O czym chcesz poczytać na blogach?

Instalacja windows xp

Noc z GTA4, czyli GTA4 Live review

To nie jest sprawa sterowników.

Tak, to zdecydowanie nie jest wina sterowników - właśnie zainstalowałem najnowszą paczkę od nV i nic to nie zmieniło - wyświetlany błąd jest taki sam.

 To co, instalacja XP? A może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na szybko?

23:51, puex
Link Dodaj komentarz »

Link Dodaj komentarz »
Podczas instalacji...

Korzystając z wolnej chwili instalując Windowsa XP na wolnej partycji,stworzyłem stronę "o mnie", którą widać po prawej stronie bloga, oraz zmieniłem skórkę na - chyba - ładniejszą.

Jeszcze na Windows 2008 zauważyłem, że aplikacja RGSC jest strasznie zasobożerna!.

Przemciotst's Blog

VBoxa…

1. Instalacja

Gładko, banalnie, po zainstalowaniu pod ubuntu sam sobie tam coś zaktualizował po grzecznym zapytaniu mnie.

2. Instalujemy Windowsa XP

I tu już zaczynają się podejrzane rzeczy dziać. Instalując windowsa MX4, który ma takie o to uproszczenie, że nie trzeba podawać klucza, nagle pyta mnie o klucz… LOL;] W końcu zainstalowałem wersję oryginalną z.

Kobieta po trzydziestce

O ósmej rano i kończy ok. 22giej, bez przerwy nawet na przebranie się przed kolacją. Maraton mości panowie.

Mam w sumie tylko jeden dylemat. Po próbie instalacji pakietu Nortona na domowym kompie (atywirus + firewall) umarło nam Windows XP. Więc pół weekendu trzeba będzie spędzić z kuzynem (Boże dzięki na zdolnych kuzynów) na instalacji całego kompa od początku. Jedyny problem to taki, że mój mąż pytał już dwa razy, czy może posiedzieć w internecie na moim.

Kocia muzyka

I szok!!!!! Windows xp nie działa, próbuje wszystkiego, formatowanie, deinstalację, ponowne uruchamianie. Ale skubany zdech. No cóż, z Ciężkim sercem wyjmuje windowsa 98, w sumie nie tak źle.
  No i znowu męczę się z instalacjami, a najgorsze jest to że żadnych programów z internetu nie mogę zainstalować,i wszystkie pliki ściągniętę z Emule przepadły, parę dni ściągania w plecy.
     w końcu przyszedł brat i coś tam majstrował przy kompie a ja poszłam się wyluzować przed telewizorem.
    No i teraz jadę na windowsie 98 i jest spoko, chociaż są pewnie są utrudnienia ale co mi tam, lepszy ryc niż nic.

Komentarzy: 4

I'm just stardog-champion

W mediach. Przypomnę, że w ubiegłym tygodniu zakontraktowaliśmy pierdyliard sklepiczków, których właściciele, w zamian za skromną gratyfikację, skłonni byli wywiesić u siebie globalistyczne reklamy.

Wczora przyszło do instalacji rzeczonych zawieszek i wtedy się zaczęło. Bo naszym pierwszym reklamodawcą jest firma produkująca gumę do żucia, która to korporacja, na swoich gigantycznych planszach umieściła namiętnie całującą się parę. I o ile.

Apropos komputera, to przed tygodniem zrypał mi się mój deLLek, który od wtedy chodzi w trybie awaryjnym, bo nigdzie tu nie można nabyć Windowsa XP, zaś Vista kosztuje milion dolarów. Karakaskich, ale zawsze. A producent kompa się odwrócił dupą i tylko nas skasował pięćdziesiąt dziewięć dolców za półtoraminutową telefoniczną poradę techniczną, o którą nikt go, kurwa,.