O czym chcesz poczytać na blogach?

Inpost

Liberalizm - Wolność, Własność, Sprawiedliwość

Tymbardziej że nie wpływa to pozytywnie na wagę przesyłek. Stwierdziłem, że to co dziwne zwraca uwagę i dałem sobie spokój.

Zadowolony, że ktoś zatrzymuje monopol Poczty Polskiej zajrzałem do skrzynki, gdzie czekał list. :)
Momentalnie przypomniałem sobie, że Poczta Polska ma monopol na listy do 50 g, które w prywatnych firmach mają kosztować powyżej 5zł. To rozwiązało całą zagadkę: oni poprostu dociążają listy, żeby ważyły powyżej 50g.

Postanowiłem więc sprawdzić, jaki jest stosunek cenowy firmy prywatnej do państwowego molocha.
Tutaj następne zaskoczenie: Poczta Polska- najtańsza wysyłka listowa kosztuje 1,55 zł, a InPost 1,20.

W tym momencie ogarnęła mnie duma z polskich przedsiębiorców. Niedość, że są o 35 gr tańsi, to muszą doklejać blaszki i dostarczają przesyłki pod drzwi, na dodatek sprytnie obchodzą przepisy.

Niech ktoś mi teraz pokaże wyższość państwowych spółek nad prywatnymi. :)


skomentuj (2)

Strona główna
lipiec 2009

Zen Cart Professional PL – e-commerce po polsku!

Zen Cart-a z systemem InPost-u, a dokładniej z usługą tego doręczyciela znaną coraz większej rzeszy mieszkańców większych miast Polski – Paczkomaty 24/7. Moduł obecnie pracuje z powodzeniem w kilku sklepach, działających zarówno na wersji Zen Cart Professional, jak i 1.3.8 oraz wydanej kilka dni temu wersji 1.3.9. Moduł Zen Cart Paczkomaty 24/7 w pełnym zakresie współpracuje z bazą zarejestrowanych użytkowników systemu Paczkomaty 24/7, w czasie rzeczywistym identyfikuje klienta sklepu w momencie wyboru przez niego tej opcji dostawy zamówienia – jeśli odnajdzie w bazie zarejestrowanych użytkowników InPost adres e-mail klienta sklepu, to proces składania zamówienia w sklepie jest kontynuowany, w przypadku natomiast gdy takiego adresu e-mail nie odnajdzie, wyświetlany jest komunikat o konieczności zarejestrowania się klienta sklepu w systemie InPost i dopiero po zakończeniu rejestracji proces zakupu w sklepie jest kontynuowany. Wiecej informacji na temat modułu Zen Cart Paczkomaty 24/7  uzyskasz w Dziale Technicznym Zen Cart Professional PL – http://www.zencart.com.pl

Eban.blox.pl

Jakoś nie myślałem. No ale przyszedł czas, kiedy zaczęto w centrum wywieszać ozdoby świąteczne. Był 13 listopada. Przeddzień świąt...
Więcej »

12:02, eban88 , Ludzie i świat
Link Komentarze (10) »
poniedziałek, 16 listopada 2009
Wzorowa dziennikarska praca
Chcecie wiedzieć jak wzorowo spieprzyć artykuł i wprowadzić czytelnika w błąd.
Więcej »

22:22, eban88 , Media i reklama
Link Komentarze (4) »
piątek, 13 listopada 2009
inPost ssie
Cześć, jestem paczką, którą dziś otrzymał Eban i postanowiłam napisać jak potraktował mnie inPost. Później oddam głos autorowi tego bloga.

Blog Walentyny Pawelec - Onet.pl Blog

Praktykuję różne potrawy. Staram się, by jak najwięcej było 
warzyw właśnie z mojej działki (dziś sałata, pietruszka, patison i cebulka).  Jeszcze nie mam pomidorów, ale myślę, że także by ładnie się prezentował. Omleciki jak placuszki szybko się przygotowuje i szybko smaży.  Ale i szybko się zjada. Następnym razem pewnie zrobię podwójną porcję.
Przepis na mojej stronie w linku "Smacznego".
Zapraszam.
Walentyna (22:10)
Nie ma nic :-(

01 lipca 2008
ODDAĆ LISTONOSZOM?
I kolejny list z doklejoną "blachą".
Jak długo będą tę głupotę dźwigać  listonosze,
a odbiorcy zaśmiecać środowisko.
Bo produkt na pewno niczemu nie służy,
tylko potwierdza wyższości głupoty polskiej.

Czytam o  -
InPost.pl - Największy prywatny operator pocztowy 

Czy przyszło.