O czym chcesz poczytać na blogach?

Instrukcja obsługi pralki

sacan

Pisze.
Z trudem wraz z kotem domknęliśmy drzwi. Słychać zza nich było płacz i zgrzytanie nitek.
- no mercy – pomyślałem
W ruch poszła idioto- odporna instrukcja obsługi – made in pierwsza żona. Płyn do tej dziury, płyn do tamtej…
Stało się. Zaczęła mielić wydając dziwne dźwięki. Nauczka na.
NIE!!!!!
MUSISZ BYĆ TWARDY!!!! – wykrzyczał w myślach…
one widziały Twoją walkę z męskością, gdy zażenowany walczyłeś z instrukcją obsługi pralki, widziały prasowanie…. widziały Twoją nieporadność……………ONE TO WSZYSTKO WIDZIAŁY!!!…..
tak – muszą.

Insomnia


"pierdyliard lat"


będzie między innymi o tym jak wyczyściłam pendrajwa

Otórz straszliwie się spiesząc wrzuciłam do pralki parę spodni, koszulkę na ramiączkach i kilka par skarpetek. Uznawszy, że "to za mało - nie opyla się prać" zdjęłam szybko to co miałam na sobie,.Bardzo mnie urzekły.
Co teraz będzie z nami?



Nastał radosny czas.


skomentuj (0)

instrukcja obsługi do życia



gorszy dzień zmusza mnie do powtarzania co piętnaście sekund: "pozbądź się złudzeń"
i powtarzam tak

Instrukcja obsługi do życia jest coraz bardziej zrozumiała lecz coraz trudniejsza do wykorzystania.
Chciałabym dzisiaj choć przez chwilę skupić się na tych dwóch.

Uulinka

Z Nią przy kawie.. mianowicie chodzi mi o to, że to my baby sobie wszystko komplikujemy, a najbardziej facetów! Bo moje drogie Panie, gdyby wziąć byle jaką instrukcje obsługi np. do pralki czy lodówki uwierzcie mi, że nada się jak ulał do waszego faceta! Wiem, że to zrobiłyście i teraz przyznajecie mi racje ;)

Facet? Wiem, że to.

clean

Domu. Niektóre nawet zostają na dłużej, stając się maszynami wielofunkcyjnymi. Tylko jak im włożysz baterie, skoro ładowarki (nazwanej dla niepoznaki G) nie ma w żadnej instrukcji obsługi?
Mata zjadła kota. Widok niecodzienny. Nastąpił żałośnie długi proces trawienia. Ludzkość zawsze myśli, że to paprochy, więc dlaczego wujek znowu nie.

justi.blog

Zasypiania naszła mnie pewna myśl. myśl ta nie dawała mi spokoju i nie chciała odejść precz. miałam 8 lat i uświadomiłam sobie, że nie potrafię obsługiwać pralki. wpadłam w panikę, gdy wyobraźnię moją wypełniły wizje męża i dzieci przedzierających się przez sterty brudnych ubrań. sterty te stawały się coraz.Coraz to gorszymi wizjami bycia wytykaną palcami przez sąsiadki i obgadywaną przez członków rodziny. zasnęłam bardzo późno, uświadomiwszy sobie w końcu, że przecież są instrukcje obsługi...
nie wiem dlaczego przypomniałam sobie o tym dzisiaj. może ma to jakiś związek z tym, że za nieco ponad 2 tygodnie wychodzę za mąż za człowieka, który.