O czym chcesz poczytać na blogach?

Instalacja windows 7

Kobieta?Kto ja zrozumie? - Onet.pl Blog

Izba pamięci
Przywiało tu 27627 wędrowców
Po 1713 został ślad
Zawsze... no i tu zaczely sie kombinacje alpejskie... jesli ktos ma pojecie o kompach bedzie wiedzial o czym pisze, ale jesli nie, to pomysli, ze jestem freakiem jakims... w kazdym razie zabawa zaczela sie do formatowania partycji D, potem instalacja windowsa na tej samej ciagle partycji... a wszystko celem skopiownia danych, a raczej zrzucenia ich na CD... no wiec z partycji D wskoczylam na C... i udalo sie wszystko uratowac... nastepnie sformatowalam partycje C... po czym podobny.

Szef i s-ka

19:00, hiena.mx
Link Komentarze (10) »
Welcome to...
"Piec godzin meczylem sie z instalacja Windowsa na Twoim archaicznym sprzecie, godzine ze znalezieniem sterownikow do tajwanskiej karty sieciowej, dwadziescia minut z instalacja przestarzalych update'ow a jedyne co TY potrafisz powiedziec to
>>NIEPRAWIDLOWY DYSK WLOZ.

Wtf? - Onet.pl Blog

Tymczasowo zostałam pozbawiona możliwości korzystania z internetu, głównie z powodu własnego lenistwa. Bo się dziewczynie nie chce ruszyć tyłka i przespacerować się do mechanika, by wypytać się o wszystko na temat instalacji routera. Nawet dziś o 18.00, kiedy znajdzie się dosłownie 2 metry od punktu napraw (a konkretniej, w "Cygareciku"), nie wstąpiłam, bo nie posiada odpowiedniej motywacji.


...Które musiałam dzi pościelić ze względu na przyjście Karoli. Doczekałam się wreszcie zwrotu video. Dziewucha wpadnie ponownie o 20.00 w celu radykalnego formatowania wszystkich dysków, a już na pewno ponownej instalacji Windowsa.
Mam przeczucie, że te wakacje upłyną mi pod znakiem nowego mieszkańca mojego pokoju, abstynencji (zero alkoholu, zero nikotyny) na 18-stych urodzinach, oszczędności i sprzeczek rodziców. Tego jeszcze nie grali.
19.
7 miesięcy temu...
Dlaczego to wszystko dzieje się z tak zabójczą prędkością?
Jeszcze 7 miesięcy temu nawet nie znałam jego imienia, a wczoraj sprzątałam w pokoju w celu opróżnienia kilku półek, aby miał gdzie trzymać swoje rzeczy.
Jeszcze 7 miesięcy temu sądziłam, że już na zawsze czeka mnie żywot.

Furry's DevBlog

Przywracanie gruba Linuxa

Rzecz ma się głównie “utraty” gruba Linuxa(np. Ubuntu) po instalacji Windowsa. Jeśli chcemy odzyskać naszego dawnego gruba wystarczy LiveCD + kilka komend. Jest to dość prosta czynnośc o ile wiemy co trzeba zrobić:)
Ale do rzeczy:
-uruchamiamy LiveCD i wybieramy “wypróbuj.