O czym chcesz poczytać na blogach?

Instalacja elektryczna

Malowanie mieszkania warszawa, remonty Warszawa, instalacje elektryczne warszawa - bloog.pl

Względem szukania nowych klientów.

Ważną sprawą jest obecność numeru telefonu w komórkach swoich klientów. Ktos słysząc że komuś potrzebny człowiek od wykończeniówki powie "ej, czekaj, mam tu numer do jednego gościa, zadzwoń i sie spytaj czy zrobi dla Ciebie to i tamto...". Kto by nie skorzystał? Moim zdaniem wiele zleceń które dostałem na instalacje elektryczne warszawa, układanie podłogi czy malowanie ścian pochodzi właśnie z takiego całkowicie przypadkowego polecania. Sam nie raz dawałem numery telefonów do przeróżnych fachowców. To na prawde działa a reklamy w necie, na słuchapch informcyjnych czy rozdawanie ulotek(chyba nigdy nie widziałem budowlańca rozdawającego ulotki na mieście) owszem są.

pulkiewicz.com BLOG visit www.pulkiewicz.com

Salon w całej okazałości -

22:46, pulkiewicz
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 lipca 2007
Instalacja elektryczna, alarmowa, LAN i nagłaśniająca
Powoli elektrycy kończą układanie instalacji elektrycznej w naszym domu. Równolegle powstała instalacja alarmowa w domu i otoczeniu, sieć LAN oraz rozprowadzenie kabli do kina domowego. Mamy nadzieję że już w tym tygodniu pojawią się pierwsze tynki.

A wszystkie przewody prowadzą do.... centrali:)


Sieć elektryczna i LAN oraz alrmowa


I na koniec zagadka. Czyje to nogi? Prawidłowe odpowiedzi nagrodzimy.

Meble biurowe - bloog.pl

Się różnił od tego na którym się wzorowaliśmy. Projektant może być też zatrudniony do zaaranżowania wnętrz i wtedy jeżeli jest budowa domu warto już na tym etapie zlecić mu pracę, to samo dotyczy mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Praca projektanta wnętrz już na etapie budowy powinna się rozpocząć. Na urządzanie wnętrza ma wpływ przebieg instalacji wodnych i elektrycznych w poszczególnych pomieszczeniach domu czy mieszkania i zawsze lepiej zmienić coś , czy przesunąć w trakcie budowy niż potem wykonywać kosztowne przeróbki.

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,2956239,trackback

komentarze (2) |

pomiary elektryczne

Za zbędną.

Nasze domy są dzisiaj nasycone czułym na przepięcia sprzętem elektronicznym: telewizorami, radioodbiornikami, komputerami. W podzespoły elektroniczne są wyposażone także inne urządzenia, na przykład pralka, zmywarka, chłodziarka czy zamrażarka. Wszystkie one są podatne na uszkodzenia wywołane przepięciami powstającymi w instalacji elektrycznej, z której są zasilane, nie tylko tymi pochodzenia burzowego, ale także wywołanymi czynnościami łączeniowymi w sieci zasilającej budynek.
Gdzie zainstalować ochronniki

Ochrona przeciwprzepięciowa musi być kompleksowa i obejmować wykonanie połączeń wyrównawczych, czyli połączenie z uziemioną główną.Odbiorników zawierających elementy elektroniczne. Nie mogą być jednak jedynym ich zabezpieczeniem. Należy pamiętać, że zainstalowanie tylko ochronników III klasy nie zapewnia pełnej ochrony.

Połączenia wyrównawcze oraz montaż aparatury i jej podłączenie powinien wykonać specjalista elektryk z uprawnieniami do pracy przy instalacjach elektrycznych do 1 kV. Niewłaściwie dobrana lub zainstalowana ochrona nie tylko nie spełni pokładanych w niej nadziei, ale może spowodować poważne szkody. Dobór i rozmieszczenie ochronników zależą między innymi od typu budynku i rodzaju przyłącza.

"...I B wita was w tym cudownym dniu..."


Zuzia

warzywniak
2006-02-20 12:07:10
skomentuj (9)


POŻAR W XXXI LO

UWAGA!


Właśnie wróciłam ze szkoły- niestety po rozmowie z Panem Profesorem Pytlem nie wygląda to ciekawie. Spalone są korytarze, klatki schodowe. Ocalało tylko pierwsze piętro. Cała instalacja jest spalona. Nadal nie wiadomo co było przyczyną pożaru.
Jak już wiecie jutro i we wtorek myślę, że w środę też nie ma lekcji! I przez najbliższe 1,5 miesiąca nie będziemy chodzić do naszej szkoły- lekcje będziemy mieć prowadzone w Gmachu Technikum Elektrycznego na ul. Wileńskiej- to są na razie nie pewne wiadomości.

.I nie można dostać się do sal, trzeba wyważać wszystkie drzwi"

warzywniak
2006-02-26 22:47:53
skomentuj (12)
Ekhm...

Grr..

Słuchajcie!!!
Żadna sala nie spłonęła!
Wszystkie ocalały... Klasy był pozamykane i ogień się tam nie dostał. Dzienniki przetrwały... Zniszczona jest instalacja elektryczna, korytarze i klatki schodowe. Nasz dziennik u siebie w domu trzyma Pan Szałowski (wiem, bo dzwonił do mnie). Więc o oceny się nie martwcie ;)
I I pierwsze piętro nie jest doszczędnie spalone bo wtedy szkoła by juz nie stała, bo by wybuchła chemiczna... :)

Pozdarwiam i życzędobrej nocy...
Zuza

warzywniak
.

Ogrzy dziennik podrozy

Niczym szympans Koko z jakiegoś dawno zapomianego filmu nogami zaczynam robić remont.

No i ten remont to naprawdę spora rzecz! Się będzie działo!

Oficjalnie rozpoczął sie wczoraj od ustalenia koncepcji już takiej poważnej. Dzisiaj wywalam meble i zaczynam palić, gwałcić, rabo....eeee.... znaczy się opalać, kuć tynki i inne takie. Instalacja elektryczna przeszła już wstępne testy i wytrzymuje. Później zrobię testy dalsze...

Za chwilę spróbuję też zamieścić fotki ze stanu obecnego a potem dzień po dniu o tym jak i co się zmienia :D_ będzie wesoło!

Jak tylko pozamieszczam foty to bede czekał na propozycje i sugestie. W końcu mam nadzieje ze wy w tym pokoju też.