O czym chcesz poczytać na blogach?

Inkarnacja

awatarizm - Onet.pl Blog

Władzy i mocy danej od Boga "wyzwolenia-wezwanych" przez Boga "Człowieka Ziemi z "Piekła Ciał.. na Ziemi...

to...

~ "Rzeczywista nie iluzja lecz "Prawda...o "moim" "Zmartwychwstaniu...o którym "zaświadczam" z woli Boga...które tu i teraz rozpoczęło się i trwa jako proroctwo AiśChyrena od Boga...proroka "Wyroczni Boga" czasu tu i teraz na Ziemi...dla "Duszy-Dusz" po życiu ziemskim w Zaświatach jak i Człowieka-jego umysłu,duszy i ciała za życia na Ziemi...

 

-AiśChyren- 

chyren (19:37)
Skomentuj

01 września 2010
~ Awatarizm...

~ Awatarizm ~

to...

~ wiara ~

~ "Ten,który zstępuje tu i teraz na Ziemię"w pełni upełnomocniona inkarnacja Boga...na Ziemi jako...

~ Krzyż świata.

Przesłanie Prawdy apostoła Mojżesza

I podążał drogą w kierunku Światła.
Twój rozum podpowiadał Ci tylko rozwój gęstomaterialny.
Dla Ciebie najważniejsze są dobra doczesne, a o swoim duchu kompletnie zapomniałeś.
Po raz drugi będąc na Ziemi przy Synu Bożym zawodzisz.
Miałeś szanse bardzo szybkiego odkupienia swoich wszystkich win z poprzednich inkarnacji. Nie tylko, że sam zapomniałeś o swoim rozwoju duchowym to jeszcze próbowałeś ściągać Marię w ciemne nurty, na szczęście Maria zdążyła się obudzić i podąża drogą w kierunku Światła.
Piotrze ostatnim postępowaniem pogrążyłeś się całkowicie w ciemnościach.
Praktycznie pogrzebałeś wszystko co szlachetne było w poprzednich inkarnacjach.
Szanse na uratowanie masz już bardzo znikome, ale odrzucając ciemne nurty i intensywna praca nad rozwojem duchowym może jeszcze dać Ci cień nadziei.
Od Marii dostawałeś to co było dla Ciebie przyjemne i wygodne, a powinieneś otrzymywać to co jest korzystne.
Maria i Ty Piotrze przyciągnęliście się bo byliście jednorodni i mieliście do przerobienia wspólne tematy z poprzednich inkarnacji.
Maria podjęła prawidłową decyzję i zaczęła się rozwijać duchowo, a Ty chciałeś tkwić w starym i ściągać Ją w ciemne nurty.
Niestety energetycznie w żaden sposób nie pasowaliście do siebie dlatego Maria otrzymała siłę i wsparcie, aby mogła definitywnie.

wiara i nadzieja - obie tak samo zludne

Na wyprostowanych nogach czlowieka. To ludzie nadaja moc swietym obrazkom i figurkom. Po prostu ludzka mysl ma moc tworcza, a potegowana strachem badz miloscia ma jeszcze wieksza sile. Pragnienie zajaczka byla bardzo silne, takze pamiec o zolwiku przetrwa, musi tylko zostac przypomniana, oraz zajaczek musi sobie przypomniec kim jest
- a kim jest?
- zajaczkiem, ktory pragnie gonic badz dogonic zolwika
- a kim byl kiedys?
- swoim obecnym przeciwienstwem, musial doswiadczyc siebie jako kogos kim nie jest, aby zrozumiec kim jest. Zyjemy w swiecie relatywnym, nie mozna niczego okreslic nie porownujac tego do czegos innego. Gdyby nie bylo zla, nie bylo by tez dobra.
- a co sie z nim dzieje obecnie?
- nastepna inkarnacja, faza kontenplacji juz sie skonczyla
- i przypomnial sobie wszystko?
- jeszcze nie, narazie wszystko co go spotykalo w nowym zyciu za duzo zabieralo mu czasu, nie pozwalalo mu przypomniec, obudzic sie, nie mial kiedy skupic sie na tym, czego rzeczywiscie pragnie, ale przez caly ten czas czul, ze za czyms teskni, czegos mu brakuje, ale nie potrafi jeszcze okreslic czego
- ale wkoncu mu sie uda?
- tak, z czasem bedzie to odczuwal coraz mocniej, jak zblizajaca sie fale, ktora predzej czy pozniej go rozbudzi
- nie wiem czy sluszne odnosze wrazenie, ale czy caly problem zajaczka wynika z tego, ze on po prostu spi?
- tak, ale to nie jest zwykly sen, bo nie spi jego cialo, tylko dusza, umysl, a.

