O czym chcesz poczytać na blogach?

Institute of technology

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

13 kg każdy! Umocowano je 4 lipca 2002 roku na parze zniszczonych kłów Spike'a, mieszkańca Calgary Zoo w Kanadzie, po trwającej 3 godziny i 30 minut operacji. Nasadki z nierdzewnej stali zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez Southern Alberta Institute of Technology.

 Dziś ciekawostek niema ale za to jest dużo rekordów Guinnessa. Część zdjęć do tych rekordów znajdziecie w 45 części rekordów Guinnessa która ukazała się tydzień temu na blogu Documental3000. Za tydzień.

Wykorzystywanie światła w medycynie i w kosmetyce - Onet.pl Blog

Do 0,06 milimetra, można je uwidocznić do głębokości 8 milimetrów pod skórą.

Ultradźwiękowy wykrywacz żył

Zespół specjalistów z Georgia Institute of Technology opracowuje niedrogie, przenośne urządzenie, które ma lokalizować żyły za pomocą ultradźwięków, wykorzystując znany z kontroli drogowych efekt Dopplera, polegający na zmianie długości fali wysyłanej lub odbijającej się od ruchomego.

All and nothing ;) - Onet.pl Blog

Koniec, to konie, nie, nie, NIE !!!" 

*FIT - Fashion Institute of Technology - uniwersytet w USA dla młodych projektantów, a Hiszpanie chyba nie ma czegoś takiego, ale who cares. 


Szybko dodałam rozdział, aż sama siebie zadziwiam. Co myślicie o nim.

Blog anetek10

Do pracy i przenoszenia ładunków. Koszt takiego zaprzęgu był bardzo duży około 1500$ za zaprzęg i 500$ za dobrego psa.

Rasę zatwierdzona została przez ACK w 1935 roku, w tym samym w którym powstał „Alaskan Malamute Club of America”.

Malamut - pies niezwykły pod każdym względem. Z pewnością każdy hodowca jest gotów powiedzieć to samo o rasie, którą hoduje. Jak jednak wytłumaczyć to niesamowite połączenie urzekającego, prymitywnego typu.Iż koń Przewalskiego wcale jeszcze nie wyginął, a tarpan odnajduje zamienną odmianę w koniku polskim. Takie same z wyglądu, stają się nowocześniejszymi potomkami wymarłych tarpanów. W styczniu 2007 zespół naukowców z Massachusetts Institute of Technology i Uniwersytetu Harvarda poinformował, że stworzył wstępną mapę genomu konia. Wysokość konia mierzy się w kłębie specjalną laską zoometryczną. Niegdyś najpopularniejsze zwierzę pociągowe, następnie wyparte przez maszyny (zob. traktor,.

Blog AsHeRa100

Przewalskiego wcale jeszcze nie wyginął, a tarpan odnajduje zamienną odmianę w koniku polskim. Takie same z wyglądu, stają się nowocześniejszymi potomkami wymarłych tarpanów.W styczniu 2007 zespół naukowców z Massachusetts Institute of Technology i Uniwersytetu Harvarda poinformował, że stworzył wstępną mapę genomu konia. Wysokość konia mierzy się w kłębie specjalną laską zoometryczną. Niegdyś najpopularniejsze zwierzę pociągowe, następnie wyparte przez maszyny (zob. traktor)..

Blog pinkixd

Odnajduje zamienną odmianę w koniku polskim[potrzebne źródło]. Takie same z wyglądu, stają się nowocześniejszymi potomkami wymarłych tarpanów[potrzebne źródło]. W styczniu 2007 zespół naukowców z Massachusetts Institute of Technology i Uniwersytetu Harvarda poinformował, że stworzył wstępną mapę genomu konia. Wysokość konia mierzy się w kłębie specjalną laską zoometryczną. Niegdyś najpopularniejsze zwierzę pociągowe, następnie wyparte przez maszyny (zob. traktor,.