągnięcia swoich uczniów, kółka teatralne, prace plastyczne. Mieszkańcy Cairns i regionu swoje hobby. Był 86 latek, który od 56 lat jeździ po całej Australii prezentując podklejone na białym tle, wycięte z czarnego papieru zarysy ludzkich twarzy, była nauczycielka z International House, która wystąpiła ze swoją hodowlą 2 (dwóch) psów, był wreszcie konkurs na najpiękniejszą świnkę morską. Co ciekawe życie takiej świnki jako gwiazdy jest krótkie. Jej włosy rosną w tempie do 1 cm na miesiąc a na zawodach nie mógł startować zwierzak z podciętym futrem tylko „naturalna.

International house of prayer

Roebuck in the Urban Thicket, czyli rogate rozmyślania pomiędzy jednym, a drugim kubkiem kawy

Zł miesięcznie jak ona. Może jakbym zaczął fotografować kanapki i siebie w ubraniach z H&M zbliżyłbym się do ideału? Niestety, życie, nawet w World of Warcraft to nie bajka i nie warto się łudzić.

Świat ostatnio zmienił się dla mnie w World of Warcraft. Wszędzie czyhają wrogie siły.

Jeden raz i "Confessions On A Dance Floor", której do końca NIGDY nie wysłuchałem. Się po prostu nie dało. :(((

Dla mnie Madonna to "Like A Prayer", "Erotica", "Something to Remember" i "Ray of Light". 

15:25
Siliniez
Buddyzm w Polsce
Buddyzm tradycji Ningma
Karma Kagyu
Marpa
Ośrodek Medytacyjny Stupa House
Związek Buddyjski Khordong
Okultura
Ordo Templi Orientis
Teozofia
Pogaństwo
Kapłanki Avalonu
Pagan Federation International
Roebuck w Krainie (nie tylko.

Dla zajefajnych ludzi!!!!!!! - Onet.pl Blog

90. ubiegłego stulecia. "Mówiąc szczerze, mężczyznom jest dużo łatwiej zasłynąć jako autorom, niż kobietom, tym bardziej, że ja nie siedzę za fortepianem czy z gitarą. Moim narzędziem jest głos" - tłumaczy artystka. Ostatnia płytą w dorobku Carey jest wydany w kwietniu tego roku album "The Emancipation Of Mimi".

zajefajny (19:42) Filmów jak "Blues Brothers", "Książę w Nowym Jorku", czy "Oskar". Top 10 rankingu: 1. Michael Jackson - "Thriller" 2. Eminem - "Stan" 3. Madonna - "Like A Prayer" 4. Robbie Williams - "Rock DJ" 5. Peter Gabriel - "Sledgehammer" 6. Kylie Minogue - "Can't Get You Out Of My Head" 7. A-Ha - "Take On Me" 8. Spice Girls.

"Stan" z udziałem Joha wzbogacił składankę największych przebojów rapera. Kompilacja "Curtain Call" ukała się 5 grudnia.

Amnesty International nagrodziła U2

Irlandzki zespół rockowy U2 to laureat tegorocznej edycji nagrody "Ambasador Sumienia" przyznawanej.

Okazji szereg niezwykłych gości. Teraz możecie wysłuchać zapisu jednego z tych występów w całości.

Gorillaz wystąpił w Manchester Opera House pięciokrotnie od 1 do 5 listopada. Wśród gości na scenie pojawili się: Shaun Ryder, De La Soul, MF Doom, Roots Manuva, Ike Turner, Neneh Cherry,.