Uzdrowiciel- Ewa - Onet.pl Blog

(21:40)
Proszę o komentarz
Wyrównania energetyczne 8


   


Każdy z nas jest na Ziemi aby wyrównać energie z całego bytu zgodnie z Prawami Pana zawartymi w Krzyżu Prawdy. Wszystko musi być wyrównane, odczynione to co uczyniliśmy w poprzednich inkarnacjach. Np.jeśli komuś wyrządziliśmy krzywdę to na pewno spotkamy tą osobę i będziemy na jej miejscu. Tak aby wiedzieć jak to jest gdy ktoś nas krzywdzi. Obecnie można sobie nazbierać dodatkowo karmy do odpracowania poprzez niewłaściwe postępowanie. Np.gdy jesteśmy pracodawcą i nie wynagradzamy za wykonaną pracę to na pewno będziemy musieli odpracować w różnej formie np. zdrowia lub kłopotów finansowych gdyż jest to nasz ostatni byt. Każda usługa-praca powinna być wyrównana finansowo lub usługa za usługę, to zależy od umowy.
   Poprzez tzw litowanie się np.nad bezdomnymi wyrządzamy im i sobie krzywdę. Obdarowując ich pieniędzmi zabieramy im możliwość wyciągnięcia wniosków dlaczego.

zawrotglowy | blog filmowy łukasza ziomka kino recenzje texty

Próby. Rozwój wydarzeń wciąga i zaskakuje, a tajemnica mnogiej osobowości bohatera cały czas utrzymywana zostaje w intrygującym zawieszeniu pomiędzy metafizycznym a naukowym wyjaśnieniem.

Finał jest trudny do przewidzenia, a gdy już nadejdzie – przecieramy oczy ze zdumienia. Niestety, nie towarzyszy temu zachwyt, lecz głębokie rozczarowanie. Trudno uwierzyć, że tak interesującą opowieść można zakończyć tak banalnie, a powściągliwe i pełne uroku krążenie wokół tajemnicy porzucić na rzecz tak jednoznacznego, a przy tym mało przekonującego wyjaśnienia.

Cały tekst można przeczytać na stronie miesięcznika “Kino”

Ten wpis został opublikowany w kategorii recenzja i oznaczony tagami Inkarnacja, Jonathan Rhys Meyers, Julianne Moore, Shelter. Dodaj zakładkę do bezpośredniego.

Lis le roman

Reinkarnacji, Kościół (najpierw jeden, a potem we wszystkich trzech swoich wersjach) odszedł o tej koncepcji i – generalnie rzecz biorąc – uważał ją za fałszywą… Co prawda już w XX wieku pojawiła się wypowiedź kardynała Mercier’a w jego podręczniku psychologii, że katolik może być przekonany o reinkarnacji, to nie jest niezgodne z jego wiarą. Ale to był głos…

            RYK: …wolnego człowieka.

            JP: No, po za tym o takiej osobowości, takiej funkcji, że mógł sobie na to pozwolić, zapewne… Ale teraz: jakie są różnice? Po pierwsze: wyraźnie w Europie jest inkarnacja ludzkiego “ja” – i tylko ludzkiego “ja”. Wprawdzie jeszcze u starożytnych, przed chrześcijaństwem, była dopuszczana reinkarnacja w świecie zwierzęcym, ale na gruncie europejskim – chrześcijańskim – takiej możliwości już się nie bierze pod uwagę. Innymi słowy: od czasów odrodzenia koncepcji reinkarnacji w Europie… A tym, na dobrą sprawę, który odrodził… pierwszy, u którego spotykamy pochwałę reinkarnacji, we wspaniałym tekście, był Lessing, wielki dramaturg niemiecki; jest ona u Goethego, słynne powiedzenie do Eckermana, że Bóg musi mi dać