O czym chcesz poczytać na blogach?

Inline style

tak te teksty to pamiętnik życia w stresie... - Onet.pl Blog

Jakiegoś sensownego zakończenia notki... ale jakoś brak mi weny :) Dlatego kończe pisać... aha i chciałbym podziękować wam za wszystkie komentarze i za to że czytacie to co tu pisze :) A no i ten... dzięki że podoba wam sie teraźniejszy styl pisania notków ;p hehe... No to do następnego pisania...

POZDRO I NARKA...

MDJ (00:52)
  •  BLoG PoGoD4
  • BLoG LeSiA
DOWNLOAD
  • WiZyTa Ott W NaMySłOwiE
  • NIT - NaMySłÓw InLine TeAm <-- Film o rolkach w Namysłowie
  •  OTT - PoKaZy 5 CzErWcA (warto.

pioras

Wszystko jest proste. Wysyłamy albo jako plain text albo jako html. Skoro mamy rozbudowany projekt graficzny to oczywistym wyborem jest html. Przystępuję w związku z tym do kodowania, ładnie wszystko pocięte, poprawnie przechodzi walidację, style CSS inline itd. …i okazuje się, że stworzony przeze mnie szablon maila na każdym kliencie pocztowym (GUI: web oraz desktop) wygląda inaczej.

Wpis pojawił się na blogu ze względu na to, że dziwi mnie brak dobrego wsparcia dla xhtml.

blog wielotematyczny – nieruchomość – motoryzacja – techinika grzewcza

Dyrektywę 2007/2/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 14 marca 2007 roku ustanawiającą infrastrukturę informacji przestrzennej we Wspólnocie Europejskiej, określaną w skrócie INSPIRE.

<div style=’display:inline’><a href=’http://go.arbopl.bbelements.com/please/redirect/4096/2/1/36/’><img src=’http://go.arbopl.bbelements.com/please/showit/4096/2/1/36/?typkodu=img’ width=’300′.

wszystko o Justinie Bieberze - Onet.pl Blog

Zaloguj się

<FORM style="DISPLAY: inline" name=f_login2 onsubmit="if(document.f_login2.ssl.checked) document.f_login2.action='https://secure.onet.pl/index_extended.html'" action=http://secure.onet.pl/forum/login.html method=post target=loginframe><INPUT type=hidden.