O czym chcesz poczytać na blogach?

Intelligence test

Miń koniec i idź dalej. =)

Się to jak wspaniale się uzupełniają =) a ja czerpię, działam.... i dzieje się =)

++ Nakasha ++ ~ 2007-03-14 ~ skomentuj ~ (7) ~
You will never know if you don't do.

Edit: zrobiłam sobie test na inteligencję ;D o TEN http://web.tickle.com/tests/uiq/index_main.jsp (jest po angielsku)

Congratulations, Nakasha!
Your IQ score is 135

This number is based on a scientific formula that compares how many questions you answered correctly on the Classic IQ Test relative to others.

Your Intellectual Type is Visual Mathematician. This means you are gifted at spotting patterns — both in pictures and in numbers. These talents combined with your overall high intelligence make you good at understanding the big picture, which is why people trust your instincts and turn to you for direction — especially in the workplace.

132 to 137 - Frequency: 1%, Cumulative Frequency: 1 in 50 above 132, Typical Educability: No limitations. ;P

No no,.

dark-ocean blog.pl

Jest jednak pewien problem. Żołądek chce żyć z wrzodami w symbiozie, choć coraz częściej zastanawia się nad wycięciem wrzoda C.
Nie drażnijcie mnie zatem. Jestem wypluta ze wszystkiego.
skomentuj (3)


2004-08-22 14:14:56
*
Zrobiłam test znaleziony u kolegi Dentharga i oto rezultat, jaki osiągnęłam:

Your A Dragon! Whether your the fire, electric, or
ice dragon, you are very powerful and wise.
Fire Dragons usually live in caves, electric
dragons live in valleys, and ice dragons live
in mountain tops. A dragon represents wisdom,
magic, love, grace, power, intelligence,
determination, honesty, and freedom. You tend
to be a little explosive when your angry, so a
dragon can cause lightning storms, blizzards,
or heatwaves. Dragons are solitary creatures,
or lay live together, just not near humans.
Whichever dragon you are, you certainly are a

Jak upiec keks

, irini
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 lutego 2012
Anacapa

Zrobilam sobie 2 czesci darmowego szkolenia z intelligence analysis i poza tym, ze niestety nie pamietam juz nic z rachunku prawdopodobienstwa ( a mogli dac wzor), stwierdzam jednoznacznie, ze juz wcale sie nie dziwie, ze strona CIA zostala zhakowana, a agencja tego nie zauwazyla. Naprawde porazka - jesli chodzi o to szkolenie czesc 2.

Nie.

Zrobic, dostaje rumiencow z wrazenia i gesiej skorki ze strachu.

Nie wiem, czy jestem taka odwazna. A przeciez chcialam byc generalem i skakac ze spadochronem. Niestety nie dostalam sie do szkoly oficerskiej, uwalili mnie juz na badaniach psycho, a juz nie dowiem sie, czy w ogole przeszlabym lekarza i test sprawnosciowy. Podejrzewam, ze nie. To co mi za przeproszeniem strzelilo do glowy? To, ze przodek byl dowodca AK, to jeszcze niez nczay, ze cala rodzina hurtem posiada wybitne zdolnosci przywodcze, a poza tym gdzie partyzantka, gdzie mozna sobie bylo w golfie polatac po lesie, a gdzie wojsko, gdzie.

Blog mechanizmumyslu

2011-11-28

 Juhuuuuuuuuuuuuu! byłam w szkole!!! co prawda dostałam 3 z plastyki, z której zwykle dostaję szóstki, i dowiedziałam się, że codziennie testy myszę pisać... ale i tak było bardzo fajnie. Wymyślono dla mnie ksywę: Kokalina. Myślę, że to bardzo pomysłowe, a czy do mnie pasuje... ;)
Na dodatek, podczas lekcji angielskiego do klasy wszedł chłopak z rodzicami i z p. Danielą (głową tej szkoły) nic o nim nie wiemy, ale myslimy,.

Andrzej Sapkowski - Wiedźmin - fantastyka
Andrzej Pilipiuk - Zagadka Kuby Rozpruwacza i reszta książęk z tej serii,
Lemony Snicket - Seria Niefortunnych Zdarzeń, dramat
Francess Hodgson Burnett - Tajemniczy ogród

 

Filmy, które warto zobaczyć:

Artifical Intelligence (AI) (horror)
Szósty Zmysł.

Badania kliniczne dowiodły, że powietrze nie pachnie jak malinowa mamba - Onet.pl Blog

Wyrywacze. Startujemy w konkursie "Skręć Coś" 4fun.tv. Trzymamy się w czołówce najlepiej ocenianych filmów. Wchodź, oglądaj, głosuj, powiedz znajomym, zagłosuj jeszcze ze trzy razy. Może pokażą nas w telewizji i wygramy jakiś fant typu żelazko. Tutaj link.

8. Płciowość. Zrobiłem sobie test na płeć mózgu z nowego "Przekroju"; dowiedziałem się, że przeważają u mnie cechy męskie i że nie akceptuję tego faktu. Mniej więcej tyle u mnie estrogenów, co u Kazimiery Sz., dobrze to czy źle? Ogólnie ciekawy numer, dużo nagich piersi plus siusiak Banderasa (ubrany).

9. Wpływy. Black Sun Empire - najnowsza płyta, "The Cooler" i "Bitemark" wręcz świetne. Tudzież powrót do "Intelligence & Sarcifice" Alec Empire, zwłaszcza tytułowy i "Addicted to you". Nowy OSTR także; nawet siostra nieustannie podśpiewuje "nie bój się, to nie country", hehe. Z papierowych: Erich Fromm - "O sztuce miłości", polecam każdemu; Masłowska - "Przyuczeni do jedzenia"; Adlera i.