O czym chcesz poczytać na blogach?

Instruktor fitness

Życie jest tęczowe - bloog.pl

Odpowiednio dobrane ćwiczenia na brzuch są najlepszą metodą na pozbycie się zbędnych kilogramów, a w połączeniu z odpowiednią dietą odchudzanie szybko przyniesie efekty. Najlepsze rezultaty mogą zagwarantować instruktorzy fitness, którzy układają cały program polegający na stopniowej redukcji tkanki tłuszczowej. Ułożone przez ekspertów ćwiczenia na brzuch pozwalają na ujędrnianie całego ciała, jego skuteczną rzeźbę oraz wzmocnienie.
Tego typu wysiłek fizyczny jest najlepszym sposobem na piękne modelowanie mięśni.

tacierzynski.blog

W miejsce po szczepionce.
Całe szczęście udało się przespać ten czas najgorszy, zaś mnie Tacierzyńskiemu już karnet na siłownie nie jest potrzebny, bo potrzymać sobie słodziutką Malutką to tak jak by mieć własnego instruktora fitness:)

i tym optymistycznym akcentem powiem Wam moi drodzy czytelnicy

planty

Dostępne zwykłemu śmiertelnikowi publikacje w rodzimym (i nietylko) języku... lecz ciągle było mi mało.

 

Doprowadziło mnie to do tego, że ukończyłam kurs osobistego trenera i instruktora fitness, gdzie między innymi miałam zajęcia z dietetyki i z dietetyki sportowej no i... Jestem tutaj. Z całą posiadaną wiedzą, z całą teorią i praktyką. Żeby w zwyczajny sposób pisać o zwyczajnym, zdrowym jedzeniu:) O tym jak je przyrządzać, by smaczne i wartościowe było i o tym,.

ap blog

Rolę w muscalu dla dzieci "Rumcajs". Premiera była 6go grudnia. Zagrałam Zająca:) Duża rola i muszę przyznać, że odniosłam sukces!;) Choć próby i cała wizja spektaklu była przerażająca, to teraz też przyznaję uczciwie, że lubię go grać! Dzieciaki zajebiście reagują, a to najważniejsze. No i fitness koleżankom z pracy regularnie prowadzę. Jutro zgłaszam się na kurs taki, co mi da państwowe uprawnienia. Już nie mogę się doczekać.
Odszedł nam kolejny rok. Jaki był dla mnie? Na początku rzucił mnie w przepaść z wysokiej skały i gdy spadałam coraz niżej wysłał wielgachną mewę, która.Że będzie tam milutko. Oby się tylko powiodło. O! I tego Wam wszystkim życzę na Nowy Rok- by się wszystko powiodło!!!
A! Jak ktoś nie wie, to magistrem sztuki zostałam 3.11.2008r
Postanowienia na Nowy Rok:
1. Dostać etat w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym
2. Zdobyć państwowe uprawnienia instruktorskie
Bo w życiu najważniejsze jest być aktorem i instruktorem fitness. Więc jestem na całkiem dobrej drodze, a reszta ludzi to jakaś chyba pogubiona...
Taka myśl mnie jeszcze nie dawno naszła, że np. taka miłość to jest chujowa, bo prowadzi albo do tzw. "złamanego serca", albo.

zabierz mnie do Nibylandii !

*nieparzysta*komentarze [0]

>> wtorek, 19 lutego 2008 21:06:56
jestem kobietą
kobietą niezależną
która jeszcze nie wie do końca czego chce
ale pragnie w życiu coś osiągnąć i zrobić kilka pozytywnych rzeczyplany na najbliższy czas :

* zrobię instruktora fitnessu !
* zacznę prowadzić zajęcia taneczne w świetlicy dla dzieci
* wezmę się ostro i z powerem za wolontariat !
* zrobię ratownika
* zdam anatomię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* schudnę 10 kg.
* poszukam pracy na drugi semestr
*